Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...můj názor je takový, že v té době byly takové zákony a touto paní byly pouze dodržovány....
    ...mimochodem by mě zajímalo jestli to přece jen nebylo trochu jinak, než se nám tu snaží hnojové vnucovat nehoráznými kydy....
    ...na procesy v UESESA se zde poněkud zapomělo....
    ...ubohost zdejších vrahů a zlodějů dosáhla vrcholu....
    • ty nemáš názor matkomrde
      • ...vytočil jsem tě, to je dobře...
        • matkomrd nemůže nikoho vytočit a pamatuj si,když mluvíš s pánem,vyndej si prvně čurááka z huby,bude ti líp rozumět,rozuměl jsi matkomrde???
          • ...tak to jsi dooost malej pán na to aby jsi mi radil co mám dělat....
            ...po hubě ale dostat můžeš fracku drzej....
            • brzdič-ti do toho čaje fotr chčije,že ?
            • Ta největší špína vládne Rusku od roku 1917. Ty je třeba hned po soudním
              procesu hodit psům. *2* *2*
            • ...takovou špínu jako jsi ty, bych nedal ani potkanům...
            • Tak ten čaj se mnou ti pořádně zhořkne. Tak že tě na další přejde chuť kolaborante.
            • ...kolikátý je to dnes nik...
              ...takový soudruhy chcípáky jako ty si lámu tři ráno do čaje....
            • Brzdič tebe ty zuby co máš prostě strašně bolej. Tak holt musí ven.-
  • Pánové, nebavte se s brzdičem, copak jste nepoznali, že je to náš známej pomatenej udavač ELECTA? *12* *12* *12*
    • to by souhlasilo, projevuje se stejně, jako rudý fašistický debi@l
    • ...všichni jsou trol, electa....
      ...jenom ty vrah a zloděj...
  • očekávám velkého "komunistobijce" tečku. To co zameškal v posledních dvaceti letech a k čemu neměl odvahu před listopadem, teď musí opožděně "statečně" vyventilovat na povrch....
    • ... to degenerované svinstvo už zde je....
  • smutné je že je jen jediná odsouzená....ostatní se nám smějí.Hlavně nezapomeňte že to dovolil pan Havel...jeho slavná věta: MY tu nebudeme dělat hon na čarodejnice.
    No a většina emigrace co se chtěla vrátit, po tom prohlášení zůstala tam kde je.A i pan Kryl zase odešel.
  • Éto býla óčeň charóšaja továryška.
    • *3*
  • vysmech vsem lidem z ksichtu komunistu
  • Pokud existuje Bůh tak už se soudružka za všechny své zločiny smaží v pekle.

    Je to ostuda že ČR toleruje soudružce Semelové její veřejné popírání politických
    vražd z 50 let. Maniak Stalin zase požadoval krev a tak byl komunista i nekomunista
    poslán na smrt po soudní frašce - rozsudek smrti byl nadiktován soudcům předem.

    Mnoho hrdinů - bojovníků proti Nacismu bylo také zavřeno. Zločinem bylo pouze patřit
    k Západní tedy imperialistické armádě - Rudá nelogika v praxi protože po roce
    1941 byl Západ spojencem SSSR . Takže i SSSr měl být obžalován jako kolaborant
    se Západním nepřítelem. *1* *1*
  • Neuměla projevit ani trochu lítosti, žádná škoda
  • premysl.orac
    Blahoželám paní Polednové k jejímu úmrtí
  • Děkujeme ti pane Havle, že jsi po revoluci ochránil všechny komouše. Všechny vlastizrádce, kteří sem pozvali rusáky, všechny stbáky, a jiné zrůdy.
    Děkujeme ti, že jsi lidem vsugeroval, že nejsme jako oni a že pravda a láska jednou zvítězí nad lží a nenávistí. Jen jsi zapomněl říct, kdy že to má být. Ony rovnoběžky se také prý jednou protnou....víme kde, že?
    Jednou tě historie spravedlivě zhodnotí, to si buď jist.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit