Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za komunistů byly politické procesy, za havloidů byly politické procesy, politické procesy jsou i dnes a budou. Tak si havloidi a takydemokraté moc nevyskakujte!
    • jo , ale dnes to je v režii estébáků z ODS, čili přebarvených komoušů. Klid fašistický rudý zmrd@ a stáhni ocas.
    • ...souhlas...
      ...např "tykadýlkový vrah"
  • Čest její památce. Stala se politickou obětí Havlovo režimu.
    • Byla to krvelačná bestie řízená z Kremlu.
      • ...zatím jsi hnoji nenapsal žádný důkaz svého tvrzení...
        ...pravděpodobně ani nejsi sto, nějaký předložit...
        ...žiješ zbytečně a prožíráš naše peníze, patrně někde v léčebně...
  • Příspěvky svědčí o tom, jaký máme výkvět národa. *16* *1*
  • otec mě zase znásilnil...asi za to,že tady píšu hnůj
  • Brzdič se mezi svými soukmenovci přihlásil jako hlavní organizátor funusu té komunistické bestie.
  • TAdy je to jako když zašťourá klackem do sršního hnízda. Rudí čmeláci poděšeně lítají sem a tam a bzučí. Zřejmě jim došlo, že Polednovou-Brožovou nezachránila ani rudá knížka a že je to taky čeká.
  • Je smutné že v našem národě se stále najdou soudružky semelové které
    komunistické justiční vraždy z 50 let obhajují a nosí květinky na hrob vraha
    komunistů i nekomunistů - K. Gottwalda.

    Ohánět se nějakým přiznáním těch lidí je ubohé a trapné. Kdyby si Semelku vzala
    na 5 minut do parády policie KLDR tak se v jejich mučírně také přizná že je
    nepřítel lidu financovaný CIA:
    • ...dnes již 15tý nik se stejným degénem u klávesnice...
      • Nezáleží na nicku ale na obsahu příspěvku.

        Neustále odsuzujete Nacistické vrahy - no na obrázku máte pro změnu komunistickou
        vražedkyni.
  • kouřím čuuráky v podchodu u Hlavasu,kdo má zájem,tak se dostavte,těším se na vás
    • Soudruh brzdič se nám ze smutku pomátl.
    • Už máš koupený ten věnec na funus?
    • ... fakt jo, jako anonym to přímo miluje zloději a vrahu...
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano vazeny pratele toto je SKVELA sprava!!! Doufejme ze tako komunisticka BESTIE jiz se smazi v kotli a brzy ji budou nasledovat co nejvic dalsich KOMUNISTU!!! Prave si naleju sklenicku wiski Johny Wolkr!!!
    • Brrrr. Takovou sr*čku bych ani nepil. Ale šmejdovi, jako jsi ty, to bohatě stačí.
  • Ani soudružka Semelová neunikne *16*
    • to by mne zajjímalo, čímpak že ti šlápla na kuří oko , že jsi na ni tak vysazenej... to už je obsese
    • ... ta paní by si o takového vraha a zloděje neopřela ani kolo vometáku...
      • Jaká paní? Komunistická bestie.
      • Vometáku nevím, nemohu soudit, kdo o koho by si opřel nebo neopřel kolo. A nevím, jestli Brožová-Polednová jezdila na kole. A že by si soudružka Polednová opírala kolo soudružku Brožovou-Polednovou?
        • .... dostal jsem tě hnoji, ani vlastní nadávky si dobytku neumíš vymyslet a smrdíš kanálem...
          • Proč bych si měl vymýšlet vlastní nadávky, stačí když převezmu ty tvoje. Myslíš, že ty voníš? *2*
            • ...dej si plus a nevopruzuj, nebavíš mě....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit