Přejít na výpis diskuzí

Žena, která oznámila válku, pomohla Čechoslovákům a unikala smrti

30.8.2019 10:40
Šárka Novotná 13 příspěvků

Útokem nacistů na Polsko začala 1. září 1939 druhá světová válka. Chystanou operaci odhalila jako první britská novinářka, které ale tehdy nikdo nevěřil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • A že onen "anton janák"  zapomíná na časovou posloupnost paktů Pilsudský, Mnichovský a Ribentrop-Molotov. Zaměňuje tak příčinu s následky. (asi taktně k nacistům a kapitalistům) Předešlé pakty umožnily totální rozvrácení Evropy a dnešní následnou zmrzačenou podobu "Československa" a přetrvávající okupaci Německa a zbytku světa vojsky USA.
 • Vždyť válku začali sami poláci, všichni známe pakt Hitler-Pilsudski

 • A že onen "realista" zapomíná připomenout (asi taktně - k bolševikům) onen už dávno známý "Pakt Ribbentrop-Molotov" (smlouvu o neútočení mezi Německem a SSSR, podepsanou v Moskvě už 23. srpna 1939)...

  Ivanům umožnil mimo jiné napadení a dodnes trvající okupaci části Finska roku 1941...

  • KIMCID

   pakt Hitler-Pilsudski umožnil zabraní československého Těšínska

   Mnichovský pakt umožnil zabrání Sudet tedy víc jak poloviny území Československa(plus slovenská zrada)

   Pakt Ribbentrop-Molotov a Mnichov se pak všem účastněným vymstil.

   A Británie i SSSR díky pomoci USA se vzpamatovali a za nezměrných obětí Evropu osvobodili.

   • KIMCID
    Žádná vláda, kterou kdy lidé vytvořili, by nebyla schopna přežít tak vážné a kruté rány, jaké zasadil Hitler Rusku. Sovětské Rusko však nejen obstálo a zotavilo se z těchto strašných ran, ale navíc samo zasadilo německé armádní mašinérii smrtelné rány, jaké by byla nemohla zasadit žádná jiná síla na světě.    Winston Churchill na jaře roku 1943 
 • Jojo, tak dlouho se Britové, Francouzi a Poláci paktovali s Nacisty a prodali Československo až si s nimi Nacisté vytřeli zadek, Polsko a Francii obsadili a zrádné Brity zachraňovali českoslovenští piloti (a to si ještě museli zaplatit z našeho zlatého pokladu který Britové ukradli) Z Británie nepřišlo nikdy nic dobrého to ví národy celého světa Indií a Čínou počínaje přes Bůry v Africe a Indiány v Americe konče.

 • KIMCID

  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/nemecko-stale-celi-zadostem-o-reparace-za-svetovou-valku/r~4156c4b8ca4411e98776ac1f6b220ee8/

 • Britská novinářka ztělesňovala starou známou pravdu o hladu po informacích, kterýžto hlad je motorem myšlení inteligentních lidí. Dokud se pídím po informacích, a to v maximálním možném  kvantu, které může moje mysl vstřebat, dotud žiji, a to velmi kvalitně, nepřežívám biologicky. Novinářská obec vždycky tvořila svéráznou enklávu v lidské společnosti, ať už v dobrém či ve zlém. Na jedné straně prodejné žurnalistické potvory pošlapávaly novinářskou etiku, na druhé straně novináři věrni svému poslání riskovali i své životy a mnozí odvedli nejvyšší oběť na oltář novinařiny v nejlepším slova smyslu. Bohužel v současné Evropě nabyli svrchu úplatní dezinformátoři ve službách různých mediálních uskupení, které jsou přisáté na finanční toky z ústředen morální zvrácenosti. Každý si může podle svých poznatků dosadit konkrétní osoby a instituce, které slouží ústřednám morální zvrácenosti.
 • A proto potřebují v Polsku americké vojenské základny, aby je nenapadlo Rusko.

  Polský prezident Andrzej Duda po boku Donalda Trumpa s neskrývanou radostí oznámil, že 

  ... základna amerických vojáků v Polsku bude ...

  • "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví."

   To se vědělo už v 19.století. Pak přišla v r. 1917 bolševická revoluce s bezuzdným mučením a vražděním nevinných, drancováním, zabíráním okolních zemí... inu východostepní nájezdníci. Pak se spolčili s Hitlerovci a rozdělili si Evropu (Pakt Molotov-Ribbentrop), inu, socialisti rudí a hnědí...  A pak Rusko na na půl století zabralo a zotročovalo a drancovalo střední Evropu... A zase by chtěli...


   • KIMCID

    Nejdříve přišel ale Polsko -německý pakt,pak přišel Mnichov.Což je pro nás oboje horší. A hlavně Lenin je produkt né Ruska ale Německa. Až si tohle srovnáš v makovici pochopíš že Rusko ti nikdy neublížilo.


 • vanhorne

  Dva tydny pred tim, podepsali Ribbentrop-Molotov smlouvu o bratrstvi. Ti kdo znali ty dva zmetky, Stalina a Hitlera si dovedli predstavit co asi prijde.

  • KIMCID

   No stačí ten Michovskej pakt aby človek věděl jak dopadne, když se spoleha na spojence

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit