Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nezbyva nic jineho,nez volit delnickou stranu-a to na celostatni urovni
    Hlavne ne ten odpad kscm-ods-cssd,tyto 3 subjekty by se "v pripade nouze" okamzite spojili *12*
    O vv nemluvim,to uz snad nikdo volit nebude
  • Jestlipak si vzpomenete která strana za posledních čtyřicet let si nejlépe dokázala poradit s cikánama?
    • žadná!!!!!!! vše bylo jen tak.nebo si doopravdy všichni věří že před rokem 1989 oni chodily do práce?to není pravda jen se zučastnovaly a měly stejné vyhody na narodnim vyboře jak dnes na sockach.prosim vaás už se jako normální člověk vzpamatujme že jsou jen příživky a levicové strany je mají jako hlas,ponevač jdou kdo jim dá víc na sockach.je mi to lito ale je to tak,někteří lidé se zapojuji o buddoucnost dětí ale oni ji dělaji jinak a víme jak,Viz navštěva babičky v Tanvaldu,mačety v Boru.Atd.tuto zemi čeka nadherna vize nasilnickýho etnika,bohužel za pár let se to projeví a nebude se to dát zastavit jen .........
    • Která. řeknete li, že komunisti, jste úplný trotl. Právě bolševik maďarské a východoslovenské cikány natáhl do českých zemí. Po válce zbylo českých cikánů řádově stovky,před válkou jich bylo asi 30 000. Takže kořeny i tohohle problému jsou u soudruhů.
      • Byla tady šance, když se Slováci odtrhli, vrátit jim "jejich" cikány, to ale Velikého Kormidelníka a Strůjce blahobytu ČR vašíka klausů nějak nenapadlo. Stačilo nastavit podmínky pro udělení občanství na nikdy netrestán, kolik procent cikánů by takovým sítem prošlo?
  • Všechno je to kšeft hlavně deklarované milióny jako náklady policie ,ono kde jinde zdůvodnit nepředstavitelné odměny že. Pak kdo krade moje daně asi kde kdo *16* do pekla sváma tedy nejlépe do kolonijí ligar v afganistánu
  • Stáhnout vojáky ze zahraničních misí a nasadit je do problémových oblastí k udržení pořádku.Jistě by se naším darebákům nechtělo vyvolávat incidenty s veterány.Peníze,které daňový poplatník zaplatí na zahraniční mise,ze kterých máme ve finále prdlajs,by byly aspoň účelněji využity v naší zemi.Když to nejde po dobrým....
  • Tak jsem zvědav kdo tu už konečně udělá stěma cikánama pořádek.Nakonec bude muset našinec oprášit automat a vyjít do ulic.. *10*
    • Hladit,hladit,hladit až......vyhladit.
  • Opravuji, zpráva s diskuzí je zde v tomto článku : Novoroční útok ve Varnsdorfu má jednu oběť. Policie nařídila pitvu. Z tohoto článku je jen použita fotografie.
  • Již se těším, jaké budou náklady na pobyt "chráničů a pomahačů". Myslím, že poprvé těch pár dnů stálo několik desítek milionů korun. Pokud ve Varnsdorfu nevezmou "právo" do svých rukou a těm "nepřizpůsobivým" nenaženou strach a to tak, že ONI se budou bát vyjít ven nejen ve dne,ale tuplem v noci. Pak se nic nezmění!
  • No to jste se vážená tiscali probudili. Zpráva stará 2 dny. *1*
    • Tato zpráva je tady už dva dny, jenže chybí diskuze
      • Tady jsem ji neviděl. Ale myslím ostatní servery. Hm?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit