Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... zoufalství bezmocného pitomečka BIJEC nabírá překrásné rozměry, jsem nadšen :)))
    • stará ti utekla, protože jsi impotentní, co chudáku?
  • Takže už to potvrdil i současný průzkum preferencí politických stran.Kalouskova TOP 09 nemá šanci po volbách 2017 se dostat do Sněmovny k radosti většiny občanů.
    Určitě to není žádné překvapení,dalo se to předpokládat.
    • ... je to jasné, jak je jasné, že jsi duševně nemocná píííča :)))
  • nelži. V chlívku nemáš net. Jsi přeci obyčejné prase z chlívku.
  • ... musel bych být blbec jako ty, kdybych si místo této krásy užíval tebe, ty pitomá sračko: https://youtu.be/WWG_lJJNFwY?list=RDWWG_lJJNFwY
    • A tam mají jako prasata plné žlaby? Nebo tam stojí v předklonu matky jako ta tvoje, čekajíc na opíchání?
  • ... čau, hlupáku, hezky tady pracuj, já na tebe kálím, jako vždy, jsi bezmocný blbeček :)))
  • ... piš, ohlasuj si to, debílku, já si dám u krásné hudby a kypré děvy irskou bushmillsku :)))
    • cha cha ty prase a hudba? Ty prase a děva? Přeci pícháš vlastní matku.
  • ... jsem neskutečně nadšen, že jsem mezi póvlem zde hravě identifikoval úplného tupce :)))
  • ... primitivní hlupáček blije nesmysly, které nikdo nečte, a pak si je pocukruje hlasy blba :)))
    • ale kdeže prase! Tady je všeobecné veselí jak mastíš kraviny. Zas napiš jak se prase dívá na tenis.
  • ... já se bavím výborně, vidláku: https://youtu.be/WWG_lJJNFwY?list=RDWWG_lJJNFwY
  • emancipované matky. Malého smrada to nosí ve vaku, v houfu to leze po chodníku v domnění, že jí patří. Na smrada to nedá dopustit,kdyby dělal cokoliv. A tady je na místě výchovná facka! Hlupaňa si uvědomí kde je její místo.
    • ... kdekoli kdykoli něco vybliješ, jsi neskutečně krásně primitivní nevzdělaný pomatený blb :)))
      • odhalils velké tajemství. Ale co je ti to - tobě prase platné?
        • ... jsi totálně v hajzlu, primitivní blbečku, přesně o to mi šlo, udělal jsem z tebe trosku :)))
          • dostal jsi mně. Prasečí rypák vítězem? Možná doma v chlívě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit