Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč nenapíšete o tom, kolik žen, a zdravých žen, je u nás týráno každý den svými partnery - alkoholiky?

    A jsou naprosto bezmocné, policie se jim vysmívá, dokud je blázen s vypitým mozkem nezabije, nedá se prý nic dělat...

    Od r. 1997 nelze dostat alkoholika proti jeho vůli na léčení, jejich práva dělat svým nejbližším ze života peklo jsou dokonale ošetřena.

    Hlavně nás krmte pořád kecama o tom, jak otřesné jsou poměry v rozličných horoucích prd@lích, jako by to u nás bylo lepší.
  • v Zambii, Indii, Ugandě a Turecku...
  • tečka je silně postižený na hlavu a zatím prý ho nikdo nepřepadl.
    • Zloději nicků ty i tvůj imaginární kamarád Tečka patříte do Bohnic. *15* *15*
    • Tak to má teda štěstí.!! *15* *2* *1*
      • tečka jsem já a nebojím se.
  • Mám nick tečka i když ho nepoužívám, raději si nicky půjčuji od jiných.
    • Tak to budeš pěkný vypatlanec to jo.
      • Pěkný jsem ale už stárý, bylo mi 80.
        • Tak proto jsi už nemohl zloději nicků když jsem ti nabízela rande. *2* *2* *2*
  • V Lochotíně jsem byla dvakrát a stejně mě nevyléčili.
  • Ty jsi byl blbečku v KLDR ? ty ani nevíš kde to je natož jak tam je..
  • Zloděje nicků vrať se do Kremlu. O tvé podlé metody z KGB tu nikdo nestojí.

    Ty kradeš nick všem odpůrcům ruské totality na debatě a snažíš se je zdiskreditovat.
    Z holky děláš neexistujícího šílence Tečku.
    Pak zase řveš: a tuhle živíme z daní. Těžko protože já jsem dávky nikdy nebrala.

    Na straně Zemana se před volbama angažoval tvůj kolega z StB - právník Zavadil.
    Také lhal a pomlouval protikandidáta. To vám vždycky šlo dobře.
  • Zloději nicků když se ti stýská po rudém pekle na zemi tak jeď do KLDR:
    Tam ho najdeš se vším co k němu patří - gulag mučení nesvoboda ostnaté dráty.
  • Zloději nicků najdi si vlastní přezdívku - proruský kolaborant kterého trest nemine.
    To jméno ti bude pasovat. *2* *2*
  • Tak to je snad jasné. Postižení lidé se hůře brání takže lumpové si na ně troufají.

    Horší je že díky našim zákonům se oběti nesmí zlodějům ani ubránit jinak skončí
    v base. V USA můžete při obraně života či majetku použít zbraň.
    U nás nesmíte pachatelům zkřivit vlas na hlavě.

    Co je to nepřiměřená obrana? Pokud se poperou dva muži není to férové jak se tvrdí.
    Každý má totiž jinou sílu. Takže férové souboje neexistují.
    • "Bůh stvořil lidi silné a slabé. Teprve Samuel Colt učinil všechny stejně silnými!"

      *1* *1* *1*
      budeš se mnou chodit na střelnici, Simono? Naučím tě střílet, připravím na zkoušky ke zbrojnímu průkazu a odměnu si vyberu v naturáliích... *14* *14* *14*
      • Ráda zlato. A jak dlouho hodláš pro odměnu docházet? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit