Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to já znám 4 stupně lži: lež, sprostá lež, statistika, feminismus.
  • mun.go

    Stejnou práci lze vykonávat s různým nasazením a s různými výsledky.

     A od toho se odvíjí mzdové hodnocení. 

  • KIMCID

    Jinak z jiného soudku demokracie:https://www.denik.cz/ekonomika/boj-proti-ochrane-autorskych-prav-pokracuje-sefka-youtube-vyzvala-tvurce-k-akci-20181023.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  • Mladá paní ještě nestačila načíst, jak se stanoví průměrná mzda/plat, s ohledem na délku zaměstnání apod.

    PS: Slévárna Arcelor Mittal přijme mladou schopnou slévárenskou pracovnici! Zkušenosti s prací ve vládě výhodou!

  • KIMCID

    Jsem pro, všem stejně,Tak že šup ženy do dolů,přidávat na stavbu,pokládat dlažbu atd. Nebo paní myslí jen kancelářské krysy a ty stejně půl pracovi doby prokrafají a pak si vezmou mateřskou?

    • Toto jsou nežádoucí pravdivá sdělení a ta nejsou v souladu s naší feministickou propagandou.
  • To je stejné jako v tenise, ženy hrají na dva vítězné sety a muži na tři.

     A tomu odpovídají odměny, stejné jeko v životě.

    • Co kdybychom udělali tenis, kde muži hrají proti ženám? Je čas, aby se muži emancipovali a nakopali feministického s r á č e  do  p r d e l e.
  • Dobrých 60% žen v práci maká a zaslouží si stejný plat. 40% je profesionálních "žen."

    Jen z toho důvodu se musí celé pracoviště po.ělat, když má Románek větříky, když musí Kateřinka na flétnu - jejich práce se přerozdělí a tyhle osoby jsou ještě natolik agresivní, že tohle považují za normu. Jsem matka - kdo je víc.

    Mateřství je krásná věc, potřebná věc, ale je to především věc dotčených rodičů a ne pracovního kolektivu. To by si - moderní profesionální maminky, které jdou s hrdě vztyčenou hlavou nepřejícím světem - uvědomit. Mimo jiné.

    Dožadují se dávek, příplatků, ohledů - vím, že společnost se vyvíjí, ale co dostávala moje maminka na mě? Když rodiče chtěli děti, museli se prostě uskromnit. To je dnes už sprosté slovo. Státe postarej se a dej.

    Nejsem já náhodou sexistické p.ase? To je dnes také oblíbená přezdívka někoho, kdo se z každé suknice nepomine.

    • Navic si neumim predstavit podnikatele, kterej za uplne stejnou praci bude dobrovolne platit vic, jen protoze ji dela chlap... Kdyby bylo takovy terno usetrit 22% na mzdach jen mavnutim kouzelneho proutku, to mi nerikej, ze by to podnikatele nedelali...

    • Navic si neumim predstavit podnikatele, kterej za uplne stejnou praci bude dobrovolne platit vic, jen protoze ji dela chlap... Kdyby bylo takovy terno usetrit 22% na mzdach jen mavnutim kouzelneho proutku, to mi nerikej, ze by to podnikatele nedelali...

    • Tak ja dostavat o 22% méně, tak se praci nevenuji 60hodin tydne...

      . A pokud bych dostaval tolik co manzelka, pujdu delat praci kdy po odpichnuti 40hodin o praci nechci ani slyset... Praci kdy kdyz nejdu do prace, tak se udela sama(rozumej pri absenci to za me udela nekdo jiny, jako prodavac, chirurg, hasic a podobne... Ti kdyz neprijdou do prace, tak nemusi potom zameskane veci dohanet ;)...  tak si na dovolenou ani domu neberu  pracovni telefon a dalsi zarizeni...  Praci kdy kdyz reknu "jsem nemocnej, takze nepracuju" .... 

      Obcas si rikam ze by se to pohodli se flakat bylo pekny... Ale zase je skoda nevyuzit toho ze to co delam mě baví, dokud mi to zdravi dovoluje ... A do duchodu si to flakani v normalni praci za prumerku urcite taky zkusím... Takovy to "to me mrzi, ze kvuli me nemoci jsme prisli o kseft pro x lidi" "to nebyla prace na 4hodiny???? No jestli si myslite ze za 30 minut se to da zvladnout, tak mi to ukažte", "hele sorry mam obedovou prestavku, pak to dodelam, ju?". Uz se na to skodolibe tesim ;).


  • Zabývat se touto statistikou je ztráta času. Zrovna tak jako zabývat se tím, kolik procent

    žen je v politice.

    Jedna Němka nadělala v EU. škody dost.

  • Průměrně - tedy včetně žen na mateřské dovolené, včetně žen, chybějících v práci pro každoměsíční obtíže, pro nemoc dětí atd., atd.Winston Churchill říkával, že zná tři stupně lži:

    • lež  
    • sprostá lež 
    • statistika

  • Wolfcastle

    A co ma bejt ze vydelavaji v prumeru mene? to je absolutni NIC vypovydajici udaj, maji asi malo prescasu, jsou vice na nemocencke atd. proste muzi makaji vice a tak i vice vydelaji!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit