Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jen tak mimochodem, zločinci ODS v rámci akce překabátění, se rozprchují do TOP09, ANO(viz včera v TV) do nezávislých organizací(na kom nezávislí? na občanech?) a občané je dokonce volí, vlastně oni stále volí ODS jen pod jiným jménem:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Prostě to umí:-)))))vědí jak se lehce dostat k Našim penězům!! :-)))) Dokdy tomu bude? snad jen až si lidé začnou pořádně pročítat voličské seznamy a nevolit tu sebranku co se takto přemisťnuje z jedné do druhé strany:-)))
 • Ale lže nám jak když tiskne - když to myslel jako recesi PROČ SE PŘIHLÁSIL na obě dvě radnice??? Baneee - to byllo pečlivě naplánováno a do všech deailů - včetně výměny všech přísedících a sčitatelů u voleb. Akorát přijít n to KDO TO NAPLÁNoVALŮ-- ale ono to časem vyjde najevo...
 • Přeběhlíctví: Vzhledem k českým politickým zvyklostem, kdy je převlékání kabátů politickým normativem a to od 39 roku, potom ve 45, 48, 68,71,89 a do současnosti je to průběžné,u TOP 09, která je složená s ODS,KDU-CSL, SZ, STAN je to běžné a normální, podle toho jeji členové jsou amorální , nemorální :-)podlí, koryťáři, tí, kterým jde zejména o moc, prachy a moc ovlivňovat a manipulovat jiné, aby nebylo vidět na ně !!!Oni jsou schopni prodat , či dovézt do války svoji zemi za mrzký peníz bez mrknutí oka !!! Tady tomuto pražáci léta tleskali, opěvovali a volili:_))) Čímž došlo tady k tomuto: Církev šilhá i po majetku krajů, za který už pobírá miliardy.
  Katolická církev se pokouší získat i majetky krajů, na které podle restitučního zákona nemá nárok a dokonce za ně už inkasuje část z miliardových náhrad. Když kardinál Dominik Duka před rokem a půl podepisoval s premiérem Petrem Nečasem (ODS) smlouvu, která stvrzovala zákon o majetkovém narovnání, sliboval, že „uzavřením smlouvy jsou veškeré nároky církve vypořádány“.
  Slováci se začínaji bouřit viz: http://www.youtube.com/watch?v=izPsKi1dc7w, jen čekám, kdy to začne v česku !! ,protože těch lumpů je na tak malou zemi hodně :-))
 • Nezapomenout i na KDU-CSL, která v tom zločinu má pazoury, protože praktikující katolíci jsou v ČSSD,ODS a TOP09.
  Církev šilhá i po majetku krajů, za který už pobírá miliardy

  Katolická církev se pokouší získat i majetky krajů, na které podle restitučního zákona nemá nárok a dokonce za ně už inkasuje část z miliardových náhrad. Když kardinál Dominik Duka před rokem a půl podepisoval s premiérem Petrem Nečasem (ODS) smlouvu, která stvrzovala zákon o majetkovém narovnání, sliboval, že „uzavřením smlouvy jsou veškeré nároky církve vypořádány“.
 • je docela srandovní tahle óda ... Krásně zní že "přetavil" no leda kulový. Tenhleten absolvent církevní školy, a komediant přetavil prdlajs. To vymysleli jeho ochránci z disentu a charty..co umějí jen ničit a nic budovat. . a on neudělal nic jinýho než jen to co se po něm chtělo podle pražskýho vzoru - veverek a Topky pokud pamatujete. Brňáci se ještě budou divit co všechno v Brně nebude.... Ta jeho první vyhlášení to potvrzují. Uraženej vzteklej fracek, kterému přišlápli penězovody veřejných peněz. a disidenti pomohli, chytají se kde čeho, saby platilo PO NÁS POTOPA nebo ČÍM HŮŘ TÍM LÍP A BLÍŽ k rozbití Česka.. Vzpomeňte muslimské šátky a není to první proti národní akce. Brňáci na středu si vzpomenou....asi stejně jako pražáci na veverky a Hudečka... to je ten jeho vzor...jestlipak si už spočítali - kolik je stály TOPÁCKÉ tahanice okolo tunelu . Myslím tím penále, právníky a soudní spory které určitě nejsou zadax. .
 • No, nejvyšší čas dokončit rozdělení nepovedeného experimentu s názvem ČSR...

  To neříkám kvůli Matěji Hollanovi .. *5*

  http://www.novinky.cz/domaci/350379-onderka-odmita-rezignovat-kvuli-volbam-pritom-zadal-sobotkovu-hlavu.html
 • to se může stát jedině v Brně - městě, jehož jméno se skládá z citoslovce odporu (brr) a vyjádření nejhlubších pochybností (noo)...
  • chyba je to podle pražskýho vzoru... vzpomeňte
 • Zásadní problém na radnicích v celé republice je,že zastupitelstvo přihrává starostovi,starosta zase oblíbeným podnikatelům,kteří "budují"pro vesnice a města.Zakázky se dělají již s % navýšení pro politické strany a vlivné aktéry.Dokud tyto partičky nevymřou a nebude každý dělat nejdříve pro společnost,tak to tady půjde od deseti k pěti.Banánová republika nás nemine. *16* *16* *16* *16* *16* *1*
  • A ty občane myslíš, že někde na světě je to jinak? A teď tu o Červený Karkulce... kdyby každý dělal nejdříve pro společnost, tak to jsme mohli klidně vybudovat komunismus, naivko. Janoušci a Rittigové vládnou celýmu světu, jenom v pro nás nepředstavitelných rozměrech a pod dobrým krytím... *12* *12* *12*
 • KIMCID
  ...víte co si o brně myslej pražáci:vůbec nic *1* *1* *1* *1*
  • jo ale oslavnej článek byl potřeba, tak jako bylo potřeba to "VYSVĚTLIT" LIDEM OKOLO.
 • Hrdinní, nezištní a všem pravdy přející čeští „boží“ bojovníci proti Bruselu !!!
  Sledujíce váš neúnavný boj a „spanilé jízdy“ proti EU a Bruselocentrizmu za výlučnost České republiky, rozhodli jsme se my Moravané po vzoru bratrů Slováků nepřekážet vám v tomto boji a opustit vaši zfušovanou a rozkradenou vozovou hradbu. Požádáme o obnovení tradičního svazku s Vídní (k níž jsme měli vždy mnohem blíže než k vám - nejen kulturně a mravně, ale i municipální správou). Hodláme posléze vytvořit desátou rakouskou spolkovou zemi Moravu s vlastní zemskou vládou i zemskými zákony. Tím zároveň posílíme (ušlechtilý) slovanský živel spolu s Chorvaty a Slovinci v Rakousku. Nebudeme muset s vámi vést „falešné a prázdné“ diskuze, jako např. o zavedení Eura coby měny, nebo jiných civilizačních norem. Vám zůstane měnová kuriozita – Pražský groš (Pg) - namísto dosavadní vekslácké (Kč). K majetkovému narovnání vás pozveme do vily Tugendhat (po konzultaci s V. Mečiarem). Předběžně vám nabízíme, že s Muchovou epopejí si můžete odvézt i Dukovany (třeba na Letnou namísto Blobu, či k zapůjčení do Japonska). K tomu vám přidáme na památku brněnský žulový třicetitunový „vibrátor Primátor Onderka“ i s primátorem (včetně řetězu - ale jen řetězu kozího). Oba jsou bohužel nefunkční, avšak nezničitelní. Vlajku si klidně ponechte, na zakrytí celé vaší euroodpadové kotliny včetně těmi správnými osmahlými vlastenci a Novými Rusy „hrdinsky počeštěných“ německých Sudet. Místo vykastrovaného lva si můžete dát do znaku rudého kance s modrým ptákem nebo straku zlodějku a za hymnu vám může posloužit česká prostonárodní píseň: „Měl jsem tři prsty v prd-li. Zastrčený. Čížek mi tu prd-l ukrad, nemám je teď už kam strkat. Jsem ztracený.“ Zato heslo rodáka Masaryka z hradního praporu bychom si vzali – vy si tam vyšijte třeba: „My Prahu nedáme – radši ji zbouráme“ (aspoň náhodní turisté budou náležitě poučeni – a to nejen pražskými taxikáři a kapsáři). Váš ovarový „ctnostný mocnář“ a ruský agent toho aspoň nebude mít tolik na únavné inspekční inkontinentní objíždění a pojídání osoleného kóšer chleba od starostů. Může být volen levně aklamací přímo na Koňáku. Na Vítkově v Maus-oleum je pro něj teď po ožraleckém Gottwaldovi místa dost. Když dáte kovošrotovému loupežníku a euroteroristovi Žižkovi do ruky raketu (tenisovou), nebo ukořistěné pero, případně jitrnici s becherovkou, ušetříte za novou sochu (při vašem krizovém hospodaření) a můžete prodražit Blanku, či jakýkoli jiný Klauzemanův český tunel. Vyvěsíme: „Češi nekrást tady“ (protože „Kdo nekrade, není Čech, hop, hop, hop“).

  Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
  Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
  „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit