Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No KONEČNĚ !!!
    Teplouš Semjon se konečně sám nazývá Gayínkem, PARÁDA !!!
    • Nikoho nezajímá tvá homosexualita. Tak s tím tady ale přestaň otravovat, najdi si nějakého partnera a ukájete se spolu. Nikoho to nezajímá.
  • Skvělý článek! Díky
  • O této dámě jsem toho mnoho neslyšel. O to více jsem však slyšel o Alžbětě Bavorské, zvané Sissi. Radost se na ni bylo podívat, veselá, charakterní, milá dáma s citem, získala si mnoho srdcí i těch nejzarputilejších, a jedno z nich bylo srdce císařovo.
    • to je hezké *2* budu tu vyprávět Boriskovi až se narodí
  • Článek je o císařovně Zitě a příspěvky úplně o něčem jiném.Byla to manželka našeho krále Karla I, který chtěl reformovat monarchii, ale měl na to málo času
  • škoda RU mělo zůstat.........nějaké lži TGM o Sámově říši měli angláni poslat do zadele
    • Ano byla to velká škoda,ale vždy se najde v těchto končinách tzv.osvícenec,dramatik,žvanil,který krásné doby pro blaho tohoto národa zničí a nástolí sluníčkáře,Halíky,Diensbíry,Šlafenberky apod.a zlaté časy končí a s tím i pohoda a prosperita.Bohužel i ta opěvovaná první republika masaříkova stála za h...a byla jen pro havloidy a podobnou verbež a pracovitý člověk vždy okrouhal.Holt dějiny se opakují a ovce jsou nepoučitelní.
  • šéf Tiscali dostal tři roky vězení za krácení daní
    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/402660-europoslanec-a-sef-tiscali-dostal-tri-roky-vezeni-za-kraceni-dani.html
    • Není divu, když se paktuje s Gayínkem!!!
  • Bacha, teplouš Semjon Gayínek teplounce diskutuje, bude coolna!!!
    YEAH, ty teplý prase !!!
    • fakt ? už je zase tu ?
      • šel jsem náhodou kolem a koho nevidím gájínek Sejmon *15*
  • Zita???
    Má ňákou malou hlavu, nejni to Zika???
  • *14*
    • mistře, ukážeš mi raketu ? *14*
  • drmilano.hlavina
    Poucne, strucne, vecne. Dekuji Vam. Cest jejich pamatce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit