Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nepsalo se jinde, že kyslík byl původně odpadní produkt a pro většinu tehdejších organismů toxický? Co velká kyslíková katastrofa? Tedy dřívější organismy jej pro život zřejmě nepotřebovaly stejně jako jej dnes nepotřebují zárodky života nově vznikající u černých kuřáků.

  • Nechci moc polemizovat s vědci, ale zdá se mi jejich názor dosti podivný. Pokud se nějaká forma života měla dostat na zemi pomoci meteoritů, potom ty musely letět sakra pomalu, aby neshořely v atmosféře zemi a neshořely v něm i zárodky života. A jak se mohly na meteority dostat zárodky života, když letěly kolem Marsu?? Nebo žeby z Marsu vyslali zvláštní meteority za tímto účelem? No zdá se mi, že je to dost podivná teorie vzniku života na zemi. Já se domnívám, že to bylo jinak a odjinud.
  • Domněnky, názory, pindy, kecy,- tomu říkáte věda? A kde se vzal na Marsu? - Ale ne domněnky, kecy a pindy !!!
  • To se nějaký mimozemšťan pri meziplanetárním letu vy_ral a tenhle kosmický produkt dopadl na naši Zemi, vyklíčil a vyrostlo další ho_no ....
  • No, jestli jsme tedy všichni spadli z Marsu, pak se nedivím, proč je ve světě tak strašlivý bordel !!!
  • Myslím si, že víme, že nic nevíme. *3*
    • Ja viem, že viem, čo viem, že viem aj ja a že to vieme obaja *1* *2* *15* *3*
    • To máš pravdu, Sokrates by měl z tebe radost...
  • Dovedu si představit jak tlustý Duka sedí na meteoritu a řítí se s Bohem na naši planetu.
    • Pro upřesnění - ke zrychlení slouží bioplyn z bioreaktoru, usazeného na meteoritu *2* *2*
    • Myslíš, že by byl lepší pohled na to jak se Becherovič s virózou klátí na meteoritu vypouští dým? *1*
      • *1* *1* *1*
        • Mně by se zas líbilo kdybych viděl na meteoritu cikána Pištu tečku jak letí do pekel!! *15* *2* *1*
          • Tam poletis ty-nebot Peklo je zrizeno pro vrahy,fasisty a komunisty. *16* *16* *16*
            • No, já to peklo beru. Hrát pekelný mariáš je zábavnější, než poslouchat v nebi ty ukňučené žalmy... Nebo si myslíte, že v nebi na vás čeká pípa s naraženou plzeňskou dvanáctkou ??? Ale je zajímavé, že ti lidé, co byli v klinické smrti o něčem takovém nevypráví, prý jen samý mír a láska, ale tu bychom mohli mít už i na zemi, nebýt USA a kapitalismu !!! Takže mám pocit, že i peklo je proti kapitalismu rájem....
            • To čert: Komunisti chodí do nebe na exkursi, aby se podívali o co přišli. A pak šup s nima do pekla. Starej Grebeníček by mohl vyprávět kdyby mohl. *16* *16* *16*
            • Nelži, pozemský červe, na tebe tu čekáme a pod kotel přikládáme! Vedle Adolfa a Benita se budeš smažit společně s korektorem a fleckem!
              Komunisté chodí do nebe, i když na nebe nevěří!

              Bal si kufry, nácku!
  • Podle některých trapných výlevů někteří vznikli z odpadu. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • Ano, jsou to ti, co nemají ocas a rohy! (Ty rohy by ani tak nevadily.)
  • A já myslel, že život vznikl z ODS a stvořitelem byl Klaus, tak to jsem se asi spletl, že?
    • Našeptám ti pravdu: Klaus stvořil Boha !
  • a na mars se dostal z Jupiteru? *1*
    • Nepřísluší člověku smrtelnému, aby o těchto věcech přemýšlel a bádal. Všechno je v Bibli popsáno a stačí ji to přečíst, nebo na hranici smolných polen skončí !
      • i čert se splete: "...a stačí si ji přečíst..."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit