Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z většiny příspěvků je zřejmé, že jejich pisatelé nepochopili smysl sdělení pana Svěráka, a tím se vlastně potvrzují jeho slova. Bohužel.
    • ... hledání hlupáků jinde z tebe menšího hlupáka neudělá :)))
      • Reagovat na tvoje ubohé , sprosté, vulgární a primitivní výkřiky korektore, je ztráta času a zbytečná námaha. Kde nic není, ani smrt nebere. Kdyby jsi si nedal sám jednou líbí tak máš od všech vždy nulu a bezpočet nelíbí.Jsi jako Milouš Jakeš, byť generální tajemník UV KSČ na Červeném Hrádku, tak pouhý kůl v plotě. A to je jen proto, že jsem do diskusí vstoupil , víc mě nezajímáš, orel much nelapá.
    • Copak měl Svěrák za ty služby pro Kárla SCH. slíbeno? Jaké místo na Hradě to bylo, nebylo to náhodou místo kancléře? Nemá ani tolik odvahy a slušnosti, aby to přiznal,oč tu vlastně běží a ještě má tu s prominutím drzost, moralizovat občany. Většina voličů Zemana ani volit nechtěla, ale ve finále to bylo menší zlo. Občané ho v nemalé míře volili se sebezapřením, protože jeho chyby z minulosti si uvědomovali více než dobře, ale kníže byl pro většinu v tomto státě naproto nepřijatelným. Trojkolka byla vládou děsnou a vyjádření knížete, že sice s Kalouskem odhlasoval v Topce všechny asociální zákony proti lidem, ale on si pak svlékne kabát TOP a na Hrad zasedne jako pan čistý. Tak nikoliv pane, lidé nejsou ovce, aby se nechali do nekonečna stříhat a ty lži mu polykali jako aspirin. Jeďte si podiskutovat s občany, ve Švýcarsku a Rakousku, co ho znají a proč si ho tyto dvě země před sametovkou do svých vlád nikdy nevzaly. Věděly moc dobře proč to dělají a žádný bulvár k tomu nepotřebovaly. Kníže by nevyhrál, ani kdyby bulvár neexistoval, kde ho údajně poškodili. Prostě si přiznejte, že byl nevolitelným a nepřijatelným i přes veškeré snažení masmédií, herců a zpitomělých studentíků. .
      • ... není zde asi moc idiotů, co by četli tvé dlouhé plky, jsi naivní pako :)))
        • Ale čtou, a je jich dost, dokonce i ty a pěkně tě štvou, dáváš to najevo. Kdybys je nečetl, přejdeš je mlčením.
          • ... u elit jako ty mi stačí první 3-4 slova, neplácej píčoviny, troubo :)))
    • Většina pisatelů pochopila, ale vy jste vážený pane JFK nepochopil , tak si ty příspěvky pečlivě a ještě jednou přečtěte.
  • Svěrák zřejmě není zdráv když může zveřejńovat takové nesmysly.
  • Svěráku nečas není chudák , ale gauner který ožebračil naše občany. Pokud se ho zastáváš , tak jsi stejný gauner jako on!
  • Nic by se Necasovi byvalo nestalo,kdyby nepodepsal tomu slovakovi amnestii!!!
    • ... jsi, jak všem známo, zdegenerované nacionalistické vykastrované slizké prase :)))
      • A,pan polocikan,zkundyhnis a fetak se nam probral z drogoveho dychanku.
        Jake byli sny Pervitinovej krali? *12*
  • P.Svěrák k Nečasovi:P.Nečas povolil uzdu "soudní moci"a takto dopadl....A nevědomky ho chválí.V demokracii ,p.Svěráku,nikdo z vlády by neměl nikdy povolovat,aby represívní složky konaly.To se v naší zemi událo a vám je z takového dobrodiní do pláče a máte z toho,jak uvádíte,i depresi.V tom se-mimo jiné,oblíbený p. režisére-mýlíte podruhé.P.Nečas,jak snad všichni víme,se nechal zprofanovat svou zamestnankyní p.Nagyovou.Tato paní se zprofanovala svou angažovaností v podezřelých aktivitách vojenské rozvědky.A expremiér o tom věděl a přinejmenším to toleroval.P.Nagyová-Nečasová je v současné době v soudním řízení.Opravdu si myslíte,p.Svěráku,že si to p.Nečas neuvařil sám??Ten svůj odchod??
    • p.Sverak a Kovanda jsou na jedne urovni;Vypln mozkovny je nevyuzita .Komu to myslelo ,to byla Nagyova-ovsem sve mysleni diky orientovala spatnym smerem.Necas nepatril a nepatri
      k chytrym lidem.
  • Jo a "mylé" Nečasové by vlasy trčely vzhůru, kdyby je neměla navázané. Tolik k té Svěrákově strhující filmové scéně štvanců, co prodrbali státní peníze. Ach jo. *13*
  • Pokud začíná u pana Svěráka senilita, dá se jeho ufňukané říkání o chudáku Nečasovi a jeho "mylé" /schválně píšu s tvrdým y/ chápat s jistou shovívavostí, a pohladit po ručičce. Pokud to myslí vážně, pak se jdu pokochat jeho filmy z dřívějška, kdy jsem k němu měla respekt.
  • Myslím si, že byla chyba se jakkoliv vyjadřovat. Je to pod úrověň pana Svěráka... :_)
    • On se s tím nedokáže vyrovnat, protože se už viděl s Kárlem Sch. na Hradě jak mu dělá kancléře. To prostě naštve a zabolí zároveň a ještě lže a nechce tu pravdu přiznat oč mu vlastně šlo. A tak tu moralizuje a pronáší moudra o lůze, kterou by nejraději předělal k obrazu svému, aby pěkně povinně volila Kárla, když si to kníže přeje i jeh sluha Svěrák. Ale jeho filmy mám ráda.
  • Mozek je báječná věc chtěl bych ,aby ho měli všichni i pan Svěrák *4*
    • On mozek má, a měl to pěkně spočítané pro sebe, jak získá teplé místečko dobře honorované a na úrovni na Hradě vedle Kárla, knížecí milosti. Akorát nemá tolik slušnosti a odvahy , aby to přiznal what´s go . A tak tu pláče a ovčánkům se snaží dovymýt mozečky. Vymývali je pomocí médií při prezidentské volbě statečně, paměť nám ještě slouží, a to jsem volila Dienstbiera a pak už nikoho, nebylo koho.
  • Mrzí mě ,že pan Svěrák ke stáru tak zblbnul.Oni vůbec tihle umělci neví jak žijí obyčejní lidé. *5*
    • Ono ho to ani nezajímá, protože on je něco víc než ta lůza, co řídí tramvaje, autobusy i metro, dělá pokladní v super-hyper marketech, vyrábí auta, peče pečivo, pěstuje potraviny a pod. A proto se rád přimkne k těm lepším, za totáče i ke KSČ, aby z toho měl a dnes, když se to otočilo, tak k Havlovi , disidentům a ke knížecí milosti, té knižecí milosti, co může klidně prospat polovinu prac. doby, což ovšem ta lůza nemůže, jinak by neměl to pečivo, nejezdila by MHD, nebyla by vyrobená auta , nikdo by neuvařil v restauracích a pod. Ovšem asi by rád té lůze vzal volební právo, aby jen ta komediantská j-elita volila a to by pak bylo podle jeho gusta. Na Hrad by usedl kníže pán a Svěrák, jako pedagog přes češtinu, kterou kníže příliš nezvládá by mu dělal kancléře. Ano vážení, to je ten pravý důvod jeho deprese, protože film už asi nenatočí a když ,tak možná jeden nebo dva a to moc není a problémem budou peníze. Kde je na to natáčení vzít, když se škrtá a filmy to též nemíjí a přišli mladí, rvaví a chtějí též svůj podíl. A to na rozdíl ode mne držel legitimaci KSČ a v prezidentském finále, protože nebylo koho volit,, já jsem volit už nešla. Ale jeho filmy se mi líbí a nehodlám na tom nic měnit a dívat se na ně budu i nadále. Jeho moralizování je pouhá zástěrka , protože nezískal tu pozici, kterou si po boku Kárla vysnil a naplánoval. Ani německá MfDnes a jiná zaplacená média mu vítězství nepřinesla. Ó jaká to hrůza, že pane Svěráku! Tak přiznejte laskavě pravdu oč vám šlo a nebalte to do žádné morálky a nedostatku vzdělání ve společnosti.
      • Krásně napsané

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší