Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Většina příspěvků je psána s aktivací selského rozumu.Pokud kdokoliv podepírá své dobré bydlo dlouhodobě budovanou prestiží,měl by včas využít zbytku svého vlastního zdravého rozumu k útěku před takto vznikající infantilitou prameníci jednak z dobrého bydla,jež není dopřáno všem podle jejich schopností,ale hlavně podporou podobných kamarádíčků.Praha je plná přestárlých chamtivců,kteří nechtějí včas odejít a berou chleba mladším bez reputace.Nechť se dle doporučení svých pravicových guru přestěhují na místa,v nichž jim důchody postačí,ostatní podobné jistoty nemají a jejich udržení nad vodou poskytuje nedostatková práce obsazená lidmi s nadměrnými požadavky na vlastní blahobyt.Panu S. klidně přeji dlouhý zdravý život, ale bez našich dotací, které si užívá jako nárokové pro sebe a svou partu.A kromě toho popírá sebou proklamovanou svobodu jednotlivce na vlastní názor.Byť hledá hledá pobavení v bulváru.
  • Spíš mi to jeho vzlykání připadá jako vyznání pravici. Kdyby se v televizi objevili předvolební hnoje typu Mádl a Issová o lidech volící pravici, tak bude v euforii.
    • Souhlas s Helmuthem a depresi z nezvolení Kárla na Hrad má Svěrák zřejmě z toho, že se už viděl na postu kancléře, protože ve volebním období Kárlovi zabezpečoval po stránce správné češtiny servis pro něho. Je na internetu i video, jak mu svoje služby nabízí a ptá se knížete, jak ho má titulovat, zda kníže, nebo pane Schwarzenbergu - patolízalství z něho při tom doslova tryská a kníže mu blahosklonně říká - říkej mi Karle a Svěrák se tetelí štěstím. Proto žádné chyby na knížeti kritzovat nebude, i kdyby jich byly stovky. O charakteru u Svěráka žádé iluze, ale to neznamená, že na jeho filmy se nepodívám.
  • Svěrák zřejmě není zdráv když může zveřejńovat takové nesmysly.
  • Nevím proč se ,,umělci,, cpou k politikům.Umělci se měli za každého režimu dobře.
    Náš božský Kája se přátelil s Husákem a po revoluci to byl pravičák. Tu je vidět jak rychle dokáží převlékat kabáty.Nebo takový pan Štědrý.S Matuškou zpívali a když začínala "revoluce" tak Matuška volal do rádia již nevím do kterého aoni spojili s ním Štědrého. A on mluvil jako kdyby ho neznal.Všichni jsou to bezpáteřnici.
    • Je to podle pořekadla a velmi pravdivého:"Koho chleba jíž toho píseň zpívej!" Opravdových umělců a i lidí,kteří si stojí za svýmy názory je málo! Třeba Jan Hus,Karel Havlíček Borovský ale i Fučík a i třeba Jiřina Švorcová.Je dobře,že jich bylo a i je mnohem víc!
      • s tou Švorcovou, co se přátelila s kolaborantem Bilakem si trochu přestřelil, to je zase druhý extrém. Fučíka neznám, nehodnotím, oněm už se napsalo blábolů.
        • Jenže ona dokázala pomoci i mnoha lidem v té době a někteří to na konec přiznali. Ono to není tak jednoznačné.
          • Na Švorcovou jsem měl za komunistů stejný názor, jako teď, já názory neměním a kolaborant zůstane pro mě kolaborantem a špína špínou. Jestli někomu pomahala to je možné, ale také byla součástí noŕmalizace, která díky takovým žila.
  • Mentální profil Svěráka se ukázal již při volbách. Nedivím se, že v souladu se svou profesí chtěl aby tento zbídačený stát měl v čele cizího degeneráta co neumí česky, mluví nesrozumitelně, při úředních jednáních za peníze českých lidí klidně bez trochy hanby chrápe a nechá si říkat od Svěráka " kníže " i když ten ví, že to je již věky v naší zemi právně zakázáno. A vysvětlení pro to Svěrák dělá ? No přece chtěl natočit další dobrý film, tentokráte však jako komedii a to přímo od koryta. P.S. Nebo to již dědek nemá v hlavě v pořádku.
    • Já si spíš myslím, že to je amorální charakter.
      • Savěrák je neuvěřitlený patolízal stejně jako Menzel. Kníže má modrou krev a tak se plazí a čeká, že nějaká krůpěj modré krve na něm ulpí. V tom je jako člověk Svěrák opravdu děsný.
  • Pane Svěrák, bude to jinak! Dostanou příležitost i jiní mladí umělci, bude ještě větší deprese.Uvidíme, jak rychle se vetřete k nové garnituře?Mám z Vás nepěkný pocit!
  • S ohledem na věk pana Svěráka, je potřeba brát jeho názory s nadhledem.

    Škoda že si duchovní otec Járy Cimrmana nevzpomíná, že jediný případ kdy nechal Nečas justici volné ruce byl ten Davida Ratha. Jinak veškeré skandály týkající se jeho vlády dělal, že nevidí nebo v poslanecké sněmovně i mimo ní bránil jejich pro šetření. Tenhle proplešatělý "Romeo" byl a je zbabělec, který místo vysvětlení vždy jen ukazoval prstem na druhé.
  • Já rozhodně nebudu volit ČSSD. To jsou také kapitalisti. Já budu volit bolševiky.
    • nojo ... ale v ktery strane ?!
    • tak je volit nebudeš, no a co, budeš mít to, co si jelito zasloužíš.
    • Je zvláštní jak měníš názory, v jiném článku na diskuzi jsou komunisti pro tebe fašisti, tak jaké bolševiky máš na mysli, ty modré? Takže běž troubo mlžit jinam a vemte se se Svěrákem za ruku.
      • Protože ten nick někdo ukradl *16*
    • máš to napsáno jelito v nicku, opakuješ se.
  • Takto tu kluci pravicoví s ODSkou včele kradli a kradou http://www.youtube.com/watch?v=CtzQDantj6A,
    • stary, ale porad dobry a porad pravdivy
  • Je štvanec, ale zatím není v kriminále, a to mně mrzí, za to co prováděl by měl dostat alespoň 5 let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší