Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peppone, nebo jak se jmenuješ, ty mrzáku, co ti ty ODSmani dali? Že tu zvracíš takové ódésácké s r a č k y? *15* *1* *3*
    • Asi sem moc nechodis-peppone je bolsevik.Nakej svinak mu ukradl nick a dela tady dusno.
      Ja jsem antikomunista,ale vadi mi,kdyz treba bolsevikovi kradou nick.To je vizitka ohavnosti!!!
      • ... asi ti neuniklo, že tě mrdám, primitive, a že nejsem sám :))))
        • hm,,mrdám," modrý ,,yntelygent," to se hned pozná, škola Goebbelse. Má to ten Svěrák spojence jen co je pravda.
  • Svěrák je starý senilní dědek, a nechápu, proč se ještě chce zviditelňovat, šašek jeden. *1*
    • Nemůže rozdýchat to, že kníže prohrál a on též, protože v případě vítězství KSCH, měl slíbené místečno na Hradě, nejspíš kancléře. Kárl češtinu příliš neovládá a Svěrák mu s ní vydatně pomáhal. Prostě jako za Havla tak i za KSCH. je čekala teplá a dobře placená místa - trafiky na Hradě. A to je nyní nenávratně pryč, tak tu moralizuje, ten , co držel leta stranickou komunisticku legitimaci.
      • Ó VELKÝ DIE! (Zeus, druhý pád Dia - pamatujete?) Nemilosrdně, však spravedlivě jsi černou duši zaprodancovu odhalil! Tak to má schytat každý chytrolín, jenž spoléhaje se na to, že pro "lepší lidi", pro umělce pak zvláště, platí jiná morálka, se špinavou hubou svou, "knížecí" voňavkou zkropenou, domnívá se, že na veřejnost exhibovat beztrestně lézti může. Když se od části obecenstva, jíž pohrdá (a kterou podceňuje), potlesku nedočkal, depka naň padla. Není zase až kór tak inteligentní, jak si myslel.
    • ... chápání ti nikdy moc nešlo :)))
  • Pane Svěráku,mám pochopení,cítím to skoro stejně,jsem o pár let mladší.Vidíte,jací lidé Vám píší,
    jaká úroveň jazyka,vše se odvíjí od úrovně našich tzv.elit,kde platí lež jako norma,jedním slovem bída.
    Chudáci děti,ti co mají práci,dřou od rána do večera,na vnoučata mají času 2hod.,žádná zábava či relax ,spát a ráno znova do práce.Máme jim co závidět?
    • Milá-ý EMJÉ p.Nečas užíval velmi obratně český jazyk a čeho jsme se dočkali.Už mně začínají zajímat činy ne mluva a to mám vysokoškolské vzdělání.Hezké řečičky učtenky nezaplatí,jestli vám ano klobouk dolů.Náš milý senior p.Svěrák by se měl držet toho co umí a ne komentovat něco co je nebhajitelné.V jistém věku už člověk ztrácí nadhled což je očividně Svěrákův případ.
    • "Chudáci děti,ti co mají práci,dřou od rána do večera,na vnoučata mají času 2hod.,žádná zábava či relax ,spát a ráno znova do práce.Máme jim co závidět?"

      Dobře jim tak, když maj idioty rodiče, tak co naděláš? *8*
  • Pokud nevyhrajeme světovou válku kterou musíme bezpodmínečně rozpoutat, tak nebude mír!!!
    • Opakuješ jenom V.Chrchlu "humanirátního bombarďáka". Ten vymyslel, že demokracie a svuboda budou, když se budou zabíjet jiní lidé.
    • trapná provokace ichtyla z ODSSM, myslíš lopato že vám to bude k vítězství ve volbách stačit?
  • Dnes jsem na vlastní oči viděl komunistu. Dementní individuum na první pohled, bylo mi líto kulky, tak jsem ho nechal utopit se ve své vlastní lži.
    • a nebyl to Nečas nebo Dlouhý z ODS, tam je komoušů jak na.ráno trubko.
    • To ses dival na sebe do zrcadla?? *11*
      • No a ty seš taky blbeček, jak ostatní komunisti.
        • A ty jsi totalni rudej blb.... *11*
        • nech tý srandy, přebarvenej komouši estébáku
          • Original peppone je bolsevickej fanatik.Tento ''pisatel'' mu ukradl nick,a veri tomu,jak je vtipnej......
    • Ctěl bych vidět tebe, to by byla asi podívaná na mrzáka, že jo! *1*
      • Mamka soustružnice a tatík pokladník ROH, že?
        • ty perlíš prcínku Peppo
        • Máš pravdu, tvá matka a tvůj otec, mrzáku! *1*
          • Ale ono se nám to posralo, chuďátko pitomé...
            • nějak ti to vymývání mozků nejde, chcípáku, zeser se.
  • Zbláznil jsi se? *8*
  • Musíme rospoutat válku a všecky vyvraždit aby jsme dosáhli míru!!! To je jasná správa , potom budeme si vládnou sami!
    • My víme flecku, že jsi přiskákal ze stromů, opičko. Používej na provokaci mozek, jestli nějaký vůbec máš.
    • flecku flecku, ty jsi ale neposlušný chlapec. Jen počkej až bude chodit Mikuláš s andělem a Schwarzenbergem! Budou se tě ptát, jestli si nezlobil, netěš se na ten nářez...(a bonbóny žádné, jenom uhlí a uhlí a uhlý Kchárl !)
  • Už žádné fronty na toaletní papír!
    • Nebude to třeba, nikdo nebude mít peníze ani na ten toaleťák a anus canalis si může utírat trávou. Nejlepší je taková ta "ostřice", to se pak člověk po jejím použití pohybuje mnohem rychleji...
  • Hey, rudořitnící, už jste poslali pětikorunu na KLDR? Nezapomeňte, že vám v té zemi zaslíbené (komunistické) chcípají soudruzí hladem! Tak už si přestaňte lhát a chovejte se jak lidé, i když to neumíte!
    • do tvojí rudý prd.le slámo jí hodím a pošlu tě domů, do KLDR, tam budeš u katafalku Kim Ir Sena s Nečasem stát čestnou stráž.
    • Hééézkýýý....
  • Co fleck, to korektor.
    Co korektor, to blbec.
    Co blbec, to zloděj.
    Co zloděj, to pravičák.
    Co pravičák, to fleck!
    • Seš fakt dobrej, soudruhu; předseda tvojí strany zlodějů a vrahů tě jistě pochválí. Já osobně mu navrhnu, ať ti dá řád rudého dementa.
      • Jdi si chlapečku zajezdit na koloběžce, brzo napadne sníh a pak to nepůjde. Tatínkovi řekni, ať ti píše na papírky něco jiného, že už to lidi nebaví.
        Tak čágo, prcku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit