Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    No, jako podle mě by v tomhle ohledu byl mnohem lepší čárový kód, kterým by se prostě a jednoduše potvrdila pravost té známky. Podle mě je tohle právě ta cesta legitimizace. Nebo si to alespoň myslím. Ta přehnaná digitalizace, kde vám stačí dneska už jenom telefon a v něm nějaké potvrzení podle mě není zase tak dobrá cesta. 

  • No za falešné dálnice se platí falešnýma zámkama?Až tu budem dálnice mít, tak to bude jiná. *3*
  • Je to absurdní.
    Padělatelé překonají složité technické problémy, do výroby investují nemalé peníze a vytisknou na svém produktu špatná číslíčka nebo pravopisné chyby.
    Nepochopitelné.
  • Zakoupil jsem známku v obchodě a vůbec mě nezajímá zda je pravá či ne,to je snad starost kontrolních orgánů a nebo je tady máme na ozdobu?To samé pančování alkoholu,benzinu a dalšího zboží.Nepochopil jsem proč se neuvádí,kde se to stalo,aby takový šmejd zkrachoval,ale svobodně a demokraticky může podvádět dál.
  • ... protože hrozí riziko, že se nejedná o pravý dálniční kupón," vyzval ministr dopravy Dan Ťok motocyklisty. Pokud na dálnici vyjedou s padělkem ,dopustí se přestupku a hrozí jim pokuta....

    Motocykliste umrznou v unoru na D1,vybaveni padelanym dalnicnim kuponem,ktery vubec nepotrebuji a navic jim bude udelena pokuta *7*

    ...Pokud máte zájem o pohyb po placeným dálničních komunikacích s vozidlem s alespoň čtyřmi koly (pro motocykly je průjezd placených úseků zdarma),....

    Redaktori,mezi motoristy a motocyklisty je rozdil,jedni muzou mit o par kolecek vic...
  • Soudružko Pusinko, souhlas. Dálniční známku je třeba koupit si u benzinové pumpy a schovat si účtenku. Když ji někdo kupuje u překupníků, aby ušetřil tak nakonce prodělá.

    A pokud jde o ty "slevové akce" a podobné akce pořádané tzv. "šmejdy", tak jejich účastníci by se měli nechat vyšetřit psychiatrem. Věřit tomu, že člověka odvezou autobusem na výlet na prohlídku nějakého zámku ve vzdálenosti 60 km a ještě mu dají oběd a za všechno chtějí 120 Kč, to může opravdu jenom nesvéprávný jedinec.
  • dají se poznat například podle čárového kódu. *1* *1* *1* no na časti samolepky ktrá se lepí na sklo auta ten kód neni *1* *1* *1*
  • ... tom = to :)))
  • ... to, co o sebě píšeš, děvko, ještě neznamená, že tom máš v hlavě v pořádku :)))
  • Já mám dálniční známku v pořádku. Protože jsem vzdělaná dívka dokážu unikát
    nástrahám podvodníků. Bohužel Čeští důchodci nedbají ani varování v tisku či TV
    a stále se nechávají zvát na tzv. slevové akce.
    Dobrovolně tam přijdou a pak si stěžují. Nepochopitelné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit