Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to už se tak páchnoucím hnojům dělá.A hnoji tady jen prskají zlostí a nic s tím nemohou dělat.Tak zas začni strašit schůzkami lopato! To jsou nejvydařenější výlevy tvé páchnoucí tuposti.
  • ... štve mi, že nejaktivnější člen zde je extrémně primitivní, nevím, jak mu pomoci :)))
    • ... mohl by mi na minutu půjčit svůj léta leštěnej krumpáč, moc schvaluji eutanazii :)))
  • paraodní pisálek chce být inteligent? Poslední chlív z žumpy a zde též nazývaný matkomrd nám tady předložil nový vývar z blbosti. A to ještě není vyčerpaná dnešní norma jeho páchnoucích výlevů!
    • ... loučím se s vděčnou primitivní hračkou, mám mnohem lepší zábavu s děvčaty :)))
    • ... mohl bych tebou vytřít podlahu rumunského hajzlu na vašem vesnickém nádraží :)))
    • ... co to je to tvé paraodní, debi*e?
    • ... vím, nemáš na víc, nemáš na nic, díky za tak primitivního kopáče, jsi ubožáček :)))
  • ... lze pokračovat, ale proč, když póvl s minimálním IQ vůbec nechápe, o čem se píše :)))
  • ... další pravidlo: v klidu ignorovat nejprimitivnější narážky bezmocného póvlu na rodinu :)))
    • ... póvl zažil hezký rodinný život pouze v bijáku, ale stejně ho*no rozumí, o čem to je :)))
  • ... další pravidlo: neřídit se hlasováním krys s několika nicky zdegenerovaného póvlu :)))
  • ... další pravidlo: nevzdělaný blb, který sem leze, je na pokraji sebevraždy, hurá do toho :)))
  • ... další pravidlo: sr*t na to, co kde póvl vyblil, stačí jej poslat do hajzlu jednou pořádně :)))
  • ... hlupák C je přesně póvl, se kterým si dělám, co si zrovna zamanu, je to troska trosek :)))
  • ... funguje základní pravidlo: nereagovat na zdegenerovaný póvl, zesere se vzteky :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit