Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Přes dvacet roků slibovat kapitalistický ráj a místo toho vést zemi ke stánímu bankrotu,to pro uvedené lumpy může skončit pouze pořádným pogromem.
 • Světová recese nám,mimo jiné,pomůže zamést vlastní průsery po stůl.
 • Vzpomínám si,jak říkal,že se nás krize netýká,a pak udělal největší sekeru v rozpočtu v historii a my ho zvolili znovu a Nečas z něj udělal znovu strážce kasy,tak čemu se divíme??? Jo a nedávno při pádu světových trhů,zas prohlásil,že jsme nudná stabilní země a že u nás nic nepadá a přitom už nad ním praskal strop....Mám podezření,že trpí nějakou duševní nemocí možná spojenou s nucenou abstinencí a namísto léčení je vlastně premiérem naší země,což něco vypovídá i o nás!!! A navíc,když nepije,tak už i ta občasná legrace s ním není ! Mám pocit,že si začíná uvědomovat ten krach,tak hledá důvody,jak zmizet sám,když mi ho tam nechali dvacet let!
 • Pro pudoucí zasloužilé revoluce tato situace znamená udržovat si revoluční vercajk ,v revoluční pohotovosti.
 • Ale ale kalousku... Nás posledního zbytku pracujících se to netýká jsme naučení žít z ruky do huby od komunistů,z nás už nic nevyrazíš,natřeme si huby na černo přihlásíme se k romské většině a na podpoře přestaneme brát naší práci ukrajincům.Jakmile vztáhneš pracky na střední třídu-končíš oni už tě doženou k odpovědnosti a k pruhovanému pyžamku.
 • Básník by místo,že se blíží zlé časy řekl,že na dále se směle řítíme zas do pr..le.
 • Tento vývoj světové ekonomiky už dávno predikovala kniha Realita VESMÍRU (kosmas.cz) včetně konkrétních doporučení, jak to zastavit, nebo alespoň zmírnit, na rozdíl od našich "akčních" politiků, kteří jen koukají co se to zas děje a myslí si o sobě, že jsou spasitelé.
 • tomášovi,jsi moc mladý a nebo moc postižený.Já pamatuji heslo "Buduj vlast,posílíš mír!"
  Tak jsme pracovali i o sobotách či nedělích a v Polsku za vedení "Solidarity"se stávkovalo.
  Tenkrát jsme si říkali,že to s nimi špatně skončí.Dnes víme,že si vyjednali lepší vstupní
  podmínky.No a naše privatizace z nás nadělala evropské otroky.Všechny zisky jdou
  do zahraničí.Již nemáme pouze holé ruce ale i zadky.Více práce pomůže tedy komu?
  Kapišto?
  • Jaké blby si do vysokých funkcí český blb zvolil,takové tam má.Troubovitost nebyla pouze vyjednat špatné podmínky vstupu do EU ,ale vůbec tam lézt.Největší pohroma pro tuto zemi spočívá v tom,že se politickým lumpům podařilo prodat náš státní majetek cizincům a hodně jej rozkrást.Dnes jsme nesvéprávnými otroky a český blb nyní kouká,že,místo slibovaného kapitalistického ráje,chybějí peníze všude.Pouze lumpové co tuto zemi zbídačili,mají peněz pořád dost.
 • V okamžité eliminaci možných dopadů zpomalení německé ekonomiky na tu naši prý vláda příliš prostoru nemá. „Co se proti tomu dá dělat? Vláda v krátkodobém horizontu nemá v zásadě jiné nástroje, jak se snažit eliminovat rizika jinak, než že se bude snažit co nejrychleji tlačit své deficity k nule a že udělá všechno, aby růst mezd nepředbíhal růst produktivitu práce, aby byla udržena nějaká nezbytná míra konkurenceschopnosti," vysvětlil ParlamentnímListům.cz ministr Kalousek *12*
 • Tady je vidět lidi že šetřit se u nás nedá.Pokud se něco podělá v německu tak nám nepomůže ani pánbů že,pane Kalousku.Tak co kdyby jsme se stali německou spolkovou zemí.Byl by tady aspoň pořádek.Na druhou stranu nás asi stejně brzy zblajzne velký sajuz.
  • S tím Sajuzem by to bylo lepší,to bychom měli alespoň energetické zdroje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit