Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud v Americe urazíte prezidenta nebo si budete z něho dělat srandu nic se neděje, vše je OK. Novinář a každý občan může napsat a vyjádřit se jak uzná za vhodné. Pokud na těchto stránkách napíšete svůj názor okamžitě dostanete červenou a vymažou Vás za nevhodný příspěvek. Toto není demokracie vážení. Toto je hloupost nebo naprostá nevyzrálost novinářů, kteří si hrají na moudřejší než je sám papež.
    • xxx
  • Historie lidstva je protkána zlem a zločinností.
  • Ten volně prodejný dynamit mne zaujal...představte si to dnes v Evropě.

    Jsem rád, že společenský vývoj kráčí mílovými kroky vpřed a lidé se mají navzájem stále více rádi...
    • jjj
  • tak jsi se tady ty zakomplexované mačo vyblil. Jistě tě zas co nevidět odpojí. To už je úděl vyvrhela, který všude odkopáván, nalézá uspokojení jen ve štěkání po druhých. Kteří by o něj jinak ani pohledem nazavadili.
    • Já už jsem si na něj zvykl.

      Již staří Řekové a Římané se nechali při hostinách obveselovat lidskými zrůdami, v Rusku je dokonce podnikavci vytvářeli zavrženíhodnými metodami z malých dětí...
      • iii
    • yyy
    • rrr
      • xxx
  • aaa
    • Píšeš-li si s idiotem, existuje pravděpodobnost, že on v tu chvíli dělá totéž.
  • ooo
    • bbb
  • Usa náš vzor:
    http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/vaclav-cilek-zbankrotovany-detroit-odhaluje-americky-sen-skonci-tak-ostrava-nebo-mlada-boleslav--1721920
    • zzz
  • xxx
  • Zajímavé že se to převážně děje jen v USA.Že by evropa a asie byly více civilizovaní než ten úžo západ?
    • eee
  • zalez tam do té nory na sídlišti! Jejda tady byl krásný klid a pohoda jak dostal prasič stránek distanc!
    • ddd
    • kkk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit