Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Právě jsem dočetl knihu "Žlutý baron" o Andreji Babišovi a částečně mi to vylepšilo názor na premiéra Sobotku.
    • vanhorne
      "Právě jsem dočetl knihu "Žlutý baron"
      Precetl jsem ji take ale od zahranicniho vydavatele pod nazvem "The yellow donut man".
    • Tak záleží kdo to napsal a jak moc byl nezávislí a nezaujatý
  • Měli by toho dobytka, lízače amerických řití a koulí, pověsit hned pod Ježíšem na Copacabaně. Byla by to další atrakce pro turisty. Jiný, praktický a užitečný účel existence této kreatury neexistuje. Ať žije Dilma Rousseffová!!!!!!!!
  • žalobu na spadnutí. Nelze zapomenout jak nám tady ten darebák vypusti tisíce trestanců mezi lidi. Jen tak. Zastavil stovky soudních rozpracovaných kauz. Jo Klaus byl grázl celý život a na konci prezidentování spolehlivě nas.al ten zbytek lidí kteří mu trošku důveřovali. Uniklo mu zpívání v soudní ohrádce o fous.
    • Svatá pravda, a co teprve zrzavý Veškrna?
  • Kdy k tomu konečně dojde u nás?
    • Nikdy?

      Důvěra v prezidenta v červnu po výraznějším propadu v předchozím měsíci vzrostla. Mírně si polepšila také vláda. Vyplývá to z průzkumu, který dnes zveřejnilo Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Tradičně nejvyšší důvěře obyvatel se i minulý měsíc těšili starostové a obecní zastupitelstva.
      Zdroj: http://www.denik.cz/z_domova/duvera-v-prezidenta-opet-roste-s-politikou-je-spokojen-jen-kazdy-devaty-20170703.html
      • vanhorne
        "Důvěra v prezidenta".
        Divil bych se kdyby to bylo opacne, protoze od roku 1992 se pocet eho volicu rozmnozil nejmin 2x.
        V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamentu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu.
        "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě (kompletní přepis projevu zde).
        https://diskuse.tiscali.cz/zpravy/clanek/zeman-hlasa-referendum-pro-alkoholiky-debily-a-slabe-duchem-299562/?page=4
        • No a má pravdu *3*
      • Ano, chybí nám samostatně uvažující, soudní občané a převládá manipulovatelné tupé stádo. Takže není vyloučeno, že ta kreatura tam bude strašit než ji sklátí alkoholismus.
        • Jasně a nezapomeň dodat že agentura je nedůvěryhodná :-D:-D:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit