Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu nechápu, proč není v titulku anebo alespoň dál v textu zprávy (kvůli vyváženosti a lidským právům pro některá prasata) uvedena formulace "dva zloději kovů CIKÁNSKÉHO etnika" !? Máme snad zaručené právo na (nezkreslené !) informace nebo už ne ? Osmadvacetiletý, 13x trestaný (a ten druhý ksindl je to samé "v bleděmodrém") - co to je za šmejda, ten už měl dávno viset anebo minimálně dostat 50 let basy v pracovním táboře (a nejlépe v tom, kde je návrat nežádoucí), aby tady už nikdy neobtěžoval ! Proboha, kam jsme to dospěli, jdu zvracet ale hned potom si vyčistím a nabiju kvér, takhle už to dál opravdu nejde ... *12*
    • Jednoduché. Zestátnit kamenolomy a dát jim do ruky kladiva a šup tam s nimi. Hlídat s kulomety na gumu.
  • Je fakt, že bezdomovců přibývá, ale obvykle na krádeže jim rozum stačí, na to, aby hledali jiné řešení rozum nemají. Pomohla jsem jednomu takovému člověku k bydlení, snažila se mu pomoct i finančně pro začátek a správně ho nasměrovat. Jak myslíte že to dopadlo? Není naděje, že když někdo spadne takhle dolů, už se nevyhrabe, to by musel moc chtít (a nenavetešila jsem si ho k sobě ani po něm nechtěla nějaké služby). Takže těm co takhle ohrožují dopravu nebo životy lidí, když ukradnou zabezpečovací zařízení - bych klidně sekala ruce. Jim ani tak nejde o život, ale většině o to, aby měli na vlastní potřeby, které nechci jmenovat.
  • Ty cikánské sv.ně jsou nenapravitelné. Když nemáme za obecné ohrožení střeověký trest smrti lámání v kole pro výstrahu ostatním, tak by měli dostat doživotí v temnici a o chlebu a vodě. Proč u nás neplatí TŘIKRÁT A DOST???!!! Jak to chtěla KDUČSL? Jak je možné, že ta zrůda byla třináckrát trestaná a je stále na svobodě ???!!!
  • 13x a 16x trestaní - ty dva se už asi nepovede resocializovat.*1*
    Sice "jen" kradli, ale přesto si myslím, že takoví by už neměli opustit brány vězení, kde by samozřejmě museli tvrdě pracovat. Anebo jakožto nenapravitelně zvrácené pověsit.
  • Já se těm zlodějům ani nedivím,bezdomovci tu přibývají geometrickou řadou,popelnice je nanasytí,mají snad chcípnout hlady?To by se hodilo politickýmu ksindlu co nás do této situace dostal.
    • Kvůli noclehu a jídlu to nedělali, ten se dá sehnat u AS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit