Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ježišmarjááá, to je zase sr.čka!!!Co je mi po nějakejch muslimských nánách, co se nestarají o svoje děcka a od mimina je učí alláhu akbar!! Táhněte do rrrrdele s takovýma hnusama, vy slimácký svi.ě!!! Mně je to u rrrdele, co dělají ti źasr. okupanti!!! Mrtvej slimák, dobrej slimák, howg!!! *11* *11* *11*
  • Tak jsem si to přečetla, i vaše reakce a fakt máte pravdu. Nedaří se mi hlasovat pro názor, tak to tady aspoň takhle napíšu a nemám co dodat. Všichni mi z duše hovoříte.
  • A to se máme nad tím článkem rozplakat?Mluví někdo teď o matkách jež jejich děti byly postříleni jako dobytek jejich zasranejma pomatencema?To se máme do nekonečna dívat na
    hrůzné obrázky nevinných lidí ve jménu jejich boha?Co to může být za světce,který nabádá jdi a zabij.Je možné,že může být takové náboženství?Ať sundaj ty hábity a ty jejich různé zahalující hadry a chovají úctu k lidskému životu.Život nedali,tak nemají právo ho ani brát a pokud by ten jejich bůh existoval,tak ať si to vyřídí on a ne nějaky voustatý pomatenec.
    Evropa se nikdy nepodřídí jejich představám,to ať si uvědomí!
  • Hmm, to mne zajímá asi tak, jako když na trhu v Jakartě došly banány...
  • Jaký si to vychováš takový to máš... nebo jinak jakou víru vštípíš svým dětem takové to přinese ovoce!!!
    • ikdyž dáš roma už od dětství do bílé slušné rodiny, tak na 85 % bude stejně jednou krást a flákat se doma.
  • Přečetl jsem si komentáře... ale vy jste to nepochopili.
    Matky teroristů jsou matky mučedníků, kteří padli ve svaté válce. Setkávají se aby uctili památku padlých ve válce se zlem a zamysleli se nad tím, kolik obětí z řad jejich známých a příbuzných si tato válka ještě vybere, než konečně nastane chalífát.

    Nejvíc o jejich názoru na nás je vidět ve vyjádřeních jako:

    "Vím, že se tomu nechce věřit, po tom všem co se stalo. Ale oni nejsou špatní. Milují alkohol, diskotéky a ženy, jako všichni kluci v jejich věku. Jen potřebují pomoc,"

    Vždyť ony se snaží nám naznačit jak vidí nás!!!! "Oni jsou úplně stejní jako vy = ožralové, děvkaři a milovníci nočního života a drog".
    Navíc to dělají fakt nešikovně... .oni ani nechápou, že definice "ožrala, děvkař a narkoman" je vzdálená našim normám "hodného hocha", oni si myslí, že tím naopak vzbudí soucit a vcítění se do nich, jako by to byli jedni z nás!
    Další nešikovnost je v tom, že tak činí i přes očividný a extrémní rozpor mezi jejich vyznáním a základními normami chování a tím jak nám popisují jejich "hodný hochy"... Nejspíš ani nejsou schopni rozumně pochopit, že takovou lež vidíme... jako ukázka toho, že lhát můžou o všem to myslím stačí (vždyť vrahy, narkomany a alkoholiky prohlásit za hodný hochy... by mě zajímala jejich definice zlobivého hocha).
    • Koukám, že to pochopili všichni jen ty ne. *15*
      • oh... děkuji :)
        Zase na druhou stranu... jmenovat se avasta, tak jsem to taky pochopil (ale bohužel jsem se narodil se špatným jménem ;)....
  • Asi nedaleko od pravdy…

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vymyte-makovice-Plukovnik-Skacel-odhaluje-vice-o-planu-na-ovladnuti-Evropy-Bezenci-jsou-jeho-dulezitou-soucasti-432135
  • Mno, svým způsobem mají pravdu. Nezapomeňte že Nizozemí, Frantíci a spol. byly koloniální státy. Byli na otroky, na ně pracující a zajišťující jim pohodlný život - zvyklí a tak se jim hodilo, když k nim přišli. mysleli si, že budou mít otroky i nadále. Akorát jim tupcům nedošlo - že je jiná doba, že svět se změnil od předminulého stioletí zcela a že ty druhé a třetí generace už nasály zdejší zvyky a cjtějí se mít stejně. Byl jste někdo v těch jejich ghetech... . jak v ¨předminulého století.... Čímž je neomlouvám a věškerou vinu dávám Nizozemcům a frantíkům.... co nepochopili, že svět se změnil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit