Přejít na výpis diskuzí

Změny ve vedení ERÚ - kvůli podezření z lobbingu

30.7.2019 16:34
šar   7 příspěvků

Novým šéfem Energetického regulačního úřadu (ERÚ) je Stanislav Trávníček. Vláda dosavadnímu předsedovi rady Janu Pokornému neprodloužila mandát. Končí i další dva radní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tady stačí na odvolání pouhé podezření nějakých čučkařů ...
 • Na ERÚ kradl snad i vrátný.To je ta partajní sebranka.ODS, KDU,STAN,TOP,

   

 • Ve zprávách Tiscali dosuď není nic o VRAŽDĚ OSMILETÉHO CHLAPCE jistým MIGRANTEM Z ERITREJE, který chlapce shodil pod vlak spolu se čtyřicetiletou ženou. Té se naštěstí podařilo před přijíždějícím vlakem zachránit. Ti dva přitom se s oním zrůdným Afričanem neznali, nikdy ho předtím neviděli!

  Vrah, který dvojici do kolejiště strčil, se po činu pokusil z místa utéct, podle agentury DPA ho ale zadrželi kolemjdoucí, kteří ho pronásledovali až před nádražní budovu. Málo pochopitlené je, jak šéf frakce sociální demokracie (SPD) v regionálním hesenském parlamentu Günter RUDOLPH se nestyděl vyslovit "varování", že je nepřípustné, aby se tato „hrůzostrašná vražda zneužívala “pro politické účely!

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Už v roce 1938 Karel Čapek popsal obdobný zločin ve hře "MATKA" - v zemi napadené nepřítelem jsou všichni muži vyzváni k obraně vlasti. I nejmladší syn Toni chce bojovat - matka ho odmítá pustit, její rozhodnutí se ale mění ve chvíli, kdy v rádiu slyší zprávu o svržení pumy na školu plnou dětí: 

  ŽENSKÝ HLAS V AMPLIÓNU: Slyšte, slyšte, slyšte! Voláme k
  ampliónu celý svět! Voláme lidi! Nepřátelská letadla napadla
  dnes ráno vesnici Borgo a svrhla pumy na obecnou školu. Do
  prchajících dětí střílela ze strojních pušek. Osmdesát dětí bylo
  raněno. Devatenáct dětí postříleno. Třicet pět dětí bylo
  výbuchem… roztrháno. 

  MATKA: Co říkáš? Děti? Copak někdo zabíjí děti? 

  TONI (hledá na mapě): Kde to je… kde to je… 

  MATKA (stojí jako zkamenělá): Děti! Malé, usmrkané děti! ... strhne ze stěny pušku a podává ji oběma rukama Tonimu - s velkým gestem: Jdi! 

  • Podobný případ jako ve Frankfurtu nad Mohanem se stal už 20. července v porýnském městě Voerde. Osmadvacetiletý muž zde shodil před projíždějící vlak čtyřiatřicetiletou ženu - ta následkům svých zranění podlehla. I v tomto případě policie udala, že oběť a pachatel, který čelí obvinění z vraždy, se neznali. 

   Vrah se podle deníku "Frankfurter Allgemeine Zeitung" narodil v Německu, je rovněž muslim, přesto udává národnost srbskou a má i srbské státní občanství.

   I o této cause redakce Tiscali "cudně pomlčela"...

 • Solární tuneláři jsou stejně kreativní a zkažení jako církevní tuneláři. ERÚ nemá dobrou pověst. Českému spotřebiteli elektřiny zbývá jen role trpně čekajícího nešťastníka, který se může podle kalouskovské propagandy svobodně rozhodnout, zda-li se vrátí do 19. stol. a bude bez elektřiny, anebo se rozhodne platit desetkrát dražší elektřinu, aby dostál povinnostem úlitby vůči neukojeným protagonistům ekologické diktatury. Různí bursíci a eurofilní aktivisté jsou připraveni pořádně osladit lidem hospodaření s energiemi. Hlad po vodě a elektřině bude stále větší a energetičtí šejdíři se už těší na budoucí zlaté časy. Ekologicko-klimatické náboženství bude sloužit úzké vrstvě vyvolených tak, že někteří zoufalci budou proklínat den svého narození. Žijeme ve velmi nejisté době a hodnoty, které nám nabízí bruselští byrokraté, jsou v lepším případě jen souborem abstraktních pojmů, které při bližším zkoumání slouží jen ke svému propagandistickému účelu. Obávám se, že lepší časy už nepřijdou.
  • Restituce majetku - ukradeného bolševikem v roce 1948 (NEJEN) církvím - je jen a jen

   NÁPRAVA KŘIVD - A TO JEN NÁPRAVA ČÁSTEČNÁ, KTERÉ BOLŠEVICKÝ REŽIM NA LIDU TÉTO ZEMĚ SPÁCHAL.  

   • KIMCID

    Moment kdo co ukradl?Kdo se na tom konkrétně obohatil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit