Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavní je , že tam není jediný kanidát KSČM.
    • Konečně jsi se ozval, kde jsi byl tak dlouho.
      • Na rybách, braly šiky .
        • Co děláš na rybách, máš zasírat diskuzi.
          • Diskuse je mi v zásadě šumák. Zabrousím jen když mám dlouhou chvíli.
            • Kdybys nepovídal. Tvoje profesionální příspěvky jsou kořením diskuzí.
        • štiky( překlep)
  • Jak někdo může volit Dienstbiera? Máte někdo představu, co je to za lidi kteří ho volili? Z jakých sociálních vrstev, jaké mají politické názory?Ještě bych uvěřil, že to byli cikáni a b u z e r a n t i, ale těch zase snad tolik není. Zajímavé výsledky voleb.
    • Dienstbier je prý taky buz.rant, asi odtud ta podpora.
      • Fakt..??? *14*
        • Jo fakt, a myslel jsem tím podporu b u z e r a n t ů ze strany Dienstbiera.
  • Dientsbier to má jistý? To snad ne, koho budou volit ostatní, co volili kandidáty, kteří v 1. kole neuspěli? Toho uslintanýho omezenýho blba? To snad né *1* *1* *1*
  • Dientsbier také hromadí korýtka. Je ministr i senátor. To by se mělo zákonem zakázat.
    Není možné aby někdo na papíře seděl vv 10 dozorčích radách a bral královské
    odměny.
    Hlavně má Jiřík starost o cikány. Ty bude oddlužovat.

    Opravdu zde se nevyplatí být poctivej. Ti co kradou a ti co nechtějí dělat se mají lépe než
    ten kdo tu dře za pár korun.
    • :-)

      Také nechápu, jak můžou jedním zadkem sedět na mnoha židlích najednou...

      Oddlužování cikánů a vůbec cikánům jakkoliv ustupovat, podlézat atd... je líbivá politika...
      Co takhle - cikáni do práce, sebrat nadstandartní dávky na všechno, důchody minimální - vždyť nepracovali...chtějí stejná práva, tak ať mají stejné povinnosti...
      • On chce Dienstbier opravdu oddlužit cikány?
        • http://olser.blog.idnes.cz/c/414609/Volby-na-krku-Dienstbier-ohlasil-navrh-na-oddluzeni-Romu.html

          doporučuji přečíst...
          • To se mi snad zdá!
            • Nezdá. Ten NEČECH rád "promine" = rozdá cizákům Z ČESKÉHO a jistě nalezne švindl, jak nahradit ztráty nečeským věřitelům ....jak by k tomu Aladár, Hans, nebo Jicchak přišli, že? *12* *16*
  • Jak někdo může volit dienstbiera?
  • cuuuramedaaaan supersraaac thiab piiiica !!!!!!!! mrrrdaam rau kuv zasranyyyy sviineee !!!! thaum taahnou rau hajzluuu Atam lub zasranyyy npua chciiipnou !!!!!
    • To nevypadá na citát z Utrpení mladého werthera od Goetheho *1*
      • Pardon, má být WERTHERA. Nakopněte někdo za mě počítačového šotka do (_!_), má-li něco takového *1*
      • Já se poseru! *1* *1* *1*
    • fakt dobrý *7* *7* *7*
  • Co se deje v Uherskem Hradisti? Vzdyt nevypadaji jako hloupi? Jak nekdo muze volit hazard.... *10*
  • cuuuramedaaaan supersraaac a piiiica!!!!!!!! mrrrdaam na me na zasranyyyy sviineee!!!! at taahnou do hajzluuu atam ty zasranyyy prasata chciiipnou!!!!!
  • V r. 2001 řídil pod vlivem alkoholu (jel ve služebním voze a policisté mu naměřili 0,52 promile). Ihned druhý den dobrovolně rezignoval na svou funkci, ale pak se rok úspěšně vyhýbal převzetí obsílky a nebyl tak potrestán...


    Na toto asi voliči zapomněli - bohužel...
    • To asi není to podstatný čeho se Dienstbier dopustil. Sledujte jeho politiku.
      • Má reakce je na začátku diskuse...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit