Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman má vše pod palcem!! *14* *14*
  • Jadný vítěz je prezident Zeman!! *14* *14*
  • Roberte, mrtvý komunista, dobrý komunista !! *14*
  • 1939 Pakt Molotov-Ribbentrop
    1945 invaze CCCP do Evropy
    1956 CCCP přepadl Maďarsko, jen v Budapešti 50 tisíc mrtvých
    1968 "bratrská pomoc" ČSSR
    ...
  • trochu inteligentněji modrá strako straš,tohle je moc okaté.
  • To jsou kraviny
  • ... je to zde stále evidentně zejména pro bezvýznamné primitivy a malým pohlavím :)))
  • ... kdo by zaměstnával trosky jako tebe, by musel být hodně duševně nemocný :)))
  • Známe jsou to zlatí komunisti!! Hurá. *14*
  • Tak a je to jasný!Kalousek min.financí a Trautrnberk min.zahraničí! O nic jiného jim nešlo!
    A Zemane včil můdruj. A nebo ještě povládné vláda v demisi a do půl roku nové volby.Horší jak Italie.
  • 1922 v Italii Mussolini
    1933 v Německu Hitler
    1948 v ČSR Gottwald
    2013 v ČR Zeman, porazil pravici,a její lotry!!
  • Ne pouze větší sra-x-ka než zemam už přijít nemůže. Jedině že by se komoušským bestiím podařilo vzbudit lenina.
  • Zeman a KSČM zatočí se zloději, degenerovaným cizáckými blekoty, tak zvanými pravicovými stranami pěstujícími rozkrádačskou demokracii a jejími do funkcí za lidem nepředstavitelné peníze dosazeními patolízali.
  • Tečka , tečka běž do......
    1936 Etiopie agrese Itálie
    1937 Mandžusko agrese Japanci
    1950 Korea agrese USA
    1978 Afganistán agrese SSSR
    1983 Grenada agrese USA
    2001 Afganistán agrese USA
    2003 Irák agrese USA
    1989 ČR ekonomická agrese západní státy
  • Už jsi si nakradl dost? Ty nemáš s komunistama nic společného.
  • A taky se těšíš až je budeme věšat na stromech? Mě už se o tem zdává!
  • Já do práce nechodím protože nebudu budovat kapitalismus. A komunisti ve vládě mě peníze dají. Enom aby po mě nechtěli prácu tá už mě nebaví. Ať žije vítězná KSČM!
  • A proč hned mluvit o "levicovém riziku", když ty "tradiční strany pravicových často bývalých soudruhů či svazáků, jako např. Nečas.." to tu dotáhly tam, kde to teď všechno je a nikdo se k ničemu raději nehlásí ve stylu "já nic to oni i ti druzí".. či nějaká ta holport koalice na oblbování lidí...a mnozí lidé co celý život pracovali, vše si odváděli i platili tzv. přez "účtárnu", kde se rozhodně nedalo jen tak lehce něco zašolichat a získat si tak legálně něco bokem.. se dnes mají prokazatelně a poměrově hůř i dráž..Já v tom naopak vidím spíše ne jen změnu, ale dokonce i šanci pro jiné co určitě prošli nějakým dalším vývojem a poučením se z toho co se dělalo špatně a co by dnes šlo lépe..Jen hlupák si pozve zloděje dobrovolně k sobě opět domů, když už ho několikrát okradl a znovu mu bude slibovat, že už příště nikdy nikdy... a padni komu padni...
  • A jak to, že Klaus dostal ke korytu Kalouska s Nečasem a řádil tu s nimi v jednom šiku proti lidem celých 7 let. Strč si tvý modrý bláboly do haj.lu. Klause se nezbavíte modrý špí.y i kdybyste lhali dvakrát tolik, my vám to nesežereme.
  • ještě tě to nepřešlo, vždyť už je dávno po prezidentských volbách a od fašisty jako jsi ty to teda sedí, jako prd.l na nočníku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit