Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mr. Bean rozesměje,potěší a přinese dobrou náladu. Rowan Atkinson je skvělý herec. Naproti tomu pan Hlavatý není herec. Byl generálním ředitelem ještě za Husáka, nyní miliardář. Zmatek, který předvedl v posledních volbách je vizitkou jeho inteligence a inteligence jeho voličů. Těžko to může někoho potěšit nebo rozesmát, masová podpora takovýchto lidí je spíš k pláči. Ke skvěle zahranému Mr.Beanovi bych pana Hlavatého vůbec nepřirovnával.
    • Špatná a ostudná verze Mr. Beana.
    • Je vidět jaké je ten komunismus zlo. Stačilo půl století vlády kolaborantů východostepní říše CCCP a vysoká morální a vzdělanostní úroveň obyvatel Zemí Koruny České je vepsí. Ve volbách se ukazuje, že značná část občanů klesla na úroveň pouhých tupých ovcí, které skočí na hloupé kecy a nesplnitelné sliby.

      NIKDO VÁM NEMŮŽE DÁT TO CO JÁ VÁM MOHU SLÍBIT.
      • Pane, prosím Vás, poraďte nám, tupým ovcím, koho máme volit. Koho volíte Vy s vysokou morální a vzdělanostní úrovní. Já se přiznám, že neznám všechny kandidáty osobně.
        Vy ano?
        Bohužel, někdy se stane, že Vás zklame i člověk, kterého znáte dlouhá léta.
        Vy volíte jenom stranu, která Vám slíbí pot a slzy?
        Myslím, že to nemá v programu žádná strana. *3*
        • Teď je po volbách a tak tupým ovcím nelze radit koho mají volit. A do příště by to ty tupé ovce stejně zapomněly. Ale pro informaci: Já jsem řešil nikoli koho volit, ale KOHO NEVOLIT. A nakonec mi vyšlo to nejmenší zlo.
          Kandidáty osobně neznám, ale znám důvěryhodnost stran podle toho jak se chovaly v předchozích volebních obdobích.
          A rozhodně jsem nevolil podle toho co mi kdo slíbil. Byl jsem vždy veden k tomu:"Když něco chceš, tak si na to nejdřív vydělej a ušetři a pak si to kup. A samozřejmě při vydělávání se člověk často zapotí a někdy tečou i slzy.
          Rozhodně nečekám, že mi nějaká strana něco dá. Ale čekám, že bude prosazovat takový program, abych se mohl sám svobodně rozhodnout co budu dělat a jak budu žít.
          Slíbit, že se bude řídit stát jako podnik, to znamená zotročení svobodných občanů a zavedení diktatury, což je fašismus nebo komunismus.
          Jestliže je někdo nesamostatný a neumí sám o sobě rozhodovat a potřebuje proto fýrera, který mu řekne co má dělat a "postará" se o něho, tak takový jedinec by se měl odstěhovat do nějaké země s totalitním režimem. Např. do CCCP.
  • komediálního křiváctví v politice je tady nějaký Topolánek. Zparchantělý darebák který byl už jednou za všeobecného veselí vyfičen. No neuvěříte, rektální turista se hlásí znovu o slovo. Chtěl by tady vladařit. Řeklo by se sranda. Kdeže - ODSácký vypatlanec to myslí vážně a s kamenným ksichtem si koleduje o místo na hradě. Ten který byl v USA udělit medaili všivákovi Mašínovi, takřka za našimi zády by chtěl předvést řadu dalších křiváren......
    • špína dala medajli vrahovi
  • Já myslel, že Mr. Beanem české politiky je např. pan Benda, pan Laudát, pan Korte a Ms. Beanovou paní Langšádlová.
    • Ještě bych doplnil z mužských českých Mr. Beanů Sobotku, ten si za posledních pár měsíců tenhle titul naprosto jasně a bezkonkurenčně zaslouží. Pro titul Ms. Beanová pak bych měl další kandidátky: Marxová, Parkanová, Buzková, Kuchtová (a možná by se našly i další).
      • Snaží se o to taky Milosh Bubble Bum, ale klesá na úroveň sprostého dlaždiče (omlouvám se všem dlaždičům, jejich práce je potřebná a musí se to umět *3* ).

        Mr. Bean hýří vtipem a přitom si zachovává dekórum. Kdežto Milosh Bubble Bum...
        A to cizinci neznalí češtiny nevědí co je to "uundy sem a uundy tam", že někdo je "swině" a také jsem neviděl, že by Mr. Bean někomu hrozil holí.
  • vybavil se mi postřeh mystika Oshoa, který upozornil, že "politika je jedinou profesí na světě, pro kterou nepotřebujete žádnou kvalifikaci".
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    tak Osho tvrdí totéž co říkám celá desetiletí já. Že na rozdíl od řidiče autobusu který musí mít kvalifikaci, od doktora na operačním sále který musí mít kvalifikaci, elektrikáře který musí mít kvalifikaci stranický politruk žádnou kvalifikaci mít nemusí a díky imunitě nemá ani žádnou kontrolu. Tím se vysvětlují ty sr..čky ve kterých se svět včetně nás nachází...

    tak to už jsme dva, co si to uvědomujeme....až si to uvědomí zbylých sedm miliard lidí a rozhodnou se to změnit, dobře bude na světě....
  • Není on náhodou z ANO bude líp ? *14* *14* *14*
  • Takových je u nás více.Když člověk občas vidí toho "tupouna" Bendu,tak hádá jaké má asi IQ.
    Patrně velice vysoko,když mohl udělat doktorát za dva semestry.Takových "umělců" má
    ODS více.Hlavně ty,kteří "vystudovali VUML!.Třeba pan předseda?!. *16* *16*
    • xxx
  • Domnívám se, že Hlavatý je opravdu takovým malým naším Mr. Beanem. A voliči by na jeho aroganci opět kandidovat do senátu neměli zapomenout a ukázat mu to v opakovaných volbách. Před kandidaturou bych jej zprostil mandátu poslance do Parlamentu. Nakonec by se při moudrosti voličů ukázalo, že mu zbyly již jenom jeho miliony a ostuda nadosmrti.
  • Koukám,že vás hujery doběhl.Proč ho volíte?
    • xxx
  • "Kdybysem to byl býval věděl, tak bysem sem nechodil." Budoucí bývalý poslanec a bývalý budoucí senátor.
    • Ukázka inteligence a předvídavosti. Holt, náš politik.
  • "JUDr" Benda z ODS

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit