Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od těch dob se Amrdólie vrátila ke konvenčním raketám zkonstruovaným v Číně a osazených spolehlivými ruskými raketovými motory... *3*
  • Žádný strom neroste do nebe
  • blé
  • Může za to malá pestrost posádky. Kdyby sebou vezli Afroameričana , tak se to nestalo. Diverzitu se nevyplácí podceňovat. *6*
    • klasické přísloví žena na palubě neštěstí
  • Pouze faktická poznámka.
    Při návratu na zemi se v únoru 2003 neroztrhl Discovery, nýbrž Columbia.
    • Přesně tak . Druhým zničeným raketoplánem byla Columbie, která jako první zahájila v roce 1982 novou epochu zkoumání Vesmíru. Autor článku patrně není kovaný v psaní o vesmírné technice.
  • Dělat si srandu z tragédie, při které zemřeli lidé - tak to může jen tupý bezmozek...
  • autor: Pavel Jégl - dobrá kachna se ti podařila, prý Discovery byl druhý.... *1* *1* *1*
  • "Život astronautů patrně ukončil až drtivý náraz kabiny raketoplánu na hladinu Atlantiku dvě minuty a čtyřicet pět sekund po výbuchu."
    .
    Teď se zkuste vážení podívat na hodinky nebo mobil a odměřit ty jakoby krátké 02:45 a uvidíte jak je to hrozně moc času. Co myšlenek jim v tu chvíli muselo prolétnou hlavou. Zřejmě je nic nebolelo, nic nechybělo, ale věděli, že smrt se neúprostně blíží. Možná se v prvních sekundách snažili něco vymyslet, ale to funguje jen MacGyverovi. To čekání na smrt muselo být děsné.
  • bbbb, to sedí. Jsi čtyřnásobný blb.
    • To víš že jo Kalousku *3*
  • Text Vašeho příspěvku tmento rakepla n sestrelil muj tata byl to spion mel vysoky botřy loveck\y spionsky vojendsky!!!!!! vsichni se mi boji!!!! jsem spion zasenu muslimi hned se na ne voborim!!!!! vsem reknu spiopinnskou neuveritelnou historii!!!!!773609225!!!!! vyzvedim vsechny a nezapaaltim jsem monsrtrozni spion informujte se n na @ 773609225 jak kvicim chytre!!!!!!!!
    • chtěl bych vidět ty typy, co TOMUHLE dají "souhlasím" *1* *1* *1* *1* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit