Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes už se nedá věřit nikomu a ničemu.Jedno je ale jasný. Pokud někdo může do Tv a někdo ne, těžko si udělat představu. Když někdo řekne svůj názor na dnešní mocné - je to bulvár a víc do TV nesmí. Kdyby v r.1989 udělali všem bolševikům do ucha díru, dnes bychom věděli kdo je odkud. Těch pár skalních co v KSČM zůstali si vážím pro neměnnost postoje ač nemusí být vždy OK. (Sám jsem v žádné straně ani SSM a pod. nebyl). ODS jsou vesměs přerození bolševíci a TOP je výběr z těchto bolševiků - zkrátka to vůbec nejhorší. V širém okolí to tak funguje na 100%. Na úřadech tady sedí děti bolševiků z minulé doby (dnes většinou nezávislý a pod.) a pokud se tam objeví podezřele neznámé jméno, je to někdo provdaný a podobně. Zkrátka hnus.
    • Svatá pravda.....a pak to tady tak podle toho vypadá.... *7*
    • Aneb, co komunista, to darebák a potenciální vrah!
  • Já bych ho volil aby udělal pořádek!
    • A pak budem povinně zdravit :Na stráž !
  • Já ho miluju *14* Doufám že bude brzy premiérem, je to rovný člověk. Rovnou si jdu dát bod +
  • Babiš, skvrn a špíny se zbavíš? jdi už do prd*le hnuse *16*
  • Je to smutné co jsme si připustili.Babiš vládne kompletně českému potravinářskému průmyslu.Začíná to u chemie ,kterou zemědělci potřebují a má na to monopol,pak má také na starosti výkup produktů ,dále vlastní sí´t bioplynových staníc ,ale co je důležíté zmonopolizoval věškerý masný průmysl.To ,že koupil podniky jako je Procházka,Zedníček ,Kostelecké uzeniny ,maso Planá atd.bohužel i určuje ceny a hází lidský potenciál do .....
    • Chemie = kalousek
  • Babiš je klasický čobolský přivandrovalec, podvodník už od pohledu.
    Zmrvil v Maso Planá nad Lužnicí co se dalo.
    Dosť bolo takých čobolou.
    • konečně jeden čobol co posral chytreho čechačka
  • Další bohatý vychcánek co se chce svést na vlně nespokojenosti a dostat se k veřejnému penězovodu. Jejich rodinka se měla za komančů dobře a nyní se má eště lépe. Opravdu srandovní bojovník za práva utlačovaného lidu. *1*
  • opravdu by mě zajímalo, co nám chcete pane Babiši nabídnout. podle vašeho postupu v mlékárně v Hlinsku bych řek,l že jedině žebráckou hůl. nebo co jste nabídl zemědělcům na Vysočině, od kterých už neberete mléko?
  • Ať udete mít miliard kolik chcete, stejně vás nikdo nebude chtít ani cejtit !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit