Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máme tady kaviár, víno ročník středa a budeme mít míchaná vajíčka se slaninou. To se nám to debužíruje, když nám na to blbci vydělaj *16* Jsem hlavně rád, že jsem pohostil i třetí odboj, jen mašín chyběl
    • souhlas, je to modro-topkařsko-véčkařská banda zločinců
  • Ten je nenažranej.Ani nažrat se nejde.To abi měli hojnost popelnice.
    Stoho nic nedostane ani jednotka čestné stráže.Nemužou tloustnout.Není
    látka na uniformi.
    • Ty se nauč psát mongole.
    • To píšeš ty hrubky úmyslně, nebo opravu neumíš česky ??? Ve 4 větách máš 7 hrubek. To nedokáže ani žák pomocné školy..
  • Jsou to prostě nenažraný český *12*
  • A co tu jeho kancelář,co si nechal za 2 miliony udělat.Těch facek měl dostat víc,hajzl bezcharakterní.
    Jsem pravičák,ale momentálně v ČSSD.
    Jako majitel polikliniky jsem proti privatizaci nemocnic.
    • Matesi užíráš se nenávistí. Nemusíš mít Davida rád ale musíš uznat, že bezcharakterní určitě není!! Tobě třeba vůbec nevadí, že tvůj "charakterní Macek" ho napadl zákeřně a zezadu. Dobře věděl, že jinak by dostal na boudu. To ty sám jsi bezcharakterní hajzl o kterém tady píšeš. *16*
    • Pořád toho neukradl víc než krypl macek s tou modrou lůzou, Tak drž hubu blbe *16*
  • Nažrat až by chcípli,hazet rovnou do kontejnerů a do kafilerky. VLASTI ZDAR.
  • Zajímalo by mne, zda také dali vydělat kněžkám "lásky"? (Samozřejmě za peníze "lopat").
  • Místním levičákům - Ráth začal v ODS a odešel z ní jen proto, že mu nedali hned funkci. Od tý doby a jen proto je z něj najednou zastánce chudejch - sám šmelinářskej milionář, kterej si nechával platit od medicínskejch firem - proto mu nevěřím ani pozdrav
    • to by mu šlo,mazánkovi.Když jsou lidi naštvaní,tak je ještě popíchnout.Nevím,kdo mu na to ještě skočí.Přesně jeho politika.To je něco tak naivního a já jen doufám,že to voliči prokoukli.
  • Pa Ráth má pravdu, jsou nestoudní a chamtiví. Nemocné a bezmocné lidi budou omezovat a oni vyžírají tuto republiku.
  • Jednou jsem byl na takové recepci a protáčeli se mi panenky. Všechno velkorysé, recepce se konala asi do 4 do rána a stála včetně ubytování v luxusním hotelu 4 mil. kč. Dovedu si představit jak vypadá státní recepce. Lidé , vy chcípejte hladem, my si budeme bužírovat. Že jim není hanba , sebranka jedna, kdo je už konečně vyháže z oen.
    • Radši se nauč česky ! *1*
  • Správně. Měli podávat rohlíky a vlašák. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit