Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • felix.julec
    Pochybné zprávy od pochybných agentur."Neovlivni",nebo "Hlídací pes.org" jsou na stejné úrovni,jako Kravské rozhledy.Tož hezké počtení.
  • *4*
  • http://zpravy.idnes.cz/regio-jet-radim-jancura-reklama-na-autobusech-milan-chovanec-bohuslav-sobotka-187-/domaci.aspx?c=A160617_141855_domaci_fer#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main
  • a co jako? Okrajové plátky buší na poplach - a ono nic. Koho zajímají kraviny? Sebranka ve Strakovce si dělá co chce, proti přivandrovalcům z Afriky je obrana i není ..... a koho tak bude zajímat právě takové agro tema? Tiscalo už pořádně upadá. A to bývala kdysi tiskovina.Nebála se napsat o čemkoliv.Nyní tak přebírat články od hlidacihopsa a podobných vysloveně provinčních mastíků, psát o hloupostech. Jo nejsou penízky na zaplacení kvalitních redaktorů.Tady je ten klíčový problém.
  • Víte přoč? Protože Šlachta a někteří stání zástupci mají teď jiné problémy a část mééédií vlastní lidi z Agrofertu.
    • ty jsi tupec, takovou hovadinu může napsat je Shapirovův trus, běž si dát pěstí primitive
      • ... jsi do počtu, balíku :)))
  • =====Ty tu sedíš pořád jak dekl na žumpě kobliháři? OMG :D
    • Za nonstop smrdění na tiscali a za úpravu bodování jsem Ruskou ambasádou placen.
  • Jsi ubožák a dobytek zlej tBTW trolle.
    Umíš jenom podvádět s hlasováním, gayovat a komolit moje jméno Simona.
    Udus se nenávistí chudáku. Vedeš fakt bídnej život kdyřž tu táboříš nonstop každý den.

    Nejsem ani naštvaná ani dotčená. špína jako jsi ty která chce jen ubližovat za emoce nestojí. Jsi jen směšná zapšklá figurka.
    Zbabělá malá kryso schovaná za anonymitu. v reálném životě držíš hubu.

    Tiscali bejvalo zajímavé, byla tu sranda a útočilo se ale vždy v mezích. To co předvádíš ty je však za hranou lidské howado. Lidem jsi to tu znechutil a hodně jsi jich vyhnal. Ať si tě tu tiscál pěstuje a brzy to tu může zavřít. Sbohem ubožáku
    • Tvoje projevy jsou stějně sprosté a přihlouplé jako rozkazy vašeho dvacetihvězdičkového generála Schapiroa.
    • Ty americká filcko, jak je to s těmi neregistrovanými na serveru Tiscali.
  • Jestli mě tady pořád bude někdo manipulovat s tím hlasováním, tak to se neznám.
  • Je tady někde to teplý, hnusný prase, co si nechá říkat Simona?
    • simona je holka. tobě to vadí. takže mezi teplouše se řadíš jen ty sám ruskej Pepane *1*
  • Stačí sem nakouknout a hned Tiscali troll vyskočí. Už dávno jsem tě prokokla ty zmetku
    Myslíš jak jsi chytrej a zatím jsi blbbej jak to tágo.
    Dřívější Tečko pak jako anonyme a nyní zase další nicky.
    Máš moc omezený slovník a to tě vždy prozradí.

    Jsi troll a kopeš střídavě za obě strany. Na rusa platí jedině klacek je tvá fráze jako tečky a když jsi rusák zlej trol tak máš zase chrchlu a čapisrála.
    Nudíš se protože jsi tu skoro sám. Ano nemá cenu čas ztrácet čas s blbem jako jsi ty.

    Je jasný že sedíš v redakci když podvádíš s bodama. Tak se tu nuď špíno. Za víc než pár minut nestojíš nulo. Chi chi *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit