Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Záruku jsem na to dostala 12 měsíců. Já jsem ho brala za 8 tisíc a co jsem se dívala, tak tam mají i další za takovou cenu https://www.comfor.cz/revimarket/telefony/apple-iphone%c2%a0x-64gb-silver-(pouzity)

  • Za kolik se vám ho použitý podařilo sehnat? A jak dlouhou záruku n to dávají? 

  • Mám Nokii Lumia 635 s operačním systémem WM 10.

    Kam se na ni hrabou všichni ti Ťamťungové a Androidi!!!

    Fotky i videa umí kvalitní, zvuk dává dobrý, tak co chtít víc. No néééé?


  • Hele já jsem spokojená s iPhonem. Asi bych za něj nedala tolik co se prodávají nové, ale koupila jsem ho použitý z obchodu, který je kompletně prověřuje a pak na ně dá i záruku. Telefon funguje bez problémů. 

  • Já když si vzpomenu na nokii co jsem kdysi měla, tak ta alespoň něco vydržela. Chtěla bych koupit zase mobilní telefon, který vydrží fungovat dlouho v pohodě a bez sekání. Jaký vybrat? 

  • Ta stará 3310 byla lákavější,toto nic moc....nelíbí,zmena k nicemu,barvy strašný ke smokingu
  • Všude taková reklama, ale bude to propadák. Starých mobilů, které vydrží mnohem déle, než ty dnešní má snad každá rodina v šuplíku několik. Jsou menší, tudíž na cesty vhodnější, než ta 3310. Stačí do nich koupit novou baterii a jedete...
    Ale ani to není žádný boom. Fakt si lidé na cestu někam chtějí vzít jiný, hloupý mobil, místo toho svého moderního? Dost pochybuji. A u mladých lidí vůbec.
  • Mobil vydrží ve službě dlouhé roky.

    Pozor ale na bobtnání baterií před koncem jejich životnosti - zvláště u odolných přístrojů se ulomí pacičky víčka baterky.

    Je to složitý, neopravitelný díl a nové víčko samozřejmě neseženete.

    Takhle zbytečně jsem přišel o Evolve Raptor 2.0, včas jsem z pod víčka neodlepil tlustou vymezovací fólii.
  • Já mám ještě starší mobil, dokonce dvakrát Nokia 5110 heč s novými baterkami. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit