Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pěstování vyjímečnost jednoho etnika které nijak vyjímečné není

• My tady ale pěstujeme i chováme a hlavně živíme určité etnikum. Eržika, umyjeme děti, nebo urobíme jiné?.

• myslim ze neni treba segmentovat nebo soudit lidi podle jejich stylu, reci, barvy pleti nebo obleceni - v dnesni dobe si kazdy muze delat co chce a nemel by za to byt odsuzovan. ja si napriklad koupila excentricky overal a pouzila zalando lounge doprava zdarma a lide to samozrejme jak chvali tak kritizuji, ale dulezita je ta svoboda delat si co chci,

• v dějinách netrpěli jen židé , konečně si vy pisálkové uvědomte . Dnešní svět jenom ječí jak je židům ubližováno . Přičemž židovská komunita se domnívá že je vyvolená řešit problémy světa a s tím jděte už do erdele . Ona stačí ta Mc mafie v očkování že Vanguard , Blackrock .

Konečně by se mělo nahlížet na všechny lidi stejně bez ohledu na víru či barvu kůže .

• Dnes platí, že lež je více než právo. Začněme u té Hradní chásky.

• Mildo na tu už seeru tam je vymalováno  , ale co se děje okolo toho zassratýho covidu , ještě před 3 roky to bylo scifi a dnes tvrdá realita , člověk nejni nějak extrabohatej , po tom 89 se cítí svobodnější , ale aby si byl druhá kategorie co se týče osobní svobody i když si zdravej a do první kategorie spadaj očkovanci i kdyby chrchlali jak uragán , něco je špatně . Zdravej neočkovanej nemůže k holiči a nakažený očkovaný může klidně dělat transplantace když zrovna nemá 40cítky horečky . To se radši nebavíme o Rakousku a Německu kde nemůžeš ani do mhd . Nebo zrovna o té USA kde by nejradši očkovali i mimina v děloze. Celej svět až na pár vyjímek drží hubu a do toho ještě Putler se svojí sebrankou .

• Martinko, palec nahoru. Nechtěl jsem být tak ostrý kvůli blokaci..

• Martinko, palec nahoru. Nechtěl jsem být tak ostrý kvůli blokaci..

• To se nebavíme že podle posledních udajů má USA 1 milion obětí , tak jestli tam do toho někdo kopne tak to skončí občanskou válkou . Ted už chápu i tu Čínu neb pokud mají stejné modely a je jedno zda je okopírovali nebo se k nim dostali spoluprací se západními vědci , tak tam by šli při stejném postupu jako Západ  byli oběti do desítek milionů . Kolik mají obětí v Rusku to asi nikdo neví vzhledem k jejich bordelu a zatajování i suchýho hajzlu u zemlijanky. Ale kdyby mi někdo v roce 89 řekl že budu v druhé kategorii kvůli americkočínskému výzkumu tak jsem mu rozbil držku že je zku.venej rudej šváb , no svět se mění rychleji než jsme čekali . No uvidíme , chtěl jsem svoje stáří procestovat a vypadá to že budu šlechtit zahradu , teda snad z toho nebudu dělat záhumenek abych neumřel hlady .😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit