Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piráti jsou pašáci a doufám, že se oni i Okamurovci dostanou do parlamentu. Obě strany mají velký potenciál a byly by dobré jak pro působení v koalici, tak i v opozici. Zelení jsou paskřivci.
  • Pod vedením ml. Stropnického Zelení kráčejí na politićké smetiště.
    • já doufám, že i bez něj (ikdyž s ním nekráčejí to vyloženě běží...)
  • Odstraňte ten směšný obrázek, protože se mi dělá špatně.
    • Tak se nedívej do zrcadla, "krasavče", a nebude se ti dělat špatně.
      • Nááádhero!
  • Asi už nemůže po tatínkových zádech tak hledá někoho koho by využil když sám je lempl.
  • Foto: mladej má paradontózu...
    • nemá...byl pro matroš na Klinice
  • Piráti mají být v Karibiku a komedianti v divadle. Můžou si to i prohodit, ale ať nelezou na Pražský hrad a do parlamentu.
  • Stropnický mi může být ukradený. Ale jsou jiní, např. Ondráček a Semelbába, kteří nepatří do prdlamentu, ale do kriminálu protože propagují komunismus a porušují tak zákon.
    • Pravil Simonek, ještě nedávno psal, že Hitler byl tím nejlepším co svět stvořil a na nás NSDAP a všechny do plynu a nyní se tento místní idioot ohrazuje porušováním zákona. To je debil, co. Půjdeš do krimu nebo pojedeš do krimu na své kriplkáře, my ti dáme porušovat zákon, darebáku.
  • na fotce je šaška stropnického nedonošený podhozenec
  • Proč ??? Protože je to banda buzerantů.....v čele s tím ůchylem Stropnickým.
    • ho urážíš? Vždyť má největší knír na světě, aspoň to o sobě tvrdí!
  • Toho komediantskýho synka na titulní fotce jste si mohl autore ušetřit. Nikdo na takového zmr.. není zvědavej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit