Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně jim žádnou svobodu nedávejte, tvrdá ruka nad muslimem musí bejt, jinak máme Lybii, Syrii, Irák či co je libo za humny!!!
  • Mluvčí Bílého domu Josh Ernest prohlásil, že USA nejsou ochotny uznat za genocidu systematickou destrukci křesťanů v Iráku a Sýrii militanty Islámského státu.
    • a co genocida Kurdů od Turků?To je taky v poho?
      • pro usa je to v poho,protože jsou s tureckem v jedné teroristické organizaci,bohužel i s námi
        • Teroristická organizace jménem KGB sídlí v Kremlu mektale
  • Hmm, co nechápu - v Turecku to vadí a u nás ne? Vždyť to co se snaží zavést Langšádlová,Štštináč, ,Slonková a spol. v čele sknížecím - přece nic jiného není??? Zase dvojí metr??? ach jo
  • Teda lidi kdyby to "bouchlo" v Turecku a začalo se to tam řezat, tak už se z toho Evropa pos.... úplně. Počítejme, že je tam 80 milonů obyvatel a kam asi myslíte, že by prchali před občanskou válkou? To by byla poslední kapka pro celkovou islamizaci Evropy
  • Turecko = islámský stát ! Nepřítel demokracie, nepřítel svobody, nepřítel Evropy.
    • Věta nepřítel svobody, nepřítel svobody a nepřítel EUropy spíše pasuje na tvé
      totalitní rusko.
  • Takže musíme bojovat dál přes ty pisálky, kteří hovoří o ničem, Možná by nebylo si zopakovat dějepis a zeměpis.
    Ona ta angela je už mimo smyslů zralá do Bohnic. Ale kdo jí v tom ataku zabrání. Juncker, Holand ?
  • Nepřetržitě se mluví o uprchlících. Psal jsem zde, že Rusko situaci zhorší a uprchlíků bude přibývat. Naopak jsem zde měl reakci, že konečně Rusko udělá pořádek a srovná to v Sýrii. Reakce těchto lidí sympatizující s komunisty byla, že Amíci na frontě bojující nic neudělali a že podporují IS. Teď je vidět kdo měl pravdu, uprchlíků je několika násobně více než v minulém roce. Novináři když se náhodou dostanou do Sýrie, tak dopadnou jako na Ukrajině, Rusové je nemilosrdně sprovodí ze světa. Nikde jsem neviděl Ruskou humanitární pomoc a přitom to má vedle své hranice. Všechno rozmlátit, hodit nějakou tu bombu na nemocnici bez hranic na to jsou kádři. Evropa může děkovat i Rusku za to co se teď děje v okolních státech.
    • na nemocnice hážou bomby američané,to máš zase popletené
      • Jura nech toho, že to má někdo popletený, jinak si budu o tobě myslet, že jsi vůlllllll.
        Další nemocnici na severu Sýrie zasáhli Rusové
        Zasažena byla v pondělí ráno i nemocnice a škola ve městě Azaz na severu Sýrie. Ve škole byli dočasně ubytovaní uprchlíci. Podle agentury Reuters zasáhlo nemocnici sedm ruských raket.

        Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/lekari-bez-hranic-bombardovani-nemocnice-syrie-maarat-an-numan-pba-/zahranicni.aspx?c=A160215_105915_zahranicni_aba
        • ano je to cílený útok,ale od turků a američanů a pak to hodit na rusko
        • Chtěl jsi napsat vyrobených v Rusku.
        • ""Podle organizace SOHR, která dění v Sýrii sleduje z Velké Británie, útočili Rusové.""" To je ta organizace která sleduje dění v Sýrii ze secondhandu v Londýně???Massimiliano Rebaudengo jde USA na ruku.... proč si myslíte, že se tak rychle zametla pod koberec ta rozbombardovaná nemocnice v Afgánistánu kde zahynuli pracovníci"lékařů bez hranic",kdo si myslíte že ty bomby schodil?????Když Rusové okamžitě prohlásili že nemocnice byla pod palbou dělostřelectva z TURECKA,tak to byla jenom ta hrozná Putinova propaganda...nebo čirá pravda..
          • Syrská organizace pro lidská práva je proamerická stači se podívat na jejich stránky.Chce to trošku jiné zdroje třeba holandské nebo švédské *3*
            • http://www.reflex.cz/clanek/komentare/66822/americky-utok-na-lekare-bez-hranic-vyvolava-vzpominky-pred-rokem-za-totez-kritizovaly-usa-izrael.html
        • Jedna nemocnice proti stovkám co zasáhli američané?raději se už nezesměšňuj;-)
          • Píšeš stovky nemocnic, tak je napiš, mne nezajímá jedna co si někde našel. Jinak si nedělej s huby holubník a napřed si to v hlavě srovnej. Jinak nějaká diskuze nemá žádnou úroveň.
            • jasně v afgán a irák není bez civilních obětí.to můžeš tvrdit sobě ty amrdolskej milane *7*
          • Stovky nemocnic co zasáhly Američani? Napiš mi jich aspoň 50. Pokud je zde nenapíšeš budu si maslet, že ty 4 b co máš napsaný bude znamenat 4 x bbbb
    • Jsem rád, že nesouhlasíte, uprchlíků nepřibývá, humanitární pomoc taky žádná, pořádek taky nikdo nedělá, nikdo tam neválčí protože žádná bomba na nemocnici nedopadla. Teď budu v klidu usínat. Děkuji Vám, příště se na Vás opět obrátím o pomoc, ale prosím o reakci, ale v azbuce, jinak číst neumím.
    • Správně havloide. Lež je základem demokracie a čím víc lží, tím víc demokracie. Hurá ! *15*
      • Zloději nicku, máš už z té vodky vymytý rozum, pokud jsi vůbec nějaký kdy měl. Tady nejsi v Putinlandu. S tou východostepní "logikou" a překrucováním pravdy, které tady se svými spoluagenty FSB-KGB provádíš v Evropě neuspěješ.
      • Chlapče chlapče, copak ty nevíš, že lež je základem bolševické pravdy?
        • Však taky havloidi nejsou nic jiného než převlečení bolševici.
  • U nás novináři píší na zakázku jako všude ve světě. Vnímáme to ale více, protože zde žijeme a máme o tom více informací. Turecko je však jiná kultura a to si Bundestag jen nalhává pod pojmem 3-5 mld €. Andželína, jako spící pana s bruselským spolkem mi připomíná nechvalné Říšské kancléřství v pětačtyřicátém. Dnes je tam židovský památník, ale jak dlouho ještě bude. Islám přemaluje dějiny.
  • a tohle chcete v EU?
  • prasata muslimácké,jak já je nenávidím,zase jeden případ ze sta se dostal do novin "V aquaparku v Německu napadli migranti z Afghánistánu dvě dívky"
    • http://www.novinky.cz/diskuse?id=435233&articleId=/zahranicni/evropa/396388-v-aquaparku-v-nemecku-napadli-migranti-z-afghanistanu-dve-divky.html§ionId=742

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit