Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že zde zase řádí banda pravdoláskařských idiotů.Již vzůru psanci mistra Havla.
    • Kolaborant souhlasí. Ti ubožáci si jen od rána do večera a od večera do rána jen vybíjejí svou neschopnost a nevědomost na článcích, kde nevědí, která bije. Je to ubohé.
    • Logr je usazenina, která je už staře vyčpělá a nemá již co nabídnout, jenom když se nechá, tak vzniká určitá plíseň.
      • Nech se vycpat kornoute.
        • Vycpaný kornout jsem ještě neviděl. To musí být docela zajímavé. *1* *1* *1*
        • Ano, já ti rozumím.
      • ...a té plísni se říká doks.
        • Nic jiného nelze čekat.
  • Jak se dalo čekat, ten článek se obdivovatelům atamana Velkostepní říše nelíbí. Prcek si myslel, že svět bude tancovat jak on bude v Kremlu brnkat na balalajku. A ono né.
    • I ty jeden maličký, hloupý egoisto.
    • Velmi správně - tak se s těmi rusáckými zm...dy musí.
      Neustoupit ani o píď jinak máme tu komouš-fašounskou chátru za chvilku zpátky. Smrad po jejich 70.leté přítomnosti ještě nevyčichl.
      putine - komoušský vřede - stačilo, teď se pojede podle lidských not, ne tvé zlovůle.
      • Nauč se počítat, makakova ritko. *1* *1*
    • Holušová neví už jak by lhala, překrucovala a štvala. Je to ženská bezpáteřná, zaprodaná a nemá pojem o tom co se světě děje. Za penízky bude lhát, překrucovat a štvát. Nechápe, že americká vláda nemá žádnou moc. Místo ní vládne finanční FED a spol. Ti co platí volební divadla kandidátů, kteří touží po tom, aby se jejich obličeje objevily na plakátech a neví, že budou muset POSLOUCHAT finanční, armádní a drogové zločince. Skutečně jde o konec civilizace. Než ta skončí demokracie a lidské ideály půjdou do pryč. Lidi dotanete čipy a budete poslouchat. Amerika se snaží přeměnit evropu ( pomocí uprchlíků ) na tupé poslušné ovčany. Stejně jak to dělají v USA ( imigranti z diktatur j. Ameriky a Mexika ).
  • blegh
    Zatímco Washington uštědřil prý údajně Moskvě nějaký diplomatický políček, tak Moskva uštědřila Washingtonu opravdu řádný kopanec do zádele. Je to vidět na tom, že čím víc Rus válcuje americké teroristy z IS, tak se Ami zdekovali ze Sýrie a blízkého okolí, odvolali z Perského zálivu letadlovou loď a hodili IS zásoby munice a své "jakospojence" nechali na holičkách. Je taky krásně vidět, kdo s kým nechce jednat - Ami evidentně nemají zájem, i když je mainstream plnej článků o tom, jak by rádi chtěli a jak jim to Rus kazí. Ale jak vidno, pravda o amerických lžích leze ven.

    Mimochodem, včera večer tu byla čistka. Někteří dostali ban na několik dní, ale je vidět, že zase jen někteří. Čapisral tu zase smrděl celý den, nablil tu spoustu příspěvků mimo téma a urážek a nic se nedělo, protože dnes to zase opakuje...
    • Tito pseudospisovatelé by měli dostat distanc na doživotí. Nic jiného si nezaslouží. Oni totiž nepracují a jen plácají něco o politice ... bla, bla, bla.
    • Mýliš se.
      • Kdepak, má pravdu...
  • Mějte se dědouškové moji. Zase za týden. Perte se. Žerte se. ju *15* *15* *15*
    Našla jsem super knihu - mlčení korunních svědků. rudolf Hess a vévoda z Kentu.
    Nevíte proč je případ Hess stále utajován? O co šlo? Byl skutečně vylákán do
    Británie nebo tam opravdu existovala skupina ochotná uzavřít mír? A to se tají
    Byl v Norimberku hess nebo jeho dvojník? Spáchal sebevraždu nebo byl zavražděn?

    Měla jsem noční pohovor se soudruhem ředitelem v jeho posteli a tak jsem z roznašečky
    reklamních letáků přešla na post návrhářka reklamních letáků.
    Nikdy vaše ale klidně marně škemrejte dál slečna Simonka E55 Křenková
    • Jdi do p r d e l e.
      • Tam skončíš ty rusofilní vřede.
        • Rafan49
          A kde skončíš ty, k r e t é n e.?
      • Ó k čemu tolik slušnosti. Tisblokátore to ti nevadí,
  • Proč zoufalý Putin. Zoufalý je Západ, který vede bezvýsledně boj 5 let. A nyní přišlo na scénu Rusko. Takže mocenské zájmy jsou prioritou a USA raději nechá Sýrii vykrvácet a zahltí Evropu uprchlíky.
  • Mimoň Tečka zde bude o5 smrdět nonstop se svou partou virtuálních nicků...:)))
    • Konečně jsi se k tomu smrdění zde celý den přiznal - multiicku zlej BTW juro peppone
      rybano hrdino trolle. Ty sám totiž používáš nick mTečka.

      Střídání nicků ti nepomůže když neměníš fráze tupane. Makak, ruka v nočníku
      a muhehe tě vždy prozradí *2* *2* *2*
  • Mám taky problém s hlasováním na tiscali, i když jsem na stránce nikdy nebyl hlásí mi to že již bylo hlasováno dříve po hlasování sice přibude jeden hlas ale po opětovném najetí na stránku tento hlas zmizí přesto že jsem se zbytečně zaregistroval. .Ať žije Cenzura internetu o níž se žádnému Bratrovi ani nesnilo.
    • ... máš super starosti, kodle, věř mi, že hlupáčkem jako ty se žádný cenzor nezabývá :)))
  • Chtěl jsem dát jednomu příspěvku "souhlas" a bylo mi odpovězeno, že bylo již hlasováno dříve.
    Dal jsem tedy tomu samému příspěvku "nesouhlas" a bylo mi za můj hlas poděkováno.

    AŤ ŽIJE A VZKVÉTÁ CENZURA NA TISCALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • ... čti výše, telátko :)))
      • Na rozdíl od Vás, já se nebojím uvést svoje jméno...
        • ... nepodspouvejte mi, že se něčeho bojím :)))
          ... to "pudr" máte v občance, trapáku?
        • ... na rozdíl od Vás nepotřebuji k argumentaci CapsLock a nejsem trapně nudný :)))
  • Znásilňovali děti před našima očima.' Exkluzivní svědectví o zločinech Asadova režimu

    „Viděl jsem tisíce obětí chladnokrevné vraždy.“ „Střelili je do hlavy. Ale my napsali ‚infarkt‘.“ „Na jejich výkřiky nezapomenu do konce života.“ Obsáhlý text listu Bild am Sonntag staví na exkluzivních výpovědích čtveřice svědků temný obraz zločinů, které režim Baššára Asada páchá na syrských civilistech.

    Mobilní telefon doktora Šahrúra je plný snímků zraněných, rozbitých a zdeformovaných těl. Některé z nich mají na krku viditelnou strangulační rýhu, jiným roztříštěnou lebeční kostí prosvítá mozková tkáň. Všichni mrtví na sobě mají cedulku s číslem – kdysi lidská bytost, nyní redukovaná na položku v pořadníku obětí brutality režimu.

    Zdroj: http://www.lidovky.cz/znasilnovali-deti-pred-nasima-ocima-unikatni-svedectvi-o-zlocinech-asadova-rezimu-g2o-/zpravy-svet.aspx?c=A150922_154948_ln_zahranici_msl
    • Lidovky = hlásná trouba NWO. A ty jsi vítěz v soutěži "šapitův lízač měsíce".
      • Jdi už někam Ruská špíno.

        Ten text nevytvořil nikdo z lidovek Je to citace Syrského ex zástupce asadova režimu
        který na rozkaz Asada vraždil a mučil nevinné lidi.
        To jsou zvěrstva která podporuješ a směšně popíráš ty olizovači Kremelských zadků
        • No jasně, je to citace stejná jako ty popravy ISIL natočený v Hollywoodu, že, makakův lízači. *1*
          • ).(
            • Zoufalče.*1* *1* *1*
          • ... už dávno nemusíš nikoho přesvědčovat o své absenci mozku, degene :)))
            • ...napsal makakův lízač s kafilérkou na krku... *1* *1*
  • viděl jsem zde příspěvky ohledně mistralů.....francouzské weby píšou :mistraly koupil egyptský multimiliardář o 150milónů levněji než francie vyplatila rusku ,francie ve spojitosti s tímto přišla o dodání 50 vrtulníků ,které dodá egyptu rusko...egyptský multimiliardář nabízí rusku mistraly k odkoupení ,leč rusové o ně nemají zájem i kvůli svému kreditu ,rusku je tedy nabízen pronájem mistralů za 1 dolar ročně....podotýkám ,že rusko s egyptem mají podepsánu smlouvu o společném, boji proti terorismu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit