Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mimoň Tečka zde bude o5 smrdět nonstop se svou partou virtuálních nicků...:)))
    • Konečně jsi se k tomu smrdění zde celý den přiznal - multiicku zlej BTW juro peppone
      rybano hrdino trolle. Ty sám totiž používáš nick mTečka.

      Střídání nicků ti nepomůže když neměníš fráze tupane. Makak, ruka v nočníku
      a muhehe tě vždy prozradí *2* *2* *2*
  • asi nemají do diskuze co nabídnout...američané dovedou jen bezúčelně napadat, zabíjet a osočovat. normální politika a diplomacie jim je cizí....
  • Chtěl jsem dát jednomu příspěvku "souhlas" a bylo mi odpovězeno, že bylo již hlasováno dříve.
    Dal jsem tedy tomu samému příspěvku "nesouhlas" a bylo mi za můj hlas poděkováno.

    AŤ ŽIJE A VZKVÉTÁ CENZURA NA TISCALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • ... čti výše, telátko :)))
      • Na rozdíl od Vás, já se nebojím uvést svoje jméno...
        • ... nepodspouvejte mi, že se něčeho bojím :)))
          ... to "pudr" máte v občance, trapáku?
        • ... na rozdíl od Vás nepotřebuji k argumentaci CapsLock a nejsem trapně nudný :)))
  • Proč hned všechno překrucovat?Rusko má velké úspěchy s teroristy v Sýrii.Ne tak Američané,kteří rozlišují dobré /kteří bojují proti Asadovi/ a ty zlé,zřejmě teroristy IS.Ale jak je rozeznat?Navzájem se napadají a nikde žádné ohraničení bojů.To chce od USA Rusko.Ale když Američané nepomůžou,Rusko to zvládne samo.A ti chytráci,co osočují Rusko, si nevidí na špičku nosu.
  • no to jste jim to nandali, nechápu trpělivost pana Putina s banderovsky smýšlející Evropou a fašistickým UssÁ, makak si bude tak dlouho hrát s ruským medvědem až ho medvěd švihne tlapou po tlamě
    • naprostý souhlas, ale naše vláda si také nedá pokoj a bude se do mocného Ruska navážet, ještě že Zeman v Rusku uvedl na pravou míru jak se většina Čechů k Rusku staví POZITIVNĚ
      vivat Novorossija !!!
      • Nemluv za národ komunistická špíno.

        Většina národa ví co je váš Rusák za lumpa. 40 let nás ta Ruská sebranka
        vraždila a okrádala. Nedávný pískot na ruské hokejisty jasně ukázal že
        češi mají agresivních rusáků plné zuby.

        Vivat svobodná Ukrajina která postřílí ruské zloděje půdy.
      • Vivat!
      • pár prašivců si ale myslí že pražská kavárna je spolek který tu rozdává karty
        • A někdo si snad myslí, že karty bude rozdávat 4. cenová na pražském hradě?
  • Nechápu proč tu polovina lidí vytahuje minulost, ta už nás ale jaksi nezachrání. Fakt je, že USA operuje přes rok v Sýrii a teď když se tam někdo uvážil udělat pořádek tak ho bude nějakej pamprlík z Bílýho Domu zesměšňovat? Mě by zajímalo co tam ti Američani vlastně skutečně dělali a komu pomáhají..
  • Článek je pěkný blábol poplatný danému režimu ve kterém je psaný. Dříve nám vymývala mozek takovými zprávami jedna strana, nyní ta druhá. Políček si zaslouží všichni kdo nám lžou. *16*
  • A Holušová naliskala sobě i redakci tiscali. Ty plácaniny svědčí o její slušnosti a entelegenci. Jak sleduji její vytvory, jde o prograsivní vývoj.
  • Pokud jde o zoufalost, tak současný žebříček vidím asi takto: jasně vede bezmocná EU, následují USA, jimž se jejich dlouholetá hegemonie začíná hroutit a spolu s obřím dluhem a hospodářskými problémy mají k zoufalosti velký důvod, Rusko bych dal až daleko za ně, to si naopak ve světové scéně polepšilo, vrátilo se mezi velmoci a po nevýznamné roztržce s EU se navíc celá ruská společnost semkla, což se o té evropské říci nedá.
    • Bolševičtí bastardi sí myslí, stejně jako Zeman v demisi, že jim svět bude žrát jejich povídání
      o tom, jak je Západ prohnilý! To už slyšíme od dob V.I.Lenina. Nakonec se ukázalo, že
      stále živého Lenina z větší části sežral syfilis! -"Kultivovaná" propaganda soudruha Quo
      vadis může dojímat jen notoriky a lidi, kteří komunismus u nás neprožili: b lbce a ignoranty!
      • Ale Západ prohnilý je.
    • A proti komu se ruská společnost semkla, určitě ne proti Islámskému státu, neboť hájí jenom své zájmy.Jsem rád, že jsme se dostali z ruského vlivu
      • 1-12 díl Uh, jen počkej vlku!!!!
      • To já celkem také. Jen mně momentálně ten bruselský resp. německý, připadá minimálně stejně zničující. A pokud nastoupí ten islámský, tak to již půjde o krk.
  • Ona si tak Moskva něco dělá z ublafaných amíků!. *16*
    • My Evropané máme tvého fuhrera Putina také u zadku *15* *15*
      • Prokonzultuj nejdříve s šéfy IS a úradníky WashBruselu.
      • My, Evropané, máme Evropana Putina moc rádi, hlavně, že chytil Amíka pod krkem, vždyť ten Amík by nás s klidem obětoval svým světovládným plánům

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit