Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... ko ko ko
    1. Neustále tohle opakuji, protože jsem to slyšela na tývý Nóva

    2. Vidím, že toto rčení je všem k smíchu a přitom já si myslím bůhvíjak nejsem vtipná, jenže
    každý ví jaká jsem dementní slepičí nána.

    3. Prostě jsem Sajmon Křenek a každý to ví!
  • To dementní zloděj nicku:
    1. Přestože tuto dávnou moudrost neustále opakuji, jsou tací, u nichž to přesahuje jejich schopnost chápání.

    2. Vidím, že někoho tato stará moudrost dráždí a přivádí k šílenství a to je důkazem, že se nemýlím.

    3. Nejmenuji se Sajmon a nevím kdo to vůbec je. Možná nějaká halucinovaná vidina duševně nemocného zloděje nicku. která je důsledkem jeho schizofrenie (což by bylo omluvitelné) nebo má původ ve fetování halucinogenů nebo alkoholu (což není omluvitelné).
  • Myslím, že ta zpráva nic dobrého nevěstí ...
  • ... pořád se opakuji, vždyť jsem Sajmon
  • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu"
    Ale co, ovce dostanu koblihu a k tomu zmrzlinu...
  • zagájínkuj Šaryku *15*
  • víme sajmon
  • ANO, bude líp
  • https://video.aktualne.cz/dvtv/chci-varovat-pred-totalitou-babis-je-autokrat-tri-roky-pozor/r~5a4da620715011e79584002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=editor1-recombee&utm_term=position-1
  • na Krymu bylo skvěle, dovolená perfíííído, jdu náhodou kolem








    YEAH !!!
  • Jindřich mořeplavec Portugalci byli první a těm patří Afrika ,ale toužené zlato nenašli zato přišli nato jak výhodné je černé zlato to byl výnosný obchod,když africké kmeny začli prodávat poražené kmeny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit