Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a proč by tedy měl být českým prezidentem, když není ani českým občanem ??? On má těch občanství asi deset, či kolik, takže proč nešel kandidovat proti Obamovi ??? V USA by mu to sypalo víc....
  • Ty možná jó, ale všichni ne!!! *16*
  • tu poslední větu nemyslíte vážně, že ano? *3*
  • Super, tak ať se to rozešle do škol, ať se mají děti podle čeho učit hymnu.
    Ale pořád je tento senilní stařík lepší než ta rozkydlá příšera z dávnověku, Miloš Zeman .
  • Hvězdná pěchota hadr.. *1*
  • ne pro danku, ale pro toho vo la z not čssd
  • Kdybych viděl, že mlátí nekoho z těch dobytků, zřeba rumla, havla a spoustu jiných, ještě bych mu pomohl, *16*
  • Ty troglodite, čj je asi pro tebe špaňelská vesnice a protože nevíš, kde je Španělsko, tak jsi superpičus.
  • not cssd poděl se o informace tebou získané od bezdomovců jak si krásně žijou. Já rád pohádky ale nerad takový trotly jako si ty.
  • Tvoje ožralá matka s degentním otcem mne určitě převišují, trotle.
  • ale největší pozor si dávejte na kreaturu not cssd je to největší b.b
  • a co tím chtěl geniální Václav říci, že by taky fašoun?
  • Kníže je občan Švýcarska a částečně Rakouska. Proč by měl znát českou hymnu.? Doporučuji všem voličům podívat se na fota hlavních představitelů ostatních států. Představte si , že by kníže stál na podiu mezi Obamou a Putinem .
  • Vysoké stáří - senilita, demence.
  • No tak sláva. Konečně zase budeme mít svého "císaře pána". Jak že to říkal Anton Špelec ostrostřelec ? Císař pán není v ů l , von je korunovanej....
  • Za komunistů jsme se měli dobře. Tento zku,rvený kapitalismus je jen pro zloděje, zbohatlíky a korupčníky. Slušní lidé tu nemají šanci.
  • Cizinec, který sem přišel restituovat majetky, člověk bez vzdělání, říká o sobě , že byl hostinský a lesník. Havel ho dostal do politiky.
  • Co je na tom hitem ? Toto pravice potřebuje, mít za prezidenta, staříka, který sotva chodí, sotva mluví a sotva myslí.
  • Ano, už jsem ti o tom psal kdysi, jsou komunisti a komunisti. Je v tom velký rozdíl uvažuj pokud máš čím *7*
  • K tomuto smutnému, leč pravdivému komentáři nemám co dodat. Aleš *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit