Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Netušil jsem, že alkoholismus způsobuje barvoslepost.
    Ale spíš byl ten Putinův ocas slepý vzteky..
  • Oliwer
    Z té Hradní pakáže je mi na zvracení.
    Kdy už to skončí?
    Pakáž na Hradě.
    Pakáž ANO, SPD a KSČM v Poslanecké sněmovně.
    • KarelKor
      Tak se vyzvracej :-D Jako Havel, když požil.
    • Tu pakáž si svobodně zvolilo stádo ovcí a p.tomců, které z Občanů udělali komunisti za půlstoletí vlády. Všechno směřuje k tomu, že zase Zdeňkové Ondráčkové budou pomocí pendreku stádu "vysvětlovat" co má dělat a na východě se už jistě chystá "bratrská pomoc".
      • Zvláštní. I já a část mé rodiny jsme volili tu "pakáž" a představte si, že patříme do generace vychované komunisty a přesto zastáváme naprostý odpor vůči komoušům. Zvláštní paradox že? Ale to víte "ovce."
    • myslíš tím pakáž , jako seš ty sám ? Zamindrákovaný sluníčkář v domku na hypotéku dvacet km od Prahy ? Poradím ti ty šašku , odtěhuje se do Antverp nebo do Amsterdamu , těch pá švestek co máš na půjčky se ti vleze do tvé bíle škodovky či hyundaje *1* . Bez verbeže tobě podobné se tato země zase vzchopí a bude zde líp.
    • Nic ti nebrání emigrovat do zemí kde je tvá demokracie.Já jsem tady doma a spokojený ;-)
      • Jsme dva. Super
  • budou divoká prasata létat.je hovězí zdravé,dá se přeplavat tichý oceán?na tyto otázky vám odpoví redakce tichcali :-) :-) :-)
    • víme soudruhu BTW, nervy v kýblu, táhni na bolševinky tam budeš mezi rudými penzisty jako doma
      • víme soudruhu btw
  • Poslouchej,ty HMM,nespadl jsi náhodou ze žebříku na hlavu?
    • josef.servit.9
      Je totálně a obludně mimoň!To je na doktora v Bohnicích?Nebo bujná fatazie?
      • Pepo Servítů (devítiletý), není třeba mít strach, když lezu na žebřík tak si dávám bacha *2*
  • Pavel_Jegl
    To je síla, co dneska v tý redakci kouříte?
    A já starej hňup nejdu zrovna dnes do práce
    *13*
  • Ten Nikulin je zjevně ruský agent a hodně toho ví, proto takové zděšení v Kremlu co všechno v USA vykecá. A Zeman nejspíš dostal od kremelského skřeta pořádné kapky a proto ten povyk.

    Na tom hradě je ale pěkná sebranka:
    sprostý opilec z putyky na Vysočině, "bývalý" komunista a konfident StB MAN, prý vydíraný Kremlem pomocí kopií jeho hlášení konfidenta StB, zničených po chcípnutí komunismu,
    dále je tam poskok Ovčák, bývalý písálek z plátku zločinecké komunistické partaje a
    Mynář bez prověrky, kterou vyžaduje zákon, ale hradní ožrala velkoryse s.re na zákony, on je přece velký ON, který je nad zákony.
    a tupé ovce a p.tomci si toho sprostého ožralu na hrad zvolili... *12* *12* *12* *16* *16* *16*
    • jsem rád že z tebe bezmoc prská :-) :-)
      • prskáš tady jen ty. Nikulin je už v ASA *1*
      • Nikulin je v USA, a co všechno už tam jenom vykecal... nevím kdo tady bezmocně prská. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit