Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý dobře ví, že není větších vrahů, než komunistů!
  • Voják sice správně musí počítat se smrtí ale dávka od ministerstva ( asi milion) je něco jako pojištění zničené rodině ( nevím, jak se to dá pojistit jinak), takže s ní problém nemám. Dá se to chápat i jako platba za nezaviněný pracovní úraz. Více mi vadí dnešní zpráva, že paní, které ukradli a zneužili občanku, oberou exekutor a právní kancelář o byt. Ani se neptejte, která zvučná jména to mají zapotřebí.
    • Souhlasím taky. Ale čekám alespoň 3 mínusáky. *1* *1* *1*
      • Ty pořád ještě řešíš plusy a mínusy? Proč?
        • A to se ptáš ty mně? *1* *1* *1*
        • Jeden pomatený chuj, střídající mnoho nicků si na udělování kladných(sám sobě) nebo mínusových(ostatním) z několika IP adres najednou zakládá vlastní existenci.
          • To je Tečka-Střelec.
  • Držím mu palce a přeji brzké uzdravení.
    • Je normální, dát mi dva mínusáky za to, že zraněnému vojákovi přeji brzké uzdravení? I takové lidské hyeny jsou mezi námi. Ale proč to dělají, na to jsou zbabělí se vyslovit. *12* *16* *12*
  • Jaké neštěstí, český žoldák v cizí zemi při zabíjení zraněn.
    • Ne český žoldák, ale voják, ty trubko! Pojem a průjem jsou fakt dvě rozdílné záležitosti. A honem mi nasyp 3 mínusáky. *1* *1* *1*
  • Když jede žoldák na tzv. misi pokud je svéprávný musí počítat i se smrtí a taktéž jeho rodina. Za to bere nemalé peníze a tím to končí. Jinak máme ministerstvo obrany a ne války a jak řekl prezident ( asi měl virózu ), že tam bojují proti teroristů kteří by mohli napadnou i naši zemi tak s ním souhlasím ale proto, že tam naši žoldáci vraždí jejich obyvatele.
    • Máš nějaké důkazy o těch vraždách? Nebo jsi to pouze někde slyšel(a)?
      • Měl prý 15o zářezů na pažbě a jecelý potetován hákovými kříži.........zkrátka fašista a terorista jak vyšitej.
      • Zloději nicků korektore, nezklamal jsi. 3 mínusáky už mám. Jen ta fakta jaksi chybí, ale to neřeš, ty je přece nikdy nepotřebuješ, že. *1* *1* *1*
  • Nic nepřispívat, voják je řemeslo jako každé jiné, přispívá se na řidiče autobusu který havaruje ? Ne!!
    • A proč kradeš nicky? Jinak s názorem souhlasím.
      • Nesouhlasím. Ani s krádeží nicků, "korektore".
  • Dnes mě pobouřila tato zpráva - stát opět přispěje rodinám těchto vojáků.

    Ani korunu jim nedat říkám já. Voják je dnes běžné tržní povolání a jako každé zaměstnaní
    má svá rizika v podobě smrti. Rodinám padlých dělníků metařů či řidičů také stát
    nic nedá.

    Stejně jako piloti letadel neustále žádají větší plat. NE. V dřívějších dobách bylo uměním
    řídit letadlo. Dnes? je to legrace. Skoro vše dělá stroj sám. Pilot jen zapne páčky.
    Už jsou i letadla která člověka k řízení vůbec nepotřebují. Oproti řidičům kteří musejí být v pozoru celou cestu je dnes povolání pilota jednoduchá brnkačka.
    • chybi pracujici inteligence.
    • Piš o letuškách a pilotování, to se alespoň zasměji. *1* *1* *1*
    • Nechci oponovat, protože s Vámi v podstatě souhlasím, ale Vy jste pilot letadla?
      • Sestřenice je letuška a její muž ještě nedávno létal. Sám se tomu směje když piloti
        stávkují za větší plat protože té jejich řídící práce opravdu ubejvá.

        A ještě říká že na jedné straně tomu říkáme pokrok ale je to slepá civilizační cesta. Roboti
        a stroje nahrazují lidi. To co dříve dělalo 10 lidí dnes dělá 1. Jenže tím pádem se bude
        zvětšovat už tak velká nezaměstnanost.
        • ...ne setřenice je letuška", ty voe, já snad spadnu ze židle.... *1* *1* *1*
        • O. K.
  • Za smrt 4 vojáků a jednoho zmrzačeného může čechystánský imperialismus . Dějiny se opakují a to je hanebnost v 21 století, když se lid nepoučil a v podstatě je nepoučitelný.

    Pokud se někdo domnívá, že vymýtí stoleté praktiky silou svým spokojených národů, tak je na omylu. Snad amíci už to zjišťují. Naši zastuzení kapitaličtí dravci se probudili po převratu a bijí na poplach třetí světové válce ! Když by k něčemu mělo dojít, tak nás kdokoli ubije čepicema v prvé řadě to odnesou vládnoucí zmetci - v l e z do p r d e l k o v é - tuneláři - vládnoucí politici po převratu 89.
    • "Čechystánský imperialismus"? Můžete to nějak blíž popsat? Pokud ovšem citujete Járu Cimrmana, tak O. K.
  • nechápu ve válkách bývaji mrtví a zranění a ne jen vojáci často i ti co za nic nemohou a neberou žoldy tedy civilisté. Nevím co to psát neustále do kola, ano je to tragédie ale voják s tímto snad počítá a pokud ne, tak škoda písmenek či slov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit