Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám , že mu tam někdo dělá sabotážníka... *15*
  • ...vynikající článek... ale smutná skutečnost .....
  • Bohušu, Bohušu, když už si dáš něco napsat, tak si to aspoň před odevzdáním přečti !!! ...:-)
    No a jestl Bohuš ten papír četl, no tak to mi dochází slova... :-)
    • Ani si to nepřečte. Je to blbec ! *12*
  • jen vzpomeňte jak byly chyby na prezidentském slibu... vytvořeném v Parlamentě... tenkrát za to mohla Něm,cová... ˇUředníků a draze placených platíme mraky.... KDO PAK JSOU A ČÍ JSOU TO TLAČENKY...Nebo si najímají nějaké draze placené firmy....???? Kam jsme to dopracovali... navíc copak premier neumí číst..to je tal tupej. a podepíše kdekterou hovadinu... no nazdar.. to se máme na co těšit... *1*
    • Pravda, pravda. Když chci něco zveřejnit, měl bych si to po sobě zkontrolovat. V tomto příspěvku jsem napočítal minimálně šest chyb. Zkuste si je najít. :-)
  • Stát se to pochopitelně nemělo, než něco podepíši, tak si to řádně přečtu. Že to prezident veřejně rozmazával, to už je jeho povaha, správně na to reagoval Jiří Dienstbier, když zmínil noblesu a nadhled. A co se týká těch reakcí novinářů, jak je zmiňuje tento článek, tak bych jen stručně na jejich adresu vzkázal, že v případě českých novinářů mají stále d o d n e s velkou platnost slova současného prezidenta, která kdysi pronesl, hovoříc o jejich dutých lebkách.
    V tomhle ohledu s ním naprosto souhlasím!
    • No když už ani na této úrovni neumějí česky tak to tam nemají co dělat... Kdyby to ZEMAN přešel s nadhledem, tak BY SLUŽEBNÍPIVO BYLO PRVNÍ -KDO BY TO VYNESL A ROZMAZÁVAL.s drby o něm... DOBŘE ŽE TO ZEMAN VYNESL NA VEŘEJNOST... udělal to slušnou formou tak o co jde. Čírův009 kameraden by vůbec ve vládě neměl být..
      • bajajo, co to meleš za bláboly, ještě jsi nevystřízlivěl z té opice, která ti sedí za krkem a zatemějuje tvůj mozek, pokud vůbec nějaký máš, ale asi ne, spíš máš v hlavě n a s r á n o
  • Tak už se ví, kdo je ten génius, co psal konečný text jmenování ministrů : odborná, prověřená, vysoce důvěryhodná , stranicky spolehlivá ČSSD a oddaná pracovnice /pravděpodobně s ukončenou základní školou /, stranického sekretariátu ČSSD. Musíme věřit, že "dře jako kůň" a má TOMU ODPOVÍDAJÍCÍ NADSTANDARDNÍ PLAT a čtvrtletní odměny. Určitě také něco málo na konci roku.
    • A do půl roku ji soboťák vopýchá a budou mít svatbu *2* *2* *2*
  • Miluji Tě Note! Slibuju, že druhé varle Ti už neukousnu! Tvůj Tečka.
  • Myslel jsem, že už rudší nebude a on jo:
  • kašpaři jeden jako druhej, těm kdo jste je volili třikrát bravo
  • Nejhorší je že články novinářů nejsou také bezchybné! Chtěl bych vidět kdo to tady po sobě samém cte? Já na to třeba seju, bit, bydlit, nadbitek, příbitek a ten jeden každý politik dobytek .
    • Však nevím co se novináři rozčilují. Když udělá chybu dostane pokutu on a né šefredaktor a zrovna tak zde dostane pokutu nějaká sekretářka a ne předseda vlády:-)
    • bidlit
      • tys to teda vylepšil františku, jsi češtinská hvězda
      • ostapkotab
        taky si nevidis do huby
        • Ne nevidím i když ji mám pod úrovní očý
        • ostapkotab
          a pravopis ti nic nerika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit