Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Chudák Roithová - ona nás má za takové blbečky, kteří uvěří, že sebevraždy způsobuje letní čas. Je to od ní na psychiatrii, což ji vřele doporučuji.... Letní čas platí od 70 tých let a za 20 let do pádu komunismu nikdo kvůli letnímu času sebevraždu nespáchal. a dneska také ne. Zato dneska lidé spáchají několik stovek sebevražd do roka z důvodů bezvýchodné situace, ožebračeni se toulající jako bezdomovci a na velkou chodící do škarpy...ale nikdy jsem neslyšel, že by to bylo kvůli změnám času. Občas se vyskytne nějaký ten "bojovnik", co na ty biorytmy poukazuje. Je to ale blbost, protože biorytmy si každý naruší i ten, kdo odcestuje třeba na druhou stranu zeměkoule, než se přizpůsobí změně času... To by musel páchat sebevraždu každý druhý sestovatel...
 • Ubohý pravicový příživníčku, odstěhuj se ty do kapitalistického ráje v Somálsku. Tam můžeš rozvíjet otrokařinu a vydřidušství doalelujá.. než tě konkurence dá demokraticky zakalašnikovat. Možná ti tam i vysvětlí, co je to práce provokatére!
 • Paní vypadá jako kdyby byla Mackovo bratr.
 • Letní čas již pro naši republiku úspory energií nepřináší. To bylo aktuální v době špičkové denní spotřeby za socializmu, kdy "jely" naplno hutě, pece, těžké strojírenství, kteréžto obory svou obrovskou spotřebou přetěžovaly elektrickou síť, která by to nevydržela. Posunutím času se tak v letním čase spotřeba elektrické energie o něco rozložila do širších časových pásem, takže energetické špičky a následné výpadky sítě se zmenšily. Nyní po zrušení těchto provozů se spotřeba vyrovnala do normálních mantinelů, takže třeba ČEZ již i nabízí pomocí HDO odběry v nízkém tarifu ( t.zv. "noční proud" ) i během dne ,. např. pro přímotopy, akumulačky atp. což bylo dříve nemyslitelné. EU ale ty těžké provozy nezrušila, a tak celá EU používá letní čas i nadále a my se musíme přizpůsobit, jinak by vznikly neshody v infrastruktuře a zejména v železniční dopravě šílený bordel, aby jedna země jela jen na jeden čas... EU sebrala totiž ty provozy jenom nám a vytvořila nám nezaměstnanost, takže kdo nemá práci, může spát v létě pořád stejně a nenarušuje tak své biorytmy... Ale změnit u nás čas. pokud to neudělá celá EU, je nesmyslné a nemožné.
 • to je ale tele! chce shodit veskere sebevrazdy, ktere zpusobilo vladnuti nenazranych , zlodejskych pravicaku, na zmeny casu.
 • Čas je relativní.Sociální revoluce je za dané situace nevyhnutelná.
  Ing.Ivan Hrdina
 • My, jako sociální demokraté, jsme proti. Zavedli jsme to v r. 1979!
 • Všeho z mírou ! ten čas je jednak blbost a jedna k pro lidi co dělají brzo ráno děs.Nemluvě o organismu.Změna času k ničemu,možná by se po*rala eu ? Jen tak mimo,kdo sledoval v neděli seriál Zlá krev? i tam už bylo několikrát řečeno " nebudte OVCE !!! " ono se to táhne s tímto národem asi dost dlouho. *7* *7*
 • My komunisti jsme proti!!!
 • Paní Roithová by mohla zkusit jít pracovat do směnného provozu a hlavně dvanáct hodin v noci. To by teprve poznala co to je za zatížení pro organismus.Proti tomu je změna času dvakrát za rok prkotina.A ať nesvádí sebevraždy na změnu času,protože v tomhle státě je tolik důvodů proč si hodit mašli,jako nikdy předtím.To co prohlašuje, je jenom snaha se zviditelnit.Když byla u moci,tak mohla něco změnit,ale neudělala pro lidi vůbec nic.
  • Proč by chodila v noci do směnného provozu, a jak to souvisí s letním časem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit