Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vlku jak jsi na to přišel? Je to s tvé hlavy?
 • Začalo to, a už se dohadujou.Volba parlamentem by byla lepší
 • jestli je ceska socdemstrana hrda, tak by me zajimalo, na co?! podil na soucasne situaci ma stejny, ne-li vetsi, nez "ti zli" ve vlade...tady totiz nejde o to, aby se melo dobre obyvatelstvo, ale kriklouni typu Sobotky, Ratata a spol *12*
 • Já se štítím obou dvou a nejraději bych na ně vzal vidle !
 • Pro obyčejné lidi této země by byl přínosem jedině prezident,který by byl křížencem mezi Jánošíkem a katem.Tedy,že by prosazoval znárodnění majetku všem,kteří jej po údajné revoluci nahrabali(včetně restituentů) a kruté trestání všech,kteří se na zbídačení této země podíleli.Přímá volba prezidenta,při stávající troubovitosti obyčejného blba,je pouze dalším vyhazováním finančních prostředků státu.Kdyby byli dříve obyčejní lidé volili rozumné politiky,tak ti by volili za prezidenta nejlepšího z nejlepších.Ale takto zde dvaadvacet roků prezidentoval a vládnul výkvět lidské prolhanosti.Při přímé volbě prezidenta,tak budou ti,co tuto zemi zbídačili,přes své finanční prostředky,masírovat ,v médiích,obyčejného českého blba tak,že jim nakonec zvolí ještě většího darebáka,než co tu,po rozpadu císařství, prezidentovalo.
 • Myslím, že Švejnar je tak trochu teoretik - tak jako Klaus. A hlavně oběma jde jen o tu funkci a ne o lidi. *11*
 • Švejnara nikdy, to raději kohokoliv jiného, je divné že se motá stále tady a není v USA když tam je tak "dobře".
 • Kdysi bylo moc dobrým zvykem jít do světa na zkušenou a pak se vrátit se získanými zkušenostmi domů ve prospěch své rodné vlasti.
  Toto jan Švejnar splňuje naprosto dokonale. A hloupé řeči o cizácích (kterými se často různí chytráci a škodiči ohání) nejsou vůbec na místě. Švejnar je Čech a na rozdíl od jiných se v daleké cizině velmi uchytil a prosadil. Osobně mi nenapadá naprosto nikdo lepší na post prezidenta. Historie by se tak trochu opakovala jako s naším prvním prezidentem T.G. Masarykem, který se taky vrátil z Ameriky a i jeho žena byla Američanka ! A jak to tady tenkrát fungovalo ! Byli jsme ikona prosperity a solidnosti !
  Velmi bych si přál zvolení Jana Švejnara, ale jsem si skoro jist, že by to neměl v tomto našem dosti podivném státě vůbec lehké.......................

  Oskar Varcoller (Kolinec)
  • Ale jenom skutečně ikona. *13*
  • TAKÉ TU BYLI I JINÍ PODNIKATELÉ a né takové vydřiduši jako tomu je právě posledních 21 let.Nepatříš také k této skupině,podle vyjádřeného názoru je to asi na 100%
  • TGM desítky let působil v Čechách (Rakousku) v pojitice i veřejném životě. (Spor o rukopisy, působení na filosof. fakultě a vydávání spisů, poslanec v parlamentu ve Vídni). V USA byl jen přes válku.
   Pan Švejnar vždycky přijede do ČR "na dovolenou" kolem presidentské volby a pak zase alou na 5 roků do USA. To se mi nelíbí. Proč uplynulých 5 let nebydlel tady, neúčestnil se , když ne politiky, tak aspoň veřejných debat atd? Víme vůbec, co zastává za názory (dlouhodobě)? Můžeme volit někoho, koho vlastně neznáme? Je to jeho minus.
   • Souhlasím s tebou, je neprůhledný a nevypočitatelný. Nic ve prospěch lidí tady neodvedl. Přijet zpět z USA a posadit se do prazidentského křesla, to není to pravé co potřebuje tato zem. Dva šašci už se na hradě vystřídali.
    • Souhlas. Tichošlápek nepůsobí důvěryhodně. Kdo nic numí - učí. *9*
 • Ničím vyjimečným pro Česko se dodnes neprojevil a nyni když jde o dobré postavení,tak se o ČESKO zajímá-------Nechci takového za presidenta !!!!! podle Haškové pisničky mu Prahu (ani Česko) nedáme,raděií zbouráme.
 • K čertu se Švejnarem, ten je naprosto nepřijatelný.!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit