Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Jégl, proč děláte z pana Babiše padoucha a že bude muset dostat milost od pana prezidenta? Dva měsíce před volbami zoufalost od policie mu dává na hlavu trnovou korunu a pokud ještě jsem nebyl rozhodnutý koho volit, tak už to vím. Pana Babiše. A docela se těším, jak udělá pořádek. *15*
    • Nemůžeš dělat padoucha z někoho, kdo padouch je...
    • Inu, na některé lidi "pan" Babiš působí, jako sňatkový podvodník. I do vězení mu pak posílají růžová psaníčka a balíčky.
  • V politice, alespoň v té naší, si nevyberete. Komunisti znárodňovali , ODS privatizovali, ČSSD si dávali sedmičky vína, rozdávali hlavně DOLY atd. Teď je to ANO - jsou to dotace. Všechno stejný systém - přijít nekale k nějakému majetku. A divím se všem, co tato velká seskupení stále volí.
  • Tenkrát když Kubice pomohl Langrovi falešnou zprávou, jsem si říkal, že po volbách to Kubice odnese. A ono nic. Teď, když se pomáhá Chovancovi, se zřejmě také nic nestane. Socdemákům to zřejmě nepomůže a Kalouskovi tuplem ne.
  • A stejně se mi Kim líbí.
    • Hlavně jeho účes...
  • táhni do nory tam u tebe v Ostrově. Na prasáky tady není nikdo zvědavý.
    • kvalitní náklik bolševiku
      *15*
      • *5*
    • BTW, ty udavačskej dobytku, zase bonzuješ adresy a jména uživatelů ? *15*
      • *5*
  • je to sestříhané, je to brutální kampaň a já to odmítám. Nech ukáže pan Kalousek kolik platí daně!
  • I Kubiceho zpráva přišla těsně před volbama, jenže dnes už jim to lidi nežerou!
    Ani Pinďa už to nežere!
  • Zas jsem narazil na rozněcující, pouhý nadpis. Opět je autorem pan Jégl ze zhrzeně jednoduchou hloupostí v úsudcích. Více již nediskutuji, jak jsem dříve zjistil nemá to smysl.
    • *5*
      • ... ohromně si užívám hlasování nejdementnější trosky, vnímám to jako oslavu své inteligence :)))
        • máš ale chudej slovník ubožáku
          • ... je skvělé, že jsem v tobě našel lehce to, co jsem hledal: nejnižší IQ v české kotlině :)))
          • ... jsi senzační primitiv, který se zesírá ze své ubohosti, přesně proto jsem zde byl, blbe :)))
          • ... až ty budeš mít slovník jako já, bude ti 111 let, sračkám jako ty nelze psát inteligentně :)))
            • ... jak dementní musí být kripl, který nadšeně 24 hodin děnně odhlasuje svou blbost :)))
            • si blbečku občas něco přečíst, zvětší se ti slovní zásoba, těch 12 slov co znáš je žalostně málo, kunde
  • jsem zvědav, jak se budou tvářit všichni euro-bolševici, až si příjde PČR pro Chobotku a Chovatele ovcí se zatykačem za likvidaci svých politických oponentů plus korupce na nejvyšších vládních místech ! *8* *1*
  • ANO děkuje hlavně socansko-byrokratickým TOP stranám všech novodobých euro-bolševiků, i bez Babiše má nato ANO našlápnuto ! *1* *7* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit