Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Insomniac zvažovalo, že by hlavní postavou v Resistance 3 byl opět Nathan Bake. Jelikož by to ovšem...

    Nathan BAKE? Vážně?
  • Battlefield 3 nabídne 80 přizpůsobení vozidla.

    Battlefield: Most Wanted
  • septicflesh

    Blizzard chystá první rozšíření pro Diablo 3 do tří let.

    Takže měsíc po vydání Diabla 3? Hmm, kucí šikovní *1*
    • Spis mesic pred :)
  • Bethesda chystá první rozšíření pro Diablo 3 do tří let.

    bethesda a diablo? preklep nebo mi unikaji souvislosti ? :)
    • Blizzard chystá první rozšíření pro Diablo 3 do tří let.

      Některé série by za tu dobu stačili vydat 3 nové díly ehmehmcodehmehm *1*
    • Xakryš, Bethesda zůstala v mysli z předešlé newsky, kterou jsem pročítal *7*
      Díky..
    • Bethesda chystá první rozšíření pro Diablo 3 do tří let.

      Vloudil se tam sotek :)
  • Marquis

    DOPORUČENÍ PRO BLESKOVKU (nebo rovnou celou novinku!)

    Známá skupina Extra Credits (dříve na Escapist Magazine) zabývající se produkcí videí o tom, jak funguje herní průmysl a jak ho zlepšit, založila:
    Extra Credits Indie Fund, kterým hodlá pomoci nezávislým herním designérům pomoci dosáhnout svých cílů za rovných podmínek (například rovným rozdělením zisků (50% pro indie developera - 50% zpět do fondu) nebo skutečností, že developer si ponechává IP).
    ---------------
    Osobně už jsem se přispěl svojí troškou do mlýna a hodlám ještě přidat v průběhu....:) Co vy?
  • 78% uživatelům YouTube se video lákající na multiplayer Modern Warfare 3 nelíbilo.

    78%? *7* tlacitko nelibil zmacklo pouze 3% z tech co se na to koukli.. ostatnim je hra nejspis ukradena
    • MishKonn
      To ale vůbec není pravda, např. na IGN to opravdu bylo nějakých 700 dislikes proti 300 likes.
      • mluvim o videu na ktery odkazuje bleskovka, je tam cca 700 liku oproti 3000 disliku
        jenze na to video se podivalo 80 tisic lidi
        takze co na tom neni pravda? na ign to bude podobne
        btw. jen rejpu do divnych vypoctu ve stylu "yes, prime minister", CoD se nijak nezastavam je to absolutni sh_t a RO2 je uz na ceste *2*
  • Jazz

    Trackmania 2 Canyon - Steam ?!!!

    Zdravím, nějak jsem zaspal a nepamatuju si, jestli tady byla zmínka o tom, jestli bude nová Trackmania 2 i na Steamu ?

    Díky za odpověď.
    • ucho
      hned tam určitě nebude. časem se předpokládá, že tam zavítá. údajně půjde aktivovat na steamu i hru koupenou přes ně. krabicovka se taky prodávat nebude.
    • Pan_Klobouk
      Nebude, Nadeo si ji bude prodavat samo. Takze ani Steam, ale ani dalsi distribucni kanaly. Nikomu nic. ;)
  • Také máte pocit, že jsou rozhodčí mrkve? Tak si to, vy chytráci, zkuste sami! :)

    NOD ESET mi pise, ze je tam trojsky kun... Trojan.downloader.Iframe.NKE :(
  • Noah “The Prodigy” Solis, hráč Marvel versus Capcom 3, získal již v osmi letech svého prvního sponzora.

    -What is your real name, Noah?
    -Leeeeeeeeeeeeeroooooooooooyyyyyy Jeeeeeeeeeenkiiiiiiiinssssssss Juniooooooooooor! *16*

    *2* *15*
  • Leonidasss

    Také máte pocit, že jsou rozhočí mrkve? Tak si to, vy chytráci, zkuste sami! :)

    Nějak to nemůžu spustit, loading se zastaví na 40% a pak už nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit