Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud do 6.září dosáhne fanstránka OnLive 45000 fanoušků, můžete se těšit na Batman: Arkham Asylum za dolar.

    Předpokládám, že po omezenou dobu
    • jj, tuším, že jsem tam někde viděl poznámku 72 hodin
  • Call of Duty: Modern Warfare 3 nabídne mód Dog Tags, ve kterém půjde o to, sebrat zabitému nepříteli psí známku - pokud se Vám to nepovede, jeho smrt se nezapočítá.

    To se mi líbí, eliminuje to boj na velkou vzdálenost a rozpoutá pořádnou akci. Jen si nedovedu představit, že by se tento mód dal hrát delší dobu v kuse, nebo něják často. Mohl by to spíš být takový zahřívací level, jako bývá v CSS v Gungame :)
    Vemte to, upravte to a dejte to do BF3! Díky :D
    • Call of Duty: Modern Warfare 3 nabídne mód Dog Tags, ve kterém půjde o to, sebrat zabitému nepříteli...

      Dyt BF3 Dog Tags má normálně jen tomu neni samostatný mód (kopírky z IW)
      • Dogtags v BF3 nemají s tímto herním módem MW3 multiplayeru nic společného
  • Call of Duty: Black Ops se v prvních devíti měsících prodalo přes 23 milionů kusů, za stejnou...

    Potvrzeno - ve výdělcích nemá žádná jiná série konkurenci.
    • bohuzel
  • Preed

    Call of Duty: Black Ops se v prvních devíti měsících prodalo přes 23 milionů kusů, za stejnou...

    http://s3.amazonaws.com/kym-assets/photos/images/original/000/126/314/3cd8a33a.png?1306264975
  • Pirátství není hlavním důvodem, proč bude potřebovat Diablo III permanentní připojení k netu....

    A nemožnost módování je také z důvodu lepší komunity? Chápu PR ale některý hovníky co vypouští sou za hranicí .. *11*

    šmarja už píšu čárku před ale :)
    • Lepší jí napsat před ale, než jí nenapsat před/za vedlejší větu přívlastkovou "co vypouští". ^^ Ale ono to je jedno, když se nepíše spisovně. A hlavně, podle mě před tohle ale ta čárka patři, nechce se mi to teď googlit.

      Edit: Jo a k tématu - jistěže to je pro komunitu, oni jí nemožností modovat chrání.
  • zx_spektrum

    Bethesda nemá zájem vyvíjet sociální facebook hry a tituly pro chytré telefony.

    Bethesdo, mám tě rád!
    • jesusek
      Pravda. Nicméně o PSV by se mohli zajímat. *4*
  • Hard Reset komentované Press demo

    Přes půl hodiny dlouhý gameplay dema Hard Reset komentovaný TotalBiscuitem na YT, angličtina výhodou.
    http://www.youtube.com/watch?v=SZeHWH_9sUg&feature=feedu
  • rancor1223

    Pirátství není hlavním důvodem, proč bude potřebovat Diablo III permanentní připojení k netu....

    Ať si tu svou komunitu strčí do .... víte kam.
  • „V Borderlands nemusíte mít ze zabití nepřátel morální výčitky, smrt si zaslouží. Pokud...

    BODYCOUNT, ne Borderlands.
  • Jaké tituly si s sebou přivezlo Sony na TGS 2011?!

    Porad cekam, zda se nekdy objevi Eigh Days a The Getaway a porad si rikam, tak uz by to mohlo byt *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit