Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozpumpujte parádní grafiku v Crysis 2 módem BlackFire's Mod 2.

    Parádní grafiku ? Asi jsem slepej.Vyzkoušel jsem to a je to pěknej humus.Hned jsem tam vrátil původní nastavení na ULTRA DX11 a vypadá to mnohem líp *7*
  • skaven123

    Betaverze Diablo III se dočkají dříve hráči v Severní Americe, do Evropy zavítá později.

    ..aby Blizz. otestoval, ci je Diablo dost konzoloidne aj pre Amikov *7*
  • Diablo III nabídne prodej a nákup herních předmětů za skutečné peníze přímo ve hře. Blizzard si jen něco málo naúčtuje za transakci.

    Já nevim ale není tak jediná pointa diabla masakrování hordy nepřátel kvuli lepšímu lootu?
    • kostejnesmrtelny

      Diablo III nabídne prodej a nákup herních předmětů za skutečné peníze přímo ve hře. Blizzard...

      Teď už rozhodně jo, když odstranili rozdělování bodů do statů i skillů.

      Kurva, tohle je hodně špatný *9* *11* *11*
    • Rozpumpujte parádní grafiku v Crysis 2 módem BlackFire's Mod 2.

      A jeste ste zapomely zminit jednu dulezitou vec a tou je ze Diablo III si bez netu nezahrajete. Pro hrani je nutne stale pripojeni k internetu. *11*
      • Diablo III nabídne prodej a nákup herních předmětů za skutečné peníze přímo ve hře. Blizzard...

        crack, problem vyresen
        • MickeyMutant
          Jakmile někdo začne takhle prudit, nic jiného než crack si ani nezaslouží. Kdyby jim pak prodej nevycházel podle předpokladů, tak jim třeba docvakne, že permanentní připojení pro singl není pro fanoušky ta nejlepší zpráva.
          • Bohuzel nedocvakne,oni to zase vsechno shodi na piraty,misto aby se zamysleli,jestli oni neudelali neco spatne.Ostatne jako vetsina vydavatelu.
      • Jazz
        A ?
        Dneska někdo internet nemá co ?
        • Tak ono když seš v náký díře připojenej na wifi tak se tomu moc internet říkat nedá :D
          • Jazz
            *1*
            • skaven123
              nejde o to kde je net, a kto ho ma, ale pchat do singl playeru online pripojenie je chore, a achievementy nech si strcia do ....otvoru *1*
  • E.Y.E.: Divine Cybermancy

    Plánujete na tuto hru recenzi? Vypadá moc zajímavě.
  • Středozemě z Pána prstenů pronikla do MineCraft.

    Jako ta Moria? To trošku nechápu *8*
  • MidnighT91

    Čínský pár prodal své 3 děti, aby měl peníze na online hry v internetových kavárnách.

    Lidi jsou prasata *12* *12* *9*
  • Čínský pár prodal své 3 děti, aby měl peníze na online hry v internetových kavárnách.

    3 mouchy jednou rano...
    • Čínský pár prodal své 3 děti, aby měl peníze na online hry v internetových kavárnách.

      Ssem myslel, ze cinani muzou mit podle zakona max. 2 deti. Ale jestli to zrusili tak se mame na co tesit.
      • Pro mesta obecne max. 1 dite, vesnice 2, minority 3, cizinci zijici v PRC omezeni nemaji.
        Pak jsou tu vyjimky jako napr. kdyz muz i zena jsou jedinacci, maji positezene dite, porodi dvojcata nebo trojcata, atd.
        V podstate mohou mit kolik deti chteji, ale pak plati poplatky/pokuty.
  • I přestože je této babičce téměř 99 let, ve videohrách to dobře válí.

    Tak to klobouk dolů
  • 10 parádních herních hnízdeček.

    Lol nevim co je na nich tak parádního, takhle to vypadá skoro u každýho puberťáka pařana, u mě to nebylo jiné, 3 monitory jsem si pořídil už v 16ti letech z brigád...
    • Jazz
      Já toužim po vetším monitoru, to je tak všechno a 10 jich vážně nepotřebuju, už jenom proto, že to není "celej" obraz...
    • Amylee.Anderson
      A u kolika puberťáků pařanů si simtě byl? Já ma jenom bednu, klávesnici, myš, repráky, webku a po ničem víc netoužim. A ten jeden můj 4:3 monitor mi stačí.
  • Podívejte se na několik nových dortů s motivy her - jsou vážně k sežrání....

    Nic z toho nemá na můj dort z krtečkem který jsem dostal k 7 narozeninám....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit