Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve stíhačkách si v Battlefield 3 zalétáte zřejmě jenom v multiplayerovém Conquest módu.

    Takže ve většině herních módů nejsou stíhačky, na některejch mapách nejsou ani jiný vozidla a mapy nejsou až tak velký.
    Proč se to vlastně jmenuje Battlefield ?
    • rancor1223

      Update: Šéf Activision Bobby Kotick si na E3 vyzkušet Battlefield 3 nechtěl.

      Ale ne, Conquest mapy budou klasická BF velikost a budou mít vozidla i stíhačky.. Rush bude podobnej tomu z BFBC2 ale nebudou v něm stíhačky. A v TDM neni jistý jestli vozidla budou, asi bude záležet na mapě..
      • Asi si nehrál rush protože tam jsou stíhačky naprotosto zbytečné..Stíhačky si užijeme na největších mapách co kdy Dice vytvořilo.Nevím co jste ti nelíbí v bf2 je jen CQ jak se pořád skvěle hraje
  • Hlasové ovládání v Mass Effect 3 bude podporovat jen X360 verzi hry. Je to o možnostech Kinectu,...

    alias Microsoft nám zaplatil notnou sumu peněz za exkluzivitu.
  • Hlasové ovládání v Mass Effect 3 bude podporovat jen X360 verzi hry. Je to o možnostech Kinectu,...

    To je jasné, když kinect přijímá zvuk díky technologii umakartové blány z liščí pr*ele .. na to nějakej ubohej mikrofon nestačí.
  • Kaz Hirai (Sony) prohlásil, že kybernetické útoky jsou hrozbou pro nás všechny a je potřeba celosvětově...

    A pri ty prilezitosti tech utoku na hackery si nezapomente zasifrovat databaze a chranit servery.
  • RavenHolm

    Jo, a od tohoto Youtube kanálu se taky distancujeme!!!

    Na dnešní podcast se těším ještě víc:D
  • MrSanta

    Jo, a od tohoto Youtube kanálu se taky distancujeme!!!

    Sire bleskaři, co to furt máte s těma kanálama - nějaká nová fóbie? *1*
    • Zkus se s otázkou obrátit na vrchního kanálníka:P
    • afs

      Drž hubu nebo ti protáhne kanál.
  • Ataker

    Jo, a od tohoto Youtube kanálu se taky distancujeme!!!

    :D
    • christianus
      Super video :D
  • Jaká hodnocení rozdali redaktoři EDGE v magazínu s číslem 229?!

    InFamous 2 jen sestku?
    Jo aha - Zaklinac 2 taky : D
    Nejsou to volove?
    • Jaká hodnocení rozdali redaktoři EDGE v magazínu s číslem 229?!

      jsou :D protoze neni mozny aby tyhle dve hry dostali stejny hodnoceni jako Brink a nejakej DIRT dostal 9 *7*
      • Nojo : D
        To uz jsem ani nekoukal
  • RavenHolm

    Rádi bychom upozornili některé naše zmatené čtenáře, že s tímto Youtube kanálem nemá Games.cz...

    Nojo Jaydee *1* *1* *1* Koho to překvapuje?:D
    • jaydeemu závidím tu představitelku Rayne, se kterou je na jednom z videí :(
      • a

        No on kdyby mohl tak ti ji s radostí přenechá! - s jeho pohledem "panebože ženská, fůj, odstup satane! *12*
    • tento týpek je ten jaydee z games.tiscali?
      • RavenHolm
        Ano (modré triko).
        • Rádi bychom upozornili některé naše zmatené čtenáře, že s tímto Youtube kanálem nemá Games.cz...

          a proč nemá teda nic společnýho s timhle webem? já myslel že to byl šéfredaktor tohodle webu??
          • ucho
            BYL. proto se v bleskovce upozorňuje na to, že již nemá a ten kanál na youtube je zavádějící...
            • Rádi bychom upozornili některé naše zmatené čtenáře, že s tímto Youtube kanálem nemá Games.cz...

              aha, díky :) moc nesleduju jak se tady mění redakce :)
    • Rádi bychom upozornili některé naše zmatené čtenáře, že s tímto Youtube kanálem nemá Games.cz...

      To je naprostá bomba, došla mi slova...... *1*
    • Rádi bychom upozornili některé naše zmatené čtenáře, že s tímto Youtube kanálem nemá Games.cz...

      Kámo, ten člověk je neskutečný jouda. V "D31" k němu přijde slečna, která propaguje hru Blood Rayne a on tam stojí jak jouda - ještě že ta nebohá slečna neví, co za joudu to vedle ní stojí a jaké nesmysly to plácá... *7*
      • RavenHolm
        Btw když se podíváš na to video tak uvidíš, že jsem měl pravdu když jsem ti říkal, že je to trpaslík *1*
        • Šmudla ...

          A já doufal v nadprůměrně obdařenou ženu :D . No pokud to snad neměl domluvené -a jako že to tak vypadalo, měl briskně zapózovat stejně jako ona :D
      • christianus
        Nejlepsi je jak se na ni v 1:10 vyplasene podiva. :D
        • Tak Doskočil, co by si od něj chtěl, ten je jako Burns - chtěl by zašlápnout mravence, ale mravenec je silnější. Té slečny se samozřejmě bál, že by ho mohla kousnout.
    • christianus
      Co to je zac proboha? :D
      • Řekněme, že Vesmírní lidé - http://www.andele-svetla.cz - jsou oproti tomuto individuu naprosto, ale naprosto normální.
        • christianus
          Jeste toho trochu, to by uz chybelo aby Astar priletel s flotilou na E3. :D
          • To by bylo po E3...navždy :)
            • RavenHolm
              Proč ho nesnášíme? A co třeba, že z peněz Tiscali vytvořil svůj blogísek Eurogamer. Bez Tiscali by český eurogamer nikdy neexistoval. V okamžiku kdy seděl na dvou křeslech najednou (což v nějakém rozhovoru popřel, ale jeho twiter říká něco jiného) jeden web rostl a druhý hnil a ano nebyl to EG, který na to doplácel. Vy zvás, kteří si pamatujete Games.cz před faceliftem a změnou redakce jistě víte o čem je řeč.
            • Posila: A? To není důvod k tomu, aby mi nějaký jouda dával ban, navíc čtrnáctkrát.
            • posila
              bez urazky, ale jednu dobu jsem si te na EG taky blokoval :)
            • Proč ho nesnášíme? Protože je to zamindrákovaný idiot, který za vše, co se neshoduje s jeho názorem banuje - stačí, aby jsi se zeptal na něco, co se mu nezdá a máš ban. Na Starém Tiscali jsem měl 4 Bany na EG jich mám už 14 - už je dostávám za to, že si vůbec vytvořím účet s podobným nckem - nikde jinde jsem ban nedostal, čím to asi bude?
            • 2Jazz

              VIDĚLS video a potřebuješ to přesto vysvětlit? Pak ti není pomoci.... *5*
            • Jazz
              A proc ho tak nesnasite ?
              Byl u vas, pak odesel a "borci" z games se nasrali ?!
              Nerozumim...
              vysvetlit dik
  • B.o.b

    Do herní série Battlefield a Medal of Honor pravděpodobně přibude každý druhý rok nový díl....

    Jako oblíbené Call of Duty no zajímavý *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit