Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    PC verze Saints Row: The Third nebude portem, ale od základu nově vytvořenou hrou.

    není to z principu nesmysl? vždy se musí přeužít zdrojkáky, jedno jakým směrem. ten napsaný kód danou hru definuje. není reálné psát kód znovu. to by ti lidé udělali úplně jinou hru... je to přeci jen o tom, kolik času jsou ochotni tomu věnovat a jak jednotlivé změny budou realizovat. základ je ale přeci vždy stejný...
    • Alenka vypadá v hysteria módu opravdu děsivě! Sledujte nové screenshoty z Alice: Madness Returns.

      O tomhle řikali stejnou věc o GTA IV a Fable III


      Takže to bude port na 2 věci vsadím se. Vsadím se že to bude špatně optimizolované atd
      • Wops sorry omylem jsem reagoval špatným nadpisem
  • ucho

    Jak se jednotlivé platformy podíleli na zisku firmy Take2? 40% X360, 39% PS3, 9% PC, 5% Wii, 3% DS...

    pozor na hrubky ;)
    • MrSanta
      *1*
  • MrSanta

    Windows 8 vyjdou v průběhu příštího roku.

    Jejda, to berou nějak hopem. Jsem zvědavej, jak dlouho si ještě vystačím s XPéčkama *2*
  • ucho

    Druhá část porovnání tváří postav z L.A. Noire s obličeji celebrit, které se pro ně stali...

    pozor na hrubky ;)
    • Jazz
      Dej si uz facku kriple
      • ucho
        proč hned násilí, internetový siláku *5*
    • Dneska se mi zase daří koukám... *7*
      • MrSanta
        Jojo, dneska válíš *1*.
        Halo: Reich - to by se mělo někam vytesat. Nic ve zlým, samozřejmě. Sranda musí bejt.
  • E3: Dontnod Entertainment se chystá ukázat futuristické akční RPG pro PS3 s krycím názvem Adrift,...

    co zprava to preklep.. fakt prd3l cist doslovne.. :D jinak arty z tehle hry vypadaji masakrozne tak su zvedavej co ukazou. :)
  • Halo: Reich bude mít kampaň, multiplayer a co-op demoverzi.

    Nooo umm něják jsem Halo přestal pozorovat...ale neměl být Halo Reach poslední díl? Nejedná se o překlep to Reich? Ted jsem totiž docela zmaten
    • fail!
      Halo: Reach nabízí kampaň, multiplayer a co-op v demoverzi.
  • Ken Levine: Nová generace konzolí není potřeba, současný hardware má stále co nabídnout.

    spravne... chceme kvalitnejsi, ne jen "hezci" hry... :)
  • CoD: Modern Warfare 3 má v obchodě Amazon.com 4x více předobjednávek než mělo CoD: Black Ops....

    To by me zajimalo co tolik lidi presvedcilo o predobjednavce :)
    • hipe

      To ten hype kolem, toho ten dělá z lidí ovce
  • zx_spektrum

    Některá z her od Take Two (např. GTA, Red Dead Redemption či L.A. Noire) bude možná brzy předělána...

    A co kdyby je radši předělali do PC verze než do DALŠÍ onlajnovky? *11*
  • CoD: Modern Warfare 3 má v obchodě Amazon.com 4x více předobjednávek než mělo CoD: Black Ops....

    Proč mají lidi tak rádi když jim někdo se re do huby?
    • Proč jsou Emmerich a Bay tak úspěšní režiséři? Je to úplně stejná situace.
      • Odpověd je USA.Proto jsou "úspěšní".
        • Beefcake
          Ale kdeže. V česku není "nenáročnejch diváků" procentuálně o nic míň. Spíš naopak.
          Navíc podobný blockbustery jsou většinou nepokrytě přizpůsobovaný zahraničnímu (neamerickýmu) publiku.
          • "Úspěch" se nepochybně v dnešní době měří zisky, a jestliže na polovině celosvětového zisku Transformerů od Baye má zásluhu USA tvořící 5% celosvětové populace tak to tak určitě je.
            • U drtivé většiny případů tvoří podíl USA u celosvětových zisků USA filmů minimálně 40%.
              Existují vyjímky, ale to je dáno třeba celosvětovou oblíbeností jako třeba Pán Prstenů
              (zisky USA tvořily 1/3) nebo v případě Avatara kde šlo o první 3D film.Tam to blo nějakých 25% +-.
              Nechcu se vyjadřovat k jejich vzdělanosti, inteligenci nebo jestli se chovají rozumněji což si já fakt nemyslím, protože je to na delší debatu a oni mají jinou mentalitu.Stačí se podívat na ty jejich davy "fanoušků" u voleb inauguracích a tak.Každopadné je potřeba si uvědomit, že jejich platy jsou několikanásobně vyšší než ty naše.A to hraje docela důležitou roli.
            • Beefcake
              Teda ten "vzorek mladejch lidí" kterej jsem zmiňoval byli převážně přátelé přátel přátel, atd. atd. *4*
              Proto říkám že posuzovat z toho celej národ je blbost. Stejně jako z tržeb Transformers.
              Důležitý je si uvědomit, že USA je ta nejpromíchanější masa lidí, co na světě je - tudíž neházet všechny do jednoho pytle.
              Že v prodejích dovede vystřelit "hloupý" tituly vysoko nahoru ještě neznamená, že tam je ten poměr blbec/neblbec nějak výrazně jinej.
            • Beefcake
              No s těma Transformerama je to ale spíš výjimka, ne?
              Nebo nevim - stejně by to neznamenalo že jsou američani větší blbci, jak se mnozí z nějakýho patriotickýho pudu rádi domnívaj. Oni hlavně hrozně rozhazujou (minimálně ten poměr mezi lidma co zaplatěj za kino, nebo si to stáhnou z netu, je někde úplně jinde než třeba u nás. stejně tak přístup lidí k zábavě.)
              Já byl v USA celkem krátce, ale na tom, že celkově tam (minimálně mladý) lidi působěj o dost rozumněji než tady, jsem se shodnul snad s každým, ať už tam byl klidně deset let...
              Pravda bude někde mezi - posuzovat celej národ podle nějakýho vzorku populace je vždycky nesmysl.
              Jen mě trochu vytáčí, jak spousta lidí (většinou těch co mají co kecat ze všeho nejmíň) myslí, že vidí do hlavy samotný ameriky... *7*
    • CoD: Modern Warfare 3 má v obchodě Amazon.com 4x více předobjednávek než mělo CoD: Black Ops....

      Proč by jim sr*li do huby? Kdyt ty lidi tu hru mají rádi a i si jí rádi zahrají, jinak by si jí přeci neobjednávali. To že se nelíbí tobě neznamená, že je ta hra špatná. Už to pochop ty i vy ostatní vylízanci, co tu pořád na CoD nadáváte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit