Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Králíci s nimiž jsme se poprvé setkali v Rayman Raving Rabbids slaví 5 let.

    to je hezké, ale hrál to vůbec někdo? vždyť to nejde hrát, počítá to nesmyslně skóre, některé minihry nejdou dohrát...
    edit: a když jsem to hlásil na podporu distributora Playmana, tak naznačili, že to asi neumím hrát... když jsem jim poslal videa (například střelba na branku, kdy dám všechny tři branky, získám dostatečné skóre a najednou mi tam skočí skóre menší a failed. nebo vyhazování králíka do dálky, dopadne na dostatečné vzdálenosti, ještě se kutálí a najednou blik a je tam malá vzdálenost...), na to už mi nereagovali. bohužel Ubisoftu jsem videa neposílal (hru jsem si koupil teprve někdy loni) a nikde na internetu takové problémy nepsal, jako by to na PC nikdo nehrál...
  • Po delší době opět nějaké hezké herní tapety pro vaši plochu - dnes na motivy Mortal Kombat.

    To je opravdu uzasne, tapety na Mortal Kombat.. Co sem si tak prochazel newsky, tak neni dne, aby se aspon jedna bleskovka kolem Mortalu neobjevila i kdyz to podle me zajima minimum lidi (podle diskuzi a reakci co sem na ruzych webech pochytil). Koment si necham na recenzi tehle "hry", ale uz ted to ve me vre..
  • Mortal Kombat (X360) unikl pár dní před vydáním na internet.

    To se dalo čekat, každá hra se objeví na warez scéně dřív než v obchodech.. zřejmě je někde chyba.. borcovi bych za to urval koule.. ale lidi co chtějí podpořit vývojáře, si do 19.tého počkají na originál :-)
    • Mortal Kombat (X360) unikl pár dní před vydáním na internet.

      presne, portal 2 nasledoval MK asi o hodinu pozdeji:)
      • hry pro xbox360 jsou na na netu priblizne o tyden drive pokazde. celkem se divim ze o tom pisou do bleskovek u kazde hry
  • Beefcake

    Udajný vyhozený tester z Blizzardu prý neměl ve smlouvě, že o Diablo 3 po propuštění nesmí...

    Hmmmm.. Jestli kecá, tak si to všechno povymejšlel celkem přesvedčivě - docela bych mu věřil.
    Ale s tou smlouvou je to asi fakt - že by mu tu NDA jako uplně zapoměli dát? To by byl teda vtipnej průser.
    A vůbec ty pasáže, kdy mu tazatel najednou řekne, že je debilní kecálek, a pak se zase pokračuje plynule s otázkama, jsou dost vtipný. Asi dokonce vtipně vložený tam, kde původně nebbyly, že?
    • .

      Nemyslim si, ze by Blizzard vyhodil nekoho, kdo by rikal pravdu, spis to vidim na to, ze se jedna o velice prihloupleho cloveka, ktery se stale nemuze smirit s tim, ze D3 nemuze byt uplne stejne jako D2.
      • No jo, jenže dotyčný tvrdí, že je stejně nudné jako Torchlight, což je vcelku dobrá zpráva, když vezmu to, že sem se u Torchlightu velmi dobře pobavil.
  • Seznam her, které o sobě určitě a možná dají vědět na letošní E3.

    Paráda, z poloviny věci, na který se těšim jak malej *4*
  • Udajný vyhozený tester z Blizzardu prý neměl ve smlouvě, že o Diablo 3 po propuštění nesmí...

    Radsi jsem to nemel cist... Predtim jsem se na Diablo 3 tesil a ted si uz nejsem jistej..
  • Beefcake

    Risen 2 trailer

    http://www.gametrailers.com/video/debut-cinematic-risen-2/712826

    Pocity z toho mám spíš rozporuplný, ale jo - navnadí.. : )
  • M.Habarta

    Ukázka českého dabingu z lokalizované verze adventury Posel Smrti 3. Co na to říkáte?

    U mě zajímavý. Tentokrát nakloněno k dobrému smyslu slova.
  • Hanzales

    Bleskovky

    Co bleskova, to zajímavá, nebo dobře vybraná informace ;o) Keep it comming *3*
  • Ukázka českého dabingu z lokalizované verze adventury Posel Smrti 3. Co na to říkáte?

    Jako vzdy des bes cz dabing :DD
    • Co je na něm hrozného? ;)
      • dabing

        Hrozneho je na nem to ze jde slyset jak to daberi ctou a nedavaji si praci se vzit do postavy a deje. Trpeli uz tim predchozi dily a je to slyset i ted. Cesi proste neumi dabovat hry, reziser nebo ten kdo to ridi to necha sjet na prvni dobrou mi to prijde. Ani to po sobe neposlouchaji. Kdyz si poslechnes vetsinou americke dabingy tak vidis a slysis tu postavu. Kdyz cesky tak vidim postavu a slysim jak nekdo cte jeji text. Nekdo ma mensi naroky a staci mu ze to mluvi cesky ale pro mne to je dost malo abych z toho mel dobry pocit. Proste to cpi amaterstinou a je jedno jak znamy herec dabuje, problem bude v rejzovi.
      • (Mimo jine) to co obvykle - projevy jak ze spatnyho divadla. O nejakym pocitu autenticity se neda vubec mluvit. (Neplati snad zas uplne pro vsechny)
        Proste to zni priserne umele - to to lidi fakt necejtite? Jste otupeny televizi - jednou treba prozrete, a budete tak protivny a nasrany, jako ja a dalsi : )
        • ucho
          souhlasím, neříkám že všechny postavy, ale z některých bylo cítit přímo čtení, nevcítěnost, nevhodný tón. to je co do projevu, některé hlasy se mi nelíbí i do příjemnosti poslechu, ale to už má asi každý jinak :)
          • Některé, ne všechny. To se člověk bojí být konkrétní? Říct, že Spooner mi nesedí (já bych si ho představoval úplně jinak - mladšího a s protáhlejšíma koncovkama) a Winterbottomová to moc čte, tomu říkám kritika, ale někdo, někteří, ne všechny, to mám pocit, že někdo je prostě jenom apriori proti překladům (asi aby ukázal svou anglickou světovost).
            • ucho
              nebojím se být konkrétní, ale je zbytečné rozebírat každou postavu zvlášť, když na mě nepůsobí dobře. nejsem ani vyložený odpůrce dabingu, dabing se dá udělat kvalitně, a to velmi. stejně tak může být špatný anglický originál. nejde tady o jazyk jako takový, ale o přednes, hraní role.

              řeknu ti tedy, které konkrétní postavy mi hlasově vadí:
              Bobby Ackland, Matt Newcastle, Conrad Spooner, Tom Ackland

              snad stačí takhle :) ostatní postavy jsou slušné (některé by mohly být lepší, kdyby dabéři někde trochu přidali, ale bral bych to za kvalitní i takto)
            • Jestli v tom nebude priserna studiova umelost taky proto, ze slysis neco bez kontextu a bez zasazeni do hry. Zase tvrdis, ze je tam studiova umelost - definujes, co to je? Nebo kdo konkretne tam zni studiove, vsichni? Ja bych rad slysel kritiku, uz jenom proto, ze kdyby nekdo mel koule na to ji rict, tak by se s tim treba dalo neco delat, vzdyt hra jeste nevysla. Jenomze misto toho jenom strilite ty nejobecnejsi fraze, jakych je clovek schopen.
            • Beefcake
              Co by ti měl kdo psát konkrétního? Já třeba netušim kdo je Spooner, nebo Winterbottomová, ale příšerná studiová umělost z toho sálá na sto honů. Co by to mělo mít společnýho s předváděnim eng schopností? Nic, že? Jen je to pro tebe dobrej pokus o stěr.
              Když to v tom neslyšíš, tak můžeš bejt spíš rád, ne? Užiješ si hru bez problému.
              V porovnání s herníma dabinga je to teda asi super - to věřim že jo. Ale to, že se to vymanilo z žumpy videoherních zločinnejch obludnosí do močůvky ne-až-tak-uplně-nelidský-ale-pořád-špatný televizní, furt neznamená, že je to dobrej dabing.
              Každýmu rozumnýmu člověku by snad stačily titulky - aspoň by se při hraní trochu učil. Takhle je to furt dokola: čeština? Čeština?? Jaktože neni češtinaaaa? *7*
        • Bez na youtube a pust si original Black Mirror 3 v nemeckem podani. Televizi otupeny byt prosim pekne nemuzu - zadnou nevlastnim. *4*
      • Ukázka českého dabingu z lokalizované verze adventury Posel Smrti 3. Co na to říkáte?

        To je jenom ze zvyku víš :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit