Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DICE: „Vytváření herního obsahu od moderů se stává stále složitější a proto je tento trend...

    Vazne?Ja bych spise rekl,ze nechcou vydat modersky tool kit ,aby mohli vydavat drahe DLC.Ale o penize jde prece az na prvnim miste *2*
  • DICE: „Vytváření herního obsahu od moderů se stává stále složitější

    Oni asi neviděli složitost Freespace editoru. Lenoši jedni. Bez nějakého toolsetu se mi do Steamu nebo na poličku nedostanou.
  • Urug

    DICE: „Vytváření herního obsahu od moderů se stává stále složitější a proto je tento trend...

    To je prostě neuvěřitelný co oni si dneska dovolí vypustit za bláboly jen aby se ospravedlnili a ještě to jsou obvykle schopní podat s takovou parádou, jakože pro nás chtějí vlastně to nejlepší.
    Důvod proč jsou dnes moderské nástroje na ústupu není jejich složitost, ale to, že je nikdo nechce poskytovat. Z herního byznysu se stává nechutný konzum.
    Koupit si - spotřebovat - co nejdříve si koupit zase. Není v zájmu vývojářů (naštěstí, né všech) aby vám hra vydržela déle jak rok, protože vám po roce udělají další hru. Stejně tak není v jejich zájmu abyste si vytvářeli nový kontent, který by mohl svojí kvalitou devalidovat kontent, který prodávají za neuvěřitelné částky v podobě DLC. U série CoD je toto více než patrné. Schválně, kolik bylo vydáno DLC na první MW, který jako poslední poskytoval SDK? Ano, žádné. Přesto ta hra má díky moderům větší životnost, než následující díly, které i se svými DLC zůstanou vždy ve stínu dílu nadcházejícího (což je samozřejmě pro vývojáře naprosto vyhovující).
    Celkově z her mizí jakákoli možnost customizace, možnost vytváření vlastních serverů atd. a ať si každý říká co chce je to především způsobené tím na jaké publikum jsou tyto hry cíleny, tj. na lidi, kteří nemají potřebu něco řešit, lidi kteří si chtějí především hrát - lidi kteří si pořídili konzoli. A věřím, že i mezi nimi jsou náročnější lidé, kteří mají jiné představy o tom jak by měla vypadat dobrá hra, a pokud se mezi ně řadíte, tak si přiznejte, že jste mezi tou hromadou stupidních američanů menšinou a nejste ti, na kterých stojí příjem těchto vývojářů.
  • John Carmack připomíná: „PS3 má mnohem větší výkon než X360, kvůli složité architektuře...

    Souhlas. To rekl dobre, teoreticky hruby vykon je asi 2x vyssi, ale efektivne vyuzitelny herni vykon je v podstate srovnatelny. Navic jak uz jsem tu nekde psal ma XBOX360 lepsi optimalizace.

    Pro XBOX360 je vylozene radost vyvijet - obzvlast nad XNA. Portovani PC-XBOX360 pak take neni problem. Zato u PS3 je to hruza. Na PS2 jsem se o nic nepokousel, ale jestli John pise, ze to byla hruza, muselo to byt neco neuveritelneho *1*
    • posila
      Programujes pro PS3? Pracovne nebo jen hobby?

      XNA je super, jeden z faktoru, proc jsem sel prave do Xboxu (nejdulezitejsi byly ale exkluzivni DLC epizody pro GTA IV :D), ale priznejme si to ... AAA hru (pro X360) v XNA dneska nikdo neudela :(
  • DICE: „Vytváření herního obsahu od moderů se stává stále složitější a proto je tento trand...

    tím nás připravují na to, že nebude žádný editor atd. *4*
  • DICE: „Vytváření herního obsahu od moderů se stává stále složitější a proto je tento trand...

    Není stále složitější, jen vývojáři přestávají modery podporovat. K Fallout New Vegas vydali editor a už pár dní po vydání byly na netu tisíce modifikací. Naopak sami DICE odmítli vydat editor k Bad Company 2 a teď to ještě začnou svádět na samotné modery. *10*
  • Pan_Klobouk

    Zrušený True Crime: Hong Kong by podle jeho vývojářů sklízel 80-85% hodnocení.

    Mrchy jedny liny... tak oni ani nemakali na 100% ale jen na 80-85%?

    Tyhle zpravy vzdycky pobavi, stejne jako prognozy a predpovedi typu "aby to byl uspech, musi hra udelat alespon 87,3% procenta v prumeru a na vsech platformach... jinak to snad ani nema cenu vydavat".
    • Taky mě tyhle prohlášení vždycky berou. Nicméně za zrušení titulu mohl vydavatel a ne vývojáři. Škoda no, vypadalo to zajímavě.
      • Pan_Klobouk
        Tak jasne, konecne kdo vi proc to vydavatel zrusil, kolik ze hry bylo hotovo, v jake byla fazi a na kolik procent skutecne vypadala. ;)

        Ostatne mozne je tenhle "vyvojarsky narek" jen snahou se zviditelnit, pripomenout a rict si o misto nekde jinde a na necem lepsim.
  • ucho

    L.A. Noire nabídne přes 5 hodin cutscén.

    tak teď otázka, jestli je to u "hry" plus :)
    • urcite ano
  • Dokument, který přesně popisuje na čem se Sony a GeoHot společně dohodli.

    Nějaká dobrá duše, co to stručně převypráví? *1*
    • MickeyMutant

      Dokument, který přesně popisuje na čem se Sony a GeoHot společně dohodli.

      Jedna dobrá duše to už na netu shrnula:
      SONY: Judge, I move that Hotz stay the fuck away from our shit!
      JUDGE: So ruled. Hotz, you will stay the fuck away from Sony's shit.
      HOTZ: Understood, your Honor.


      Což přibližně znamená:
      SONY: Soudce, navrhujeme, aby se Hotz nesral do našich sraček!
      SOUDCE: Staniž se. Hotzi, neser se do sraček, co pocházejí od Sony.
      HOTZ: Rozumím, Vaše ctihodnosti.
      • Pan_Klobouk
        A ze pry kdyz se srat bude, nebo bude se sranim nekomu dalsimu byt jen trochu pomahat, zacvaka 10k v dolarech. To z toho jeste vysel levne, i kdyz kdo vi co dalsiho a jaka vyrovnani/pokuty si treba dohodli.
    • zkrátka se má držet od všech výrobků SONY držet dál.
  • Red Dead Redemption mělo původně vyjít pro PS2 a Xbox.

    sem jedinej kdo se po kliknuti na odkaz u tehle bleskovky dostane k hodne podivnymu obrazku ?
    • red head

      Heh to spis odkazuje na nejake Red head ejaculation :-) Bleskar by mel psat jen ve chvilich, kdy mu klesne hladina pod 3 promile i kdyz rad se pobavim :-)
      • Bleskař by právě ve chvíli, kdy mu klesne hladina pod 3 promile psát neměl, pak to takhle dopadá *2*
        btw: Vážně si myslíte, že jsem ten server http://nomoreroominhell.com/mkazan/ hacknul já? *8*
        • Vzhledem k tomu, co v poslední době vyvádíš... ANO *1*
    • RDR

      Nejses jedinej, taky se mi zobrazí HODNĚ podivnej obrázek *1*
      • Muhahaa! : D
        Tak ted uz proste jiny vysvetleni neni. Bleskar si z nas celou dobu dela prdel : D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit