Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Konečně se projedeme Tatrou 810 ?
    • helgi
      Spíš jsem zvědavej, co budou mariňáci říkat, až tam budou našinci lítat ve V3Skách *1*
      • Snad nezapadnou s Pandurem do bahna, určitě nechci trávit půlku hry tím, že budu splašeně mačkat F a vytahovat ho nebo čekat než naši koupí předražený auta na vytahování Pandurů. *9* To dřív Makarov v tom nejmenovanným hradě v českých horách umře hlady protože se bude zdražovat a on musí všude válčit a nebude mít peníze. Potom by se nám určitě na forech smáli. *9*
        • Kr.Pa
          neboj, jen u Svobodné Evropy budou bvpcka tahat Zetory *1*
          • U svobodne evropy nebyly BVPcka....
            • Kr.Pa
              oh, sorry, hruza, sem zapomel, ze bvp by tam dojela sama, to byly OT
  • Teasery odjakživa stojí za starou belu. Kdyby raději udělali nějaký nabušený cinematic trailer (něco jako u The Old Republic).
    • asi preto sa to vola teaser lebo to je teaser. otvor si slovnicek a najdi si co toto slovicko zanemena. trailer je treiler, teaser je teaser... ty lama.
      • Ty seš asi debil, že? Píšu něco o tom, že mám něco proti principu teaserů? Ne, píšu je to, že bych raději viděl trailer. Á propos, nejprve si zjisti, co vlastně znamená výraz lama, když už mi tady předhazuješ slovníky.
        *7*
        • Nejses to spis ty?Protoze ucel teaseru je ten,ze vyjde jeste pred trailerem ,aby navnadi, i kdyz zatim nemaji moc co ukazat chapes?
          • Tak ještě jednou pro méně chápavé. Já vím, k čemu je dobrý teaser, ale raději bych viděl trailer? Co je na tom špatného? Je to asi stejné, jako když někdo vyjádří přání vidět film místo traileru na ně... Já vím, že zatím je na nějaký ingame trailer brzy. *6*
            • Co je na tom? To nemůžu chápat k čemu je dobrá autobusová doprava, ale raději bych letěl letadlem? V čem si protiřečím?
            • Co rovnou kdyby vydali nahravky vsech levelu na youtube
            • "Kdyby raději udělali nějaký nabušený cinematic trailer"
              Na jednu stranu rikas,ze chapes ucel teaseru,ale na druhou stranu pises,"kdyby radsi udelali trailer".Ja nevim jak tobe,ale me prijde ,ze si sam protorecis.
              Tak nevim,kdo je tady ten mene chapavy *3*
            • Takže jako jo, rozumím ti, že místo teaseru chceš vidět trailer, popravdě, kdo by nechtěl, ale není to na místě, páč to chce určo každej. :D
            • Nic na tom není špatné, ty to bereš špatně, je to jako kdybys u traileru zase říkal, že bys raději viděl jak výjde hra..rozumíš teď? Teaser má svůj účel, trailer má svůj účel, hrajem hru. :D
    • Když tady byl citematic TOR, každy taky nadaval že to ma nulovou vypovidajici hodnotu. V tomhle pripade jeste mensi, nez tenhle teaser. Navic než aby makali nad pitomym trailerem, at radeji delaji na te hre. Souhlasim že jeden pořadny ingame screenshot by mal 10x lepsi vypovidajici hodnotu než vse co sme doposud videli a slyseli.
      • Mezi nimi jsem rozhodně nebyl, ale pěkný trailer by rozhodně na hru navnadil (alespoň mě) než tenhle kratičký teaser. Můj názor.
  • skoda penez pri delani techle teaseru nejaky obrazek by byl 100x lepsi
  • Překrásné videa,pravila liška a šla si lehnout.
    • Překrásná? vždyť je to o ničem...
      • To je ironie..záměrně sem nenapsal smiles.Čekal sem na mínuska
  • Jinak, pro případné zájemce, přepis toho, co prý Makarov žvaní za ty "cool" věci v závěru teaserů.

    America Teaser: "One. Destroy the enemy's hope for victory."
    England Teaser: "Two. Use all your advantages."
    France Teaser: "Three. Take advantage of the weakness of your enemy."
    Germany Teaser: "Four. Attack from an unexpected direction."
  • Kde je Praga teaser?
    • A představil sis, co by tam říkali? "Kurva toto bóchá, kde só ti emeričani", měli by nás za křupany. :D
      • Jo a Makarov by říkal něco jako "Five...find my pen.." nebo tak nějak
        • podle mně tam budou ti amici furt říkat bacha na věci všude se krade
    • Urug
      To máš vcelku jednoduchý, Makarov bude zvolen za prezidenta ČR (by u nás nebylo nic neobvyklého) a Pražené budou ti špatní (to taky není nic neobvyklého).
      • MrSanta
        Hehe. A Temelín bude ve skutečnosti zařízení na výrobu atomových plomb *1*
    • Czech Teaser *7*
  • Jazz
    Trapni si nepripadate ?
  • Mít stylizací uplně stejné teasery k trojce jako byli u dvojky...tak tomu se řiká epic fail...
    • Proč by ne, pokud to má přímo navazovat na předchozí díl, tak se tím nic nekazí.
      • Ale ukazuje to nedostatek invence.Coz neni ostatne dokazuje i samotne cod,takze vlastne nic noveho.
    • hlavne by uz mohli prestat delat znacku CoD.. tem puvodnim CoD a CoD2 tohle dela spatny jmeno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit